Editörler :
22 Temmuz 2019 03:45

angarabebesi060606
Şef
Şu forumda bir başlık acsam ve forumun gereksiz adamları kim diye anket yapsam zirvedeki yerini birakmazsin ;-) Sen bu başlığı açan , Mete denen bir lavuk var o... Zirvesiniz zirve
85200258, 1 ay önce - Alıntıya git
O yeeeeaaahjj :)))
22 Temmuz 2019 04:17

xgametr
Aday Memur
Şu forumda bir başlık acsam ve forumun gereksiz adamları kim diye anket yapsam zirvedeki yerini birakmazsin ;-) Sen bu başlığı açan , Mete denen bir lavuk var o... Zirvesiniz zirve
85200258, 1 ay önce - Alıntıya git
sıralama şu şekilde olacak angarabebesi>Mete 0632>Elchapo>İMAJTURK bu adamlar bu gruba goygoy yapmaya gelmiş mupzetel tayfa :)
22 Temmuz 2019 04:31

Dikkattttt
Aday Memur
Erken yatan maaşı 15i ne kadar bankalar kullandığı için aylık bize promosyon emniyete de ekip otosu vs şeklinde veriyorlar diye biliyorum hal böyleyken bankaların erken yatırması zararlarına olacaktır ki bayramı düşüneceklerini de sanmıyorum
22 Temmuz 2019 04:34

kilicharun
Memur
Erken yatan maaşı 15i ne kadar bankalar kullandığı için aylık bize promosyon emniyete de ekip otosu vs şeklinde veriyorlar diye biliyorum hal böyleyken bankaların erken yatırması zararlarına olacaktır ki bayramı düşüneceklerini de sanmıyorum
Dikkattttt, 1 ay önce - Alıntıya git
bu bankanın inisiyatifinde olan bir şey değil ki. hükümet ister, bankalar da mecburen yapar.
22 Temmuz 2019 04:40

kilicharun
Memur
bu bankanın inisiyatifinde olan bir şey değil ki. hükümet ister, bankalar da mecburen yapar.
22 Temmuz 2019 04:44

Dikkattttt
Aday Memur
kilicharun, 1 ay önce - Alıntıya git
Niye yapsın kardeşim adamların anlaşması var sözleşmesi var bayramlarda belki erken yaptırabilirim diye madde mi var, hükümetin kendisi zaten yatırmış oluyor e bordro da yazan tarih itibariyle gerisi bankalarda
22 Temmuz 2019 06:36

veba1982
Genel Müdür
Niye yapsın kardeşim adamların anlaşması var sözleşmesi var bayramlarda belki erken yaptırabilirim diye madde mi var, hükümetin kendisi zaten yatırmış oluyor e bordro da yazan tarih itibariyle gerisi bankalarda
sen hiç erken maaş almamışsın demekki. cumhurbaşkanı maaş erken yatacak dedikten sonra bankalara bok yemek düşer. bundan önce defalarca maaş anlaşması olmasına rağmen erken yattığı gibi bu ayda maaşlar erken yatacaktir
Toplam 27 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?