Editörler :
18 Temmuz 2019 22:53   

Merkez müftülüklerindeki terslik

ilk atanan memurlar genelde kenarlara atanır sonra merkezlere doru yükselir gider lakin ben bizim kurumda özellikle müftülerin tam tersi olması gerektiğine inanıyorum. elbette istisnaları vardır ama ben özellikle büyükşehirlerde kaç tane merkez ilçe müftüsü gördüysem emekliliği yaklaşmış, verecek bir şeyi kalmamış, bitmiş tükenmiş kişiler. yeter ki kendisi taşın altına elini sokmasın, kedisine bir dokunan olmasın ,imamlar sadece namazlarını kıldırsınlar müftüleri kimseyle muhatap etmesin gibi.. bence en hızlı, heyecenlı, azimi, personele lokomotif görevi yapacak taze kanların merkezlere atanması lazım.çünkü artık nfüs merkezde

03 Eylül 2019 12:33

Antonov225
Aday Memur

öyle değil işte hocam. Küçük yerlerde sorunu çözmesi kolay olur. Çünkü çok bürokrasi yoktur. Büyük yerlerde bürokrasi çoktur. Büyük yerlere atanabilmeleri için önce küçük yerlerde tecrübe sahibi olmaları lazım ki Metropole gelince bocalamasınlar

03 Eylül 2019 13:14

fanibiri
Şef

Antonov senin eski nickin neydi, ne bu böyle agresiflik bu kadar, her yere girmiş her yeri karıştırıyorsun, masum görünümünün altındaki gerçeği 98 b başlığında göstermşsin zaten, kör değiliz.

Yakında senin de foyan çıkar ortaya.

Toplam 2 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?