Editörler : gubaz
19 Temmuz 2019 20:18   

Emniyet Hizmetli Konusu

Merhaba arkadaşlar. EGM yr Hizmetli ünvanında atandım yakında başlayacakmışım. Tam olarak ne yaptırıyorlar emniyette çalışan varsa cevaplarsa sevinirim.

21 Temmuz 2019 00:44

Kaan.ksk

Bende hizmetli kadrosuna atandım ne zaman iş başı yaparız bilgisi olan var mı

21 Temmuz 2019 13:58

Ulu Noyan
Aday Memur

Bende hizmetli kadrosuna atandım ne zaman iş başı yaparız bilgisi olan var mı

Kaan.ksk, 1 ay önce - Alıntıya git

Siz nereye atandınız?

22 Temmuz 2019 10:51

Kaan.ksk

Trabzon siz ?

22 Temmuz 2019 11:15

Tkr2112
Aday Memur

Çay, temizlik ve idari amirlerinizin ayak işlerini yaparsınız.

22 Temmuz 2019 17:23

dilan67
Aday Memur
Egm çok varoş bir kurum olduğundan her boku yaptırırlar
23 Temmuz 2019 00:19

Kaan.ksk

Sonuçta devlet kurumu kardeşim ne iş olduğu önemli değil başlayalım yeter

27 Temmuz 2019 21:43

Devekusu01
Aday Memur
Egm çok varoş bir kurum olduğundan her boku yaptırırlar
dilan67, 1 ay önce - Alıntıya git
varoş derken ? en rahat edeceğiniz kurumdur teknisyen olarak emniyet
29 Temmuz 2019 10:13

N.MERCAN
Şube Müdürü

MİLADI DOLMUŞ OLAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFI KALDIRILMALI

29 Temmuz 2019 13:38

N.MERCAN
Şube Müdürü

Devlet memurlarından sadece yardımcı hizmetler sınıfı çalışanlarının ek göstergesinin olmaması ve bu durumun maaş ve emeklilik haklarında mağduriyet oluşturması ,Taşerona kadro uygulamasına geçilmesi ile birlikte kamudaki işlerin onların eliyle yürütülüyor olması mağduriyetlere yol açıyor. Siyasi partilerin ve sendikaların bu konuda çalışmaları vardır.

02 Ağustos 2019 14:56

erencert
Aday Memur

dışardan gördüğüm kadarıyla misal küçük bi karakolda 3-5 oda ,tuvalet koridor vb yer temizlenir getir götür işi vb. bittiiiii sonra kafa dengi polis aracına bin arka koltukta gez.meb gibi 9 sınıf temizle 10 tuvalet temizlesi yoktur kaanatindeyim :)

05 Ağustos 2019 11:07

dilan67
Aday Memur
varoş derken ? en rahat edeceğiniz kurumdur teknisyen olarak emniyet
Devekusu01, 1 ay önce - Alıntıya git
Hizmetliden bahsediyoruz kardeşim teknisyen değil bu arada yavşak bir amire denk gelirsen teknisyene dahi zorlaştırıyor kurumu
07 Ağustos 2019 14:45

N.MERCAN
Şube Müdürü

Arkadaşlar siyasi parti iletişim merkezlerine milletvekillerimize sendika iletişim merkezlerine sendika başkanlarımıza siyasi parti farketmez taleplerimizi iletelim bu iş bu sene çözülecek yeter ki hakkımızı arayalım Devlet memurlarından sadece yardımcı hizmetler sınıfı çalışanlarının ek göstergesinin olmaması ve bu durumun maaş ve emeklilik haklarında mağduriyet oluşturması ,Taşerona kadro uygulamasına geçilmesi ile birlikte kamudaki işlerin onların eliyle yürütülüyor olması mağduriyetlere yol açıyor. Siyasi partilerin ve sendikaların bu konuda çalışmaları vardır. Ama bizim düşüncemiz diğer siyasi partilerin ve sendikaların çalışmaları değil bu konuda bizim gönül ve değer verdiğimiz partinin ve sendikanın bu konuda bize yardımcı olmasıdır. Bilindiği gibi 2005 yılında memur sendikalarıyla hükümet arasında imzalanan Toplu sözleşme mutabakat metninde ''Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atamaların sağlanması ''icin çalışma yapılacağı yer almıştır.

24 Ağustos 2019 10:17

zamannni
Aday Memur

Arkadaşlar iyi günler ben EGM'ye kadrolu hizmetli olarak atandın 22 mayıs 2019'da sağlık raporumuda teslim ettim bulunduğum il emniyete halen bekliyorum bizim soruşturma süreci sizce nezaman biter atananlardan çağırılanlar oldumu ve nasıl çağırıyolar beni bilgilendirir seniz iyi olurdu yada daha nekadar sürecek ?

24 Ağustos 2019 18:11

zamannni
Aday Memur

Arkadaşlar sizleri bekliyom yokmu bi bilgisi olan ?

Toplam 14 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?