Editörler :
17 Temmuz 2019 20:22   

Yasaklı
Taşeron cumhuriyeti sağolsun

yüzbinlerce sözde sağlıkçıyı kpss gözetmeksizin tek kalemde kadroya aldılar bizim gibi bileğinin hakkıyla +85 puan alan onbinlerce insanı aylardır süründürüyorlar iyi mi? peh!

17 Temmuz 2019 20:35

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Temizlik personeli arkds sertifikası var diye acilde tds olarak görev almaya başladı, daha bunun gibi oncası, hicbiri sınava girmedi, normal memur gibi çalışıyorlar, ülkenin haline bak

17 Temmuz 2019 21:21

Dentistnurse
Aday Memur
Allah yardımcımız olsun..
17 Temmuz 2019 22:21

Anessst123
Aday Memur
Bu torpil olaylarında kesinlikle hak veriyorum yalnız birşeye değinecem taşeron cumhuriyeti diyorsunda eski taşeronlar güya yeni kadrolular asgari ücretle çalışıyor , üstelik önlisans lisans mezunları ,yani ortada memur olma kadro alma olayı yok . Memur adam minimum 3500 maaş alır 2200 lira değil . Ayrıca 4c nin adı değişti 4d oldu bunun dışında değişen birşey yok
17 Temmuz 2019 22:28

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
Bu torpil olaylarında kesinlikle hak veriyorum yalnız birşeye değinecem taşeron cumhuriyeti diyorsunda eski taşeronlar güya yeni kadrolular asgari ücretle çalışıyor , üstelik önlisans lisans mezunları ,yani ortada memur olma kadro alma olayı yok . Memur adam minimum 3500 maaş alır 2200 lira değil . Ayrıca 4c nin adı değişti 4d oldu bunun dışında değişen birşey yok
Anessst123, 2 ay önce - Alıntıya git

Maasları asgari ücretten biraz daha yüksek ve çoğu memlktnde aile yanında çalışıyor, bizler gibi 4 yıl çakılı el memleketlerde sıkıntılar içinde çalışmıyor mesela, bunlar da önemli, kpss belası çekmediler, kendileri ağızlarıyla söylüyorlar refaransla girdik zamanında diye

17 Temmuz 2019 22:53

Anessst123
Aday Memur

Maasları asgari ücretten biraz daha yüksek ve çoğu memlktnde aile yanında çalışıyor, bizler gibi 4 yıl çakılı el memleketlerde sıkıntılar içinde çalışmıyor mesela, bunlar da önemli, kpss belası çekmediler, kendileri ağızlarıyla söylüyorlar refaransla girdik zamanında diye

Hayalperesthemşire, 2 ay önce - Alıntıya git
Savunduğumuz şeyler şuanda çok farklı ben taşeron olarak işe girdim hala da öyleyim üstelik bir torpil yok . Kadroya geçirecez dediler şartlarımız aynı kaldı sırf bu yüzden en az senin kadar ders çalıştım 90 puan aldım . Aynı senin gibi bekliyorum şartlarım çok iyi olsaydı şuan burda haber bekleyip sanada şu yorumu yazmazdım . Sen torpilli bebelerden bahsediyorsun onlar zaten 4bli yerleşirler biz 4dliyiz bi konuda adam akıllı fikir sahibi fikir sahibi olmadan yorum yapmayın :)
18 Temmuz 2019 09:35

LaCosaNostra
Yasaklı
Savunduğumuz şeyler şuanda çok farklı ben taşeron olarak işe girdim hala da öyleyim üstelik bir torpil yok . Kadroya geçirecez dediler şartlarımız aynı kaldı sırf bu yüzden en az senin kadar ders çalıştım 90 puan aldım . Aynı senin gibi bekliyorum şartlarım çok iyi olsaydı şuan burda haber bekleyip sanada şu yorumu yazmazdım . Sen torpilli bebelerden bahsediyorsun onlar zaten 4bli yerleşirler biz 4dliyiz bi konuda adam akıllı fikir sahibi fikir sahibi olmadan yorum yapmayın :)
Anessst123, 2 ay önce - Alıntıya git
bilmem farkında mısın KPSS sağlık emek hırsızı taşeronları savunuyosun yapma. eğer bişeyler geciktiyse en büyük sebebi taşeronlardır
Toplam 6 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?