Editörler : hopaliSafak Vaktii
19 Temmuz 2019 23:52   

Tahmini Kayma

Merhaba arkadaşlar, ihl'de 405 kontenjan var, ben 434. sıradayım,tahmini kayma ne kadar olur? Kimisi 5-10 derken kimisi 50 diyor, çok kararsız kaldım.

20 Temmuz 2019 10:21

smtcglr
Aday Memur
50 kayma olacağını sanmıyorum. Herkesin yeri belli kontenjana giren kendini biliyor atanmama gibi bi durumu yok. Ha bunların icinden tercih yapmayan olur yada belli bir yeri yazan bekleyen olur orası sapmayi belirler. o yüzden ben 5-10 kişi anca olur diyorum
20 Temmuz 2019 10:23

smtcglr
Aday Memur
Benim eşim 250 kisi alinacak branşta 252. sırada. Acaba olur mu diye umutla bekliyoruz.. Allah'ım hayırlısını versin inşallah
20 Temmuz 2019 10:27

cenkb
Aday Memur
Benim eşim 250 kisi alinacak branşta 252. sırada. Acaba olur mu diye umutla bekliyoruz.. Allah'ım hayırlısını versin inşallah
smtcglr, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam bence olma ihtimali çok çok yüksek:)

Hakkınızda hayırlısı olsun

20 Temmuz 2019 10:36

Byild
Aday Memur

Kontenjan içindekiler kendini biliyor zaten +1

Kaymaya bel bağlamak saçma. Kontenjanda olmayanlar sınava hazırlanmalı.

20 Temmuz 2019 11:33

smtcglr
Aday Memur

Hocam bence olma ihtimali çok çok yüksek:)

Hakkınızda hayırlısı olsun

cenkb, 1 ay önce - Alıntıya git
Allah razı olsun, inşallah hocam
21 Temmuz 2019 02:06

Dalaras
Şube Müdürü

Bende çok kayma olacağını düşünmüyorum. 400 kişilik kontenjanda en fazla 10 kişilik bir kayma olur bence. Ama yinede kesin bir şey söyleyemeyiz.

21 Temmuz 2019 10:33

Max weber
Memur

Arkadaslarsirayi tam olarak hesaplamak mumkun mu ? Nasil 252. Siradayim vs diyebiliyorsunuz? Ornegin : Edebiyat ogretmenligi icin konusalim. Brans siralamasindan edebiyat ve edebiyat öğretmenliğini seçiyoruz . Lakim edebiyat mezunu olan herkesin formasyonu olmayabilir veya sinava oylesine girmis olabilir.Nedir bu isin tam standarti ?

21 Temmuz 2019 12:58

mhmet22
Aday Memur

Arkadaslarsirayi tam olarak hesaplamak mumkun mu ? Nasil 252. Siradayim vs diyebiliyorsunuz? Ornegin : Edebiyat ogretmenligi icin konusalim. Brans siralamasindan edebiyat ve edebiyat öğretmenliğini seçiyoruz . Lakim edebiyat mezunu olan herkesin formasyonu olmayabilir veya sinava oylesine girmis olabilir.Nedir bu isin tam standarti ?

Max weber, 1 ay önce - Alıntıya git

Mülakat sonuçları sıralama ile açıklandı

21 Temmuz 2019 16:17

smtcglr
Aday Memur

Max weber, 1 ay önce - Alıntıya git
Mülakat sonucu olarak branş sıralaması 252 diye yazıyor.. Yani meb in yaptığı sıralama
21 Temmuz 2019 22:41

skyfall1
Aday Memur

41. tercihi açın. Olacağı varsa olur hocam. Zor bir sıralamadasınız. Ne olursa olsun tercih yapın.

Toplam 10 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?