Editörler : hopaliSafak Vaktii
17 Temmuz 2019 20:07   

Özür Grubu İkamet Sorunu Yardım Eder misiniz?

Ankara da çalışmakta ve ikamet etmekteyim. Eşim ise İstanbul Ümraniye'de çalışmakta Üsküdar da ikamet etmektedir. Ben özür grubu tayinin de İstanbul'un hangi ilçelerini tercih edebilirim. İkametimi İstanbul'a aldırmama gerek var mı? Bilen biri cevap yazar ise çok memnun olurum.

17 Temmuz 2019 22:28

langara
Aday Memur
İl dışından yapılacak eş durumu tayinlerinde istediğiniz ilçeyi, il içi eş durumunda ise yalnızca eşinizin yerleşim yerini veya çalıştığı ilçeyi yazabilirsiniz diye biliyorum. İkametgah aldırmaya da gerek yok.
17 Temmuz 2019 22:58

Tulumculuklu
Memur

Aynen istanbulda her yeri yazabilirsiniz,ikamet zaten esinizi gosterecek sizin ikametinizi tasimanizin bir onemi yok geregi de yok

18 Temmuz 2019 08:10

güneşş33
Aday Memur

Arkadaşlar ben de bir şey sorabilir miyim eşim bir aydır başka ilçede çalışıyo ikametgâhını oraya aldıracak ama sigortası 1 sene olmadı büyükşehirde yaşıyoruz bizim aks sistemine gore tayin hakkımız var mi yoksa yine üç yüz altmış gun sigorta istiyorlar mi bilen var mı acaba teşekkürler

18 Temmuz 2019 14:29

Kıvırcık makarna
Aday Memur

langara ve Tulumcuklu'ya : Tercih yaparken bana yalnız benim tercih edebileceğim okullar mı açılacak? Yanlış bir tecih yapmamak için soruyorum.

18 Temmuz 2019 14:33

Kıvırcık makarna
Aday Memur

guness33 başvurunun son günü itbari ile son 2 yıl içinde toplam 1 yıl sigorta isteniyor. bu şartları tanıyor iseniz tercih yapabilirsiniz.

18 Temmuz 2019 20:47

zhr53
Memur

Tercih edebileceginiz okullar acilir sadece

19 Temmuz 2019 13:05

güneşş33
Aday Memur

Çok teşekkür ederim sağol

20 Temmuz 2019 22:51

yunusbalandiz
Aday Memur

Benzer olarak benim eşim de Bursa ya tayin oldu eylül ortalarına kadar süresini tamamlamak için bulunduğumuz ilde çalışacak. Bursaya gittiğinde dağıtıma tabi olacak yani hangi ilçede çalışacağını bilemiyoruz. Ben istediğim ilçeyi tercih edebilecek miyim.

21 Temmuz 2019 00:32

langara
Aday Memur

Benzer olarak benim eşim de Bursa ya tayin oldu eylül ortalarına kadar süresini tamamlamak için bulunduğumuz ilde çalışacak. Bursaya gittiğinde dağıtıma tabi olacak yani hangi ilçede çalışacağını bilemiyoruz. Ben istediğim ilçeyi tercih edebilecek miyim.

yunusbalandiz, 1 ay önce - Alıntıya git
İl dışından eş durumu tayin istiyorsanız Bursa içindeki size uygun tüm kadroları yazabilirsiniz
Toplam 9 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?