Editörler :
20 Temmuz 2019 20:59   

Konu hakkinda bilgisi olan var mıdır ?

Ben DGS ile açıköğretim tercih edicem fakat DGS AÖF puanları DGS sonuçların dan sonra mı kılavuz da belirtiliyo ? Yaban puanları nerden öğrenicem ?

21 Temmuz 2019 01:34

Fatih8290
Aday Memur

Güncel

21 Temmuz 2019 12:18

formennurettin
Şef

soruyu anlayamadım. gurbetçi misiniz?

21 Temmuz 2019 16:28

Fatih8290
Aday Memur

soruyu anlayamadım. gurbetçi misiniz?

formennurettin, 1 ay önce - Alıntıya git

Taban puanlarını soruyorum gurbetçi değilim şimdi DGS sonuçları aciklandiktan sonra AÖF taban puanları belli olur mu onu soruyorum. DGS ile AÖF tercih edicem sanırım gayet açık bir Türkçe ile konuştuğumu düşünüyorum. DGS sınavını biliyo musunuz ?

21 Temmuz 2019 22:38

oguzkagan35
Memur

Taban puanlarını soruyorum gurbetçi değilim şimdi DGS sonuçları aciklandiktan sonra AÖF taban puanları belli olur mu onu soruyorum. DGS ile AÖF tercih edicem sanırım gayet açık bir Türkçe ile konuştuğumu düşünüyorum. DGS sınavını biliyo musunuz ?

Fatih8290, 1 ay önce - Alıntıya git

Dgs sonuçları açıklandıktan sonra tekrar bir kılavuz yayınlanmayacak Fatih Bey. Açıköğretim fakültelerinin 5000er kontenjanları var. Siz sonuçlar açıklandıktan sonra istediğinz yeri yazacaksınız ve yerleştirme sonuçlarını bekleyeceksiniz. Bu sınavda taban puan uygulaması yok. Bölümünüze uygun tüm bölümleri yazabiliyorsunuz.

21 Temmuz 2019 23:24

Fatih8290
Aday Memur

Dgs sonuçları açıklandıktan sonra tekrar bir kılavuz yayınlanmayacak Fatih Bey. Açıköğretim fakültelerinin 5000er kontenjanları var. Siz sonuçlar açıklandıktan sonra istediğinz yeri yazacaksınız ve yerleştirme sonuçlarını bekleyeceksiniz. Bu sınavda taban puan uygulaması yok. Bölümünüze uygun tüm bölümleri yazabiliyorsunuz.

oguzkagan35, 1 ay önce - Alıntıya git

Tamam o zaman ben istediğim cevabı aldım teşekkür ederim bazı sitelerde taban puanları filan yazıyordu o yüzden kafam karıştı galiba onlar değildi. Tamam saolun.

Toplam 5 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?