Editörler : Mehmet Balci
21 Temmuz 2019 16:44   

İçişleri Bakanlığı mülakat

ne zaman açıklanacak arkadaşlar ya artık bıktım gerçekten delirmek üzereyim bir tahmini yada bir fikri olan var mı ? ne olursa paylaşın lütfen

21 Temmuz 2019 17:04

tugcekaplan
Aday Memur
Forumda gördüm bir arkadaş "bakanlığa gidip sorduk 25ine kadar açıklanacak dediler" yazmış. Başka bir kişi de "aradım tarih söyleyemeyiz siteyi takip edin dediler, Ağustos'a kadar sarkar mı diye sordum hayır bu ay içinde açıklanacak dediler" yazmış. Herkes bir şey söylüyor umarım doğru bilgidir ve bu hafta açıklanır. Zaten bu hafta da açıklamazlarsa bayramdan sonraya kaldık.
21 Temmuz 2019 17:13

Uuçurum
Aday Memur

Hiçbir şey belli değil. Herkes bir şeyler diyor ama ciddiye alınacak bir bilgi yok.

21 Temmuz 2019 19:17

tokerer07
Aday Memur

100 bin tane daha post açın içişleri bakanlığı ile alakalı.

21 Temmuz 2019 19:24

issiz.101
Aday Memur

1 sene mülakat sonucu bekleyenler var bu forumda. 6 ay sürse krize gireceksiniz bu gidişle.

21 Temmuz 2019 19:45

işbarabogu
Aday Memur

1 sene mülakat sonucu bekleyenler var bu forumda. 6 ay sürse krize gireceksiniz bu gidişle.

issiz.101, 1 ay önce - Alıntıya git

1 Sene bekleyenler var diye bizde mi bekleyelim ?

21 Temmuz 2019 20:07

busbb
Aday Memur
Daha önceki başka bir alımın mülakat sonuçlarını 4 ay sonra açıklamışlar
21 Temmuz 2019 21:26

issiz.101
Aday Memur

1 Sene bekleyenler var diye bizde mi bekleyelim ?

işbarabogu, 1 ay önce - Alıntıya git

Bekle demedim ama her hafta ayrı konu açmanın da bir yararı olmayacağını söylemek istemiştim. Bürokrasi ne yazık ki yavaş işleyen bir sistem. Şimdiden alışsanız iyi olur içeri girince zorlanabilirsiniz yoksa. Her şey zaman alıyor sistemimizde.

22 Temmuz 2019 11:15

burcu3512
Aday Memur

Arkadaşlar benim bir sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim. Akciğerle ilgili bir ameliyat olmam lazım ama buranın açıklanmasını bekliyorum doktorlar bu hafta dediama açıklanır diye bayram sonuna erteledim ameliyatımı diyelimki ben ameliyat oldym ve açıklandı sıkıntı olurmu

22 Temmuz 2019 15:19

memuristann
Aday Memur

Arkadaşlar benim bir sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim. Akciğerle ilgili bir ameliyat olmam lazım ama buranın açıklanmasını bekliyorum doktorlar bu hafta dediama açıklanır diye bayram sonuna erteledim ameliyatımı diyelimki ben ameliyat oldym ve açıklandı sıkıntı olurmu

burcu3512, 1 ay önce - Alıntıya git

Olacağını sanmam. Cokk uzun bi yatış olacaksa o zmn sorun olur.

23 Temmuz 2019 13:37

Hacker42
Aday Memur

Fikirlerinizden dolayı teşekkür ediyorum başka düşüncesi olan var mı çünkü hala açıklanmadı

23 Temmuz 2019 13:51

ismyeter

konuyla ilgili memurlar.net in tekrardan haber yapmasını bekliyoruz

24 Temmuz 2019 09:33

Mrs.Paramedic

++

Toplam 12 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?