Editörler : E.Kayı Han
22 Temmuz 2019 08:03

İnfaz Koruma memuru Memuru boy kilo ölçümü

İyi günler arkadaşlar infaz koruma memurluğuna başvurdum boy kilo ölçümü ne zaman olacak acaba ve bunu nereden öğrenecez adliyeden mi yoksa İnternet üzerinden mi kimlerin katılacağı belli olacak

Wolkeyno1903
Memur
22 Temmuz 2019 12:28

ilanda herşeyi adım adım yazmışlar okumadan mı başvuruyosunuz anlamıyorum cidden. 30 temmuzda liste açıklanacak 5 ağustosta ölçüm başlayacak. Eğer 30 temmuzda aday listede adın çıkarsa 30u ile 5 i arası başvurduğun adliyeye gidip belgeni alman lazım orada boy kilo ölçümünün yapılacağı gün ve saati ayrıntılı yazarlar..

Akkushbb
Kapalı
22 Temmuz 2019 12:51

Vanla ilgili bir bilginiz var mı kaç kişi blvuru yapmış ikm için bide 5 Ağustos dimi başka yerde göremedim de

onur010101
Aday Memur
22 Temmuz 2019 19:10

internetten açıklanacak zaten adliyeden belge almak şart mı
Wolkeyno1903, 5 yıl önce

ilanda herşeyi adım adım yazmışlar okumadan mı başvuruyosunuz anlamıyorum cidden. 30 temmuzda liste açıklanacak 5 ağustosta ölçüm başlayacak. Eğer 30 temmuzda aday listede adın çıkarsa 30u ile 5 i arası başvurduğun adliyeye gidip belgeni alman lazım orada boy kilo ölçümünün yapılacağı gün ve saati ayrıntılı yazarlar..

atadam1
Aday Memur
22 Temmuz 2019 21:09

hemşireler için de boy kilo ölçümü var mı

Necip3535
Kapalı
22 Temmuz 2019 22:34

ne alaka ne belgesi alacaksın adliyeden ?
Wolkeyno1903, 5 yıl önce

XBoyz
Aday Memur
23 Temmuz 2019 14:02

Açıklandığı tarihte, adliyeden İKM için boy kilo, zabıt icra için ise klavye mülakatına katılmaya hak kazandığınıza dair bir belge alınması gerektiği yazacaktır... Aksi durumda mülakata giremezsiniz ama bazı adliyeler bunu önemsemez ellerinde liste vardır, sıralamayı siteden duyurur ve o şuraya göre girersiniz...
Necip3535, 5 yıl önce
ne alaka ne belgesi alacaksın adliyeden ?
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi