Editörler :
18 Temmuz 2019 13:45   

Balikesir aramalari bitmiş soylentisi!

Evet son saatlerde boyle soylentiler dönuyor bazi arkadaslar balikesiri araradiklarinda aramalar bugun itibariyle bitti demisler klavuzda 22sine kadar devam edecegi soyleniyordu gene hangi uyanik personel kafasina gore is yapiyor acaba. Sayin balikesirdekiler siz işten kaccaksiniz diye biz hayellerimizden olacak degiliz bi zahmet 22sine kadar devam edin!!!!

Oyle bi alim olduki bu yil gercekten dencek cok sey var a_z ye. insanlarin sabiriyla cok oynsr oldunuzda hayirlisi.

18 Temmuz 2019 13:48

MUVASTADAYI
Memur

Suan cimere ve perteme gerekli şikayetleri yapmak icin hazirlaniyorum soylentimi gercek mi bi ogreniyim geregini yapicam hemde hemen.

18 Temmuz 2019 14:12

İbrakadabra.7
Aday Memur
Yok öyle birşey daha sabah aradım devam ediyoruz dedi de Benim için acıyor deniz kuvvetleri 254 ile kapamış benim 259 bahtımız yok abi
18 Temmuz 2019 14:25

MUVASTADAYI
Memur

Dostum simdi aradim balikesiri kara icin bitmis gelmeyenler icin tek tuk arariz dedi 966 ya gelmesi imkansiz dedi. Durum boyle oluncada tecili bozup askerligi arada cikarcam bu defterde boyle kapandi gitti

18 Temmuz 2019 14:27

İbrakadabra.7
Aday Memur
Valla ne denir ki abi şu forumda bi sen bi ben bide 2 kişi daha sayarım kendini parçalayan girmek için giremedik ya daha hayırlısı nasip abi yiyecek ekmeğimiz yokmuş
18 Temmuz 2019 16:39

Wavess
Aday Memur
Valla ne denir ki abi şu forumda bi sen bi ben bide 2 kişi daha sayarım kendini parçalayan girmek için giremedik ya daha hayırlısı nasip abi yiyecek ekmeğimiz yokmuş
İbrakadabra.7, 1 ay önce - Alıntıya git

Deniz kuvvetleri kaça kadar gelmiş kardeşim ?

18 Temmuz 2019 22:27

İbrakadabra.7
Aday Memur

Deniz kuvvetleri kaça kadar gelmiş kardeşim ?

Wavess, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam sadece elektronik i öğrenebildim 254 dediler benim 259 dedim sen beklemede kal 23 ne kadar telefonun açık tut denildi bana diğer kuvvetlerde dolmuş
18 Temmuz 2019 22:54

Wavess
Aday Memur
Hocam sadece elektronik i öğrenebildim 254 dediler benim 259 dedim sen beklemede kal 23 ne kadar telefonun açık tut denildi bana diğer kuvvetlerde dolmuş
İbrakadabra.7, 1 ay önce - Alıntıya git

Bence gelir. Tabi hayırlısı neyse o olsun.

19 Temmuz 2019 00:35

İbrakadabra.7
Aday Memur

Bence gelir. Tabi hayırlısı neyse o olsun.

Wavess, 1 ay önce - Alıntıya git
Amin inşallah canı gönülden istiyorum Bakalım önümde kalmış 5 kişi 5 kişi eğitimi bırakırsa 23 ne kadar hak kazanacaz
19 Temmuz 2019 20:28

Emreast
Aday Memur

Varmı bir haber aranan falan kardeşler

Toplam 9 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;