İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han

KATİBELER
Aday Memur
30 Mayıs 2022 10:33

bende istedim ve defalarca yazdım ret geldi. tedavinin bulunduğum ilde mümkün olmadığını gösterir belgenin yokluğundan ret... engellilik durumunda tedavinin bulunduğum ilde mümkün olup olmaması diye bişey yokki . sağlık mazereti değil sonuçta engellilik bu

Wolverinn
Aday Memur
29 Kasım 2022 23:30

Bende Tarım Orman bakanlığı orman genel müdürlüğünde sözleşmeliyim ek 3 ten engellilik durumundan %90 üzeri anne-baba dan dolayı tayin dilekçesi yazdım red geldi. Sözleşmeliyiz diye bizi bu maddeden yararlandırmadılar, sağlık durumundan yani bulunduğun ilden tedavisi mümkün olmadığına dair yazı bide bakıma muhtaç belgesi istediler.

07 Mayıs 2023 20:15

Hocam tayin olabildiniz mi ?

16 Haziran 2023 03:28

Nasıl ulaşabilirim sana arkadaşım

kalemsihirbazi, 2 yıl önce

Bu konuda soracağınız her soruyu cevaplarım arkadaşlar. bende yeni tayin geldim başka yere

23 Haziran 2023 21:11

Merhaba ben de bu durumdan müzdaribim daha dilekçe yazmadım yazan varsa lütfen bana ulaşsın

28 Haziran 2023 16:31

dilekçenizi ne zaman yazacaksınız ve vergi indirimine başvurdunuz mu

radyolojiteknikerimr, 10 ay önce

Nasıl ulaşabilirim sana arkadaşım

sdsss
Daire Başkanı
22 Temmuz 2023 20:39

Kadro geldikten sonra deneyen oldu mu ? Tayin olabilir miyim?

sdsss
Daire Başkanı
02 Ağustos 2023 11:47

Merhaba konuyla ilgili sonuç alabildiniz mi acaba?

vet-emk, 4 yıl önce

Merhaba bende sizin gibi aynı durumdayım. Tarım ve orman bakanlığında sözleşmeli veteriner hekim olarak çalışmaktayım. Ve %48 oranında engel raporum var. Kurumuma engelli kontenjanına geçmek için dilekçe verdim ama sözleşmelisin engelli olamazsın diye cevap geldi. Bunun üzerine ombudsmanlık'a dilekçe yazdım. Yazışmalar hala devam ediyormuş. Bekliyorum bende. Bu arada bugün de söyle bir haber gördüm. Bunu emsal olarak kullanabiliriz gibime geliyor.

https://www.iha.com.tr/ankara-haberleri/ombudsman-sayesinde-engelli-kadrosuna-gecti-2472355/

yigit-yigit22
Aday Memur
12 Kasım 2023 23:25

merhaba nasıl bir yol izlediniz acaba yardımcı olabilir misiniz

sibel2626, 2 yıl önce

şuan bende aynı durumdayım .sözleşmeli çalışırken engelli oldum. belgemi işyerine verdim engelli kadrosuna geçirdiler.bende tayin olmak istiyorum. süreciniz nasıl ilerledi acaba. kabul edildi mi.

promis
Aday Memur
26 Şubat 2024 19:29

Benim kardeşime ret verdiler 7433 sayılı kanunla atananların 4 dolmadan engelli hakkından yararlanamazlar diye

sdsss, 9 ay önce

Kadro geldikten sonra deneyen oldu mu ? Tayin olabilir miyim?

promis
Aday Memur
26 Şubat 2024 19:51

Biz kardeşim için yazdık ret verdiler 7433 sayılı kanunla atananlar 3+1 4 yıl dolmadan bu haktan yararlanamazlar diye

Saglıkcıiut, 10 ay önce

Merhaba ben de bu durumdan müzdaribim daha dilekçe yazmadım yazan varsa lütfen bana ulaşsın

sdsss
Daire Başkanı
27 Şubat 2024 19:04

Bende red yedim hocam 4 yıl dolmadan kullanamazsın dediler.

promis, 2 ay önce

Benim kardeşime ret verdiler 7433 sayılı kanunla atananların 4 dolmadan engelli hakkından yararlanamazlar diye

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi