Editörler :
19 Temmuz 2019 19:23   

Jandarma astsubay sonuçları

Jandarma astsubay sonuçları açıkladı herkese hayırlı olsun benim normal le ikmal tercihim wardi ikisini de kazanmisim şimdi ikmali secsem ikmal ne iş yapar görevi nedir yani kısaca jandarma astsubay ikmal ne iş yapar nerelerde görev yapar

19 Temmuz 2019 23:56

erdem1212
Aday Memur

düz jandarmayımı soruyorsun

20 Temmuz 2019 01:26

Galata123
Memur

düz jandarmayımı soruyorsun

erdem1212, 1 ay önce - Alıntıya git

Hem düz jandarma astsubay hem ikmal kazandım ben her ikisini de soruyorum ne iş yaparlar nasıldır hangisi iyidir

20 Temmuz 2019 14:04

erdem1212
Aday Memur

Hem düz jandarma astsubay hem ikmal kazandım ben her ikisini de soruyorum ne iş yaparlar nasıldır hangisi iyidir

Galata123, 1 ay önce - Alıntıya git

düz jandarma asayiş

20 Temmuz 2019 14:48

Gaggoş232323
Aday Memur
Jandarma asayiş rahattır polis gibi yolda çevirme yapar kimisi masa başı ama ikmal alım satım eksik tamamlama kıyafet temizlik vb malzeme tedariki yapar
20 Temmuz 2019 15:05

Galata123
Memur
Jandarma asayiş rahattır polis gibi yolda çevirme yapar kimisi masa başı ama ikmal alım satım eksik tamamlama kıyafet temizlik vb malzeme tedariki yapar
Gaggoş232323, 1 ay önce - Alıntıya git

Peki hangisi iyidir sizce rahattır. Normali secsek asayiş olan onda komando yapiyolar mi yoksa isteğe mi bağlı oluyo

20 Temmuz 2019 15:26

erdem1212
Aday Memur

Peki hangisi iyidir sizce rahattır. Normali secsek asayiş olan onda komando yapiyolar mi yoksa isteğe mi bağlı oluyo

komando olmak istiyene soruyolarmış eğitimde olmak istersen komando eğitimi alırsın

20 Temmuz 2019 18:32

Galata123
Memur

komando olmak istiyene soruyolarmış eğitimde olmak istersen komando eğitimi alırsın

erdem1212, 1 ay önce - Alıntıya git

Peki normal jandarma astsubay secsem görev yeri olarak köylere de verilebiliyomus ama ikmal secsem en kotu ilçe merkezlerine veriyolarmis doğru mu bu. Hem ikmal masa başı değil mi hani ihbar falan olmucak saha görevin olmucak dimi. Hem normali secsem saha görevi olarak ne oluyo mesela bı zorluğu tehlikesi oluyomu

20 Temmuz 2019 19:29

smt585858
Aday Memur
Askerlik mesleğini seçmişsin.Masa başı olsun diyosun, rahat olsun diyosun, köy - ilçe diyosun , tehlikesi olmasın diyosun.. diyosun da diyosun ama asker olmak böyle bişe değil.Ben rahatım , kimse bana karışmaz , şöyle sözüm geçer, şuyum - buyum diyene de inanma.Askersin sonuçta masa başı olursun beynin yorulur sinir stres içinde çalışırsın mesai ye kalırsın işler yetişmez, nöbetler tutarsın .Sahada olursun daha farklı sorunlar yaşarsın.Demek istediğim asker olacaksan rahatlık kavramını unut.Sorduğun soruya net cevabı kimse veremez her bölge farklı işler.
21 Temmuz 2019 12:08

erdem1212
Aday Memur

Peki normal jandarma astsubay secsem görev yeri olarak köylere de verilebiliyomus ama ikmal secsem en kotu ilçe merkezlerine veriyolarmis doğru mu bu. Hem ikmal masa başı değil mi hani ihbar falan olmucak saha görevin olmucak dimi. Hem normali secsem saha görevi olarak ne oluyo mesela bı zorluğu tehlikesi oluyomu

valla kardeşim atandıgın bölgeye göre degişir o tehlike kısmı ama asayiş diye tehlikesi yok diye bir şey yok kardeşim

Toplam 9 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?