Editörler : swat3410

by10
Aday Memur
20 Ağustos 2019 02:10

kardeşim koy cebine küçük boy jenix marka gazlardan geleni geçeni indir başka bişey yapmana bile gerek yok gazla geç . :)

Bycellat, 5 yıl önce
Kardeş yetkime değilde geçen gün dolmuşcu yol ortasında durup müşteri alıyor kornaya bastık gevşek eline tornavida almış saldırıda bulundu napcaz biz böyle kavga etsek soruşturma etmesek yara alcaz bu sırtımıza taktığımız su tabancasımı anlamıyorum
20 Ağustos 2019 17:03

Hava atmak için silahi beline koy yarasi görünsün sonra parka kahveye git otur millet adam oldu desin çatır catir catlasın bizim burda öyle yapiyor bazıları

iMAJJJ TURK
Yasaklı
21 Ağustos 2019 23:27

:D

arada da eliyle yoklasin millet makina oldugunu anlasin

viranaoldum, 5 yıl önce

Hava atmak için silahi beline koy yarasi görünsün sonra parka kahveye git otur millet adam oldu desin çatır catir catlasın bizim burda öyle yapiyor bazıları

xgametr
Yasaklı
23 Ağustos 2019 00:19

Dangalak bekçi olsa ne olur madde 16.ya tabi değilmi sonuçta
iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

adam polis deil .bekci

iMAJJJ TURK
Yasaklı
26 Ağustos 2019 14:58

iyi. adami vursun da gorsun

xgametr, 5 yıl önce
Dangalak bekçi olsa ne olur madde 16.ya tabi değilmi sonuçta

xgametr
Yasaklı
26 Ağustos 2019 22:25

Citroen .... eksi veren arkadaşlar aklınızdan şüphe ediyorum
iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

iyi. adami vursun da gorsun

mts18
Kapalı
08 Ocak 2022 20:38

Silah kullanmak yerine kimlik kullan polisim de. daha mantıklı değil mi?

Sirseup
Aday Memur
09 Ocak 2022 13:22

Başınıza ne geliyorsa hep bu dinazorluktan geliyor tatlıcı sizin kadar şerbet vermiyor tatlısına

Drakeos, 5 yıl önce

Polis dediğin adam böyle bir durumla karşılaşınca silahımı kullansam nasıl olur acaba ucu nereye çıkar diye düşüneceğine gerektiği zamanda geri vitesini yapar, baktın karşındaki adam söylediğin gibi maganda biri söylediği gibi arabanı alır başka yere çekersin hele ki gerçekten mekanının önü falandır o zaman haklıyken haksız olursun yani, hiç gerek yok, ne yazık ki arkamızda duran yok bu yüzden yetkine güvenip efelenmek yersiz olur.

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi