Editörler :
21 Temmuz 2019 13:01

fatmadarde
Aday Memur

Saçma bir soru sormuşsun, google ile kısa bir araştırma ile bulabileceğin soruları burada saçma sapan başlıklar açarak işgal etme, üstüne üslük bide atanamıyormuşsun, e daha ne diye gereksiz soru soruyorsun

gznbilir, 1 ay önce - Alıntıya git

Yahu googleda cevabını bulabilsem niye buraya başlık aciyim. Lafa bak lafa 'atanamıyormuşsun' tüm okuduklarindan çıkarımın bu mu? Hangi yetkiliden ögrendin bunu? Tekrar ediyorum yardimci olmak istemeyenler yazmasın sanal zorbalık oluyor yaptığınız

21 Temmuz 2019 13:03

fatmadarde
Aday Memur

Saçma bir soru sormuşsun, google ile kısa bir araştırma ile bulabileceğin soruları burada saçma sapan başlıklar açarak işgal etme, üstüne üslük bide atanamıyormuşsun, e daha ne diye gereksiz soru soruyorsun

gznbilir, 1 ay önce - Alıntıya git

Ayrıca merak ettiğim istediğim soruyu sorarım bu seni hiç ilgilendirmez ben foruma üyeliği senin izninle almadım merak ettiğim her şeyi sorma hakkına sahibim

21 Temmuz 2019 13:05

Elifhmsire
Memur

Pardon da sizine ya isteyen istediğini sorar rahatsizsaniz okumayın yazmayın beklemekten neye kime saracaginizi şaşırdınız iyice

21 Temmuz 2019 13:08

frodoBagins
Aday Memur

Boş sorular sormayın biraz araştırın armut piş ağzıma düş yapmayın

21 Temmuz 2019 13:15

fatmadarde
Aday Memur

Vallahi sizinle uğrasilmaz. Sabahtan beri araştırıyorum batı okulları öğretmen hizmet bölgeleri fala

21 Temmuz 2019 13:16

fatmadarde
Aday Memur

Falan çıkıyor hala armut piş ağzıma düş diyorsunuz :D bosver bilen de cvplamasin şu saatten sonra

21 Temmuz 2019 13:30

frodoBagins
Aday Memur

Falan çıkıyor hala armut piş ağzıma düş diyorsunuz :D bosver bilen de cvplamasin şu saatten sonra

fatmadarde, 1 ay önce - Alıntıya git

Yaw gel gel kızma kardeşimsin kusura bakma biraz gerginiz çatacak yer arıyoruz. Sorunu hayalpereshemşire veya da nortlanda sor onlar daha doğru bilir ben de biliyorum ama emin değilim yanlış yönlendirmiyim

Toplam 27 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?