Editörler :
18 Temmuz 2019 13:46   

4B Sözleşmeliyim eş Durumu Acil Yardım Gerekli

2 yıldır sözleşmeli personel olarak çalışmaktayım.eşimin zorunlu olarak tayini çıktı .ben eş durumundan gidebilirmiyim süreç nasıl işleyecek acil yardım istiyorumm..

18 Temmuz 2019 14:26

hikmet58
Aday Memur

hangi kurum ? mesela adalet bakanlığında senede 2 defa olmak üzere eş durumu tayini isteyebiliyorsun

18 Temmuz 2019 14:32

sevtapfgö
Aday Memur

İçişleri bakanlığına bağlı çalışıyorum

18 Temmuz 2019 18:17

batuberil
Aday Memur

Sevtap nerde gorev yapiyorsun hangi sehirde

19 Temmuz 2019 13:05

Ymnli
Aday Memur

İçişleri bakanlığına bağlı çalışıyorum

sevtapfgö, 1 ay önce - Alıntıya git
gideceğin kurumda boş 4 b kadrosu olması yeterli..ben bu süreçten geçtim gideceğim yerde yoktu boş kadro çıkmadı tayinim
19 Temmuz 2019 13:07

Ymnli
Aday Memur
gideceğin kurumda boş 4 b kadrosu olması yeterli..ben bu süreçten geçtim gideceğim yerde yoktu boş kadro çıkmadı tayinim
Ymnli, 1 ay önce - Alıntıya git
nüfus müdürlüğünde ve hastane çağrı merkezlerinde boşluk oluyor fakat ben o yerleri istemedim.
19 Temmuz 2019 13:33

Beykoz1908.61
Aday Memur

arkadaşlar bende yeni atandım sözleşmeli olarak nişanlımda kadrolu atandı güvenlik soruşturmasında göreve başladığında evlenirsek direk tayin alabilirmiyim yanına süre şartı felan varmı ??

19 Temmuz 2019 16:12

tutu.k
Aday Memur
Eşinizin tayini nereye cıktı? Bende yeni tayin istedim Genel Müdürlükten cevap bekliyorum
22 Temmuz 2019 08:23

sevtapfgö
Aday Memur
Eşinizin tayini nereye cıktı? Bende yeni tayin istedim Genel Müdürlükten cevap bekliyorum
tutu.k, 1 ay önce - Alıntıya git

Merhabalar siz.nereye tayin istedniz.hangi kurumda calisiyirsunuz

22 Temmuz 2019 09:04

tutu.k
Aday Memur

Merhabalar siz.nereye tayin istedniz.hangi kurumda calisiyirsunuz

sevtapfgö, 1 ay önce - Alıntıya git
Merhaba. Nüfusta çalışıyorum. Diyarbakıra istedim. Siz?
22 Temmuz 2019 11:14

sevtapfgö
Aday Memur

arkadaşlar bende yeni atandım sözleşmeli olarak nişanlımda kadrolu atandı güvenlik soruşturmasında göreve başladığında evlenirsek direk tayin alabilirmiyim yanına süre şartı felan varmı ??

Beykoz1908.61, 1 ay önce - Alıntıya git

işe başladıktan sonra 1 yıl şartı var eş durumu için

22 Temmuz 2019 11:15

sevtapfgö
Aday Memur
Merhaba. Nüfusta çalışıyorum. Diyarbakıra istedim. Siz?
tutu.k, 1 ay önce - Alıntıya git

ben ankara için isteyecem

25 Temmuz 2019 22:53

ayşe4all
Aday Memur

Arkadaşlar 4b de hemşire alımında yaş sınırı var mı

21 Ağustos 2019 00:38

mrklce
Aday Memur

Acil yardım arkadaşlar yaklaşık 9 aylık sözleşmeli zabıt katibiyim 3 ay sonra 1 yılım dolacak. Hatayda çalışıyorum bulunduğum ilde 3 komisyon var. nişanlımda 3+1 çakılı kadro ile yeni sözleşmeli hemşireliğe atandı .nişanlımın henüz 1 yılı dolmadan onunla aynı ilde farklı ilçeye eş durumuyla komisyon değişikliği yaparak gidebilir miyim. Eş durumu tayin isteyerek onun yanına gideceğimi biliyorum fakat onunda 1 yıl çalışmış olma zorunluluğu var mı bilmiyorum

Toplam 13 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?