Editörler : oto-danisman-expert
22 Temmuz 2019 15:21

Hakkimi helal etmiyorum

Bu saatden sonra egitimi birakacak olanlarin hicbirine hakkimi helal etmiyorum.

Yillardir ugrastigim meslege bukadar yaklasmisken ne istediginden bile emin olamayan adamalrin hicbirine hakkimi helal etmiyorum.

Diger kazanan arkadaslara meslek hayatinda basarilar.

neo123558
Aday Memur
22 Temmuz 2019 16:05

mevzu tam olarak nedir bir dahaki alimda denersin dostum
22 Temmuz 2019 16:06

senin onlarda bi hakkın yok dostum helal veya haram edilecek. ha şunu diyebilirsin belki :

yaklaşık planlanan alımdan bazı sebeblerden dolayı çok çok az alım oldu ve bu kadar bekledik sıkıntı stres vs vs ya da mülakatları torpille geçenler için etmeye bilirsin. ama adam hak kazanmış gitmiş yapamamış bırakmış bu normal bişey senlik bişey yok. ha torpille gittiyse de ona kimse etmez zaten

MUVASTADAYI
Memur
22 Temmuz 2019 16:14

Ben oyle dusunmuyorum dostum gorusune saygi duyuyorum. Ancak bi insan kendini bilir. Tutupta simdi birakacagina yarin birakacaksa ben bu adamda art niyet ararim. Torpil isine bisi diyemem şehir efsanesi gibi goren yok duyan cok. Vardir yoktur.

Dın yonunden degil vicdan yonunden helal etmiyorum bu beddua degil karistirmayalim onu.

Iyi gunler

MUVASTADAYI
Memur
22 Temmuz 2019 16:16

Mevzu şu dostum yillardir asker olacam diye bi yerlerimi yirtiyorum

Ancak kontejan bi aciklaniyor şaka gibi.

Yas haddinden birdaha basvurma şansim yok.

Bide kasimda tekrar ilan cikacaklarmis bunlari hangi beyinler yonetiyor cok merak ediyorum.

neo123558, 5 yıl önce
mevzu tam olarak nedir bir dahaki alimda denersin dostum

İbrakadabra.7
Aday Memur
22 Temmuz 2019 18:43

Nasip usta bu işler sen önündeki 70 kişiye yanıyorsun ben 4 kişi ile giremedim üzülmüyormuyum illaki ama nasipten ötesi yok belki son zamanlarda duyduğun en çok kelime budur ama

MUVASTADAYI
Memur
22 Temmuz 2019 18:55

Aynen oyle:) en cok duydugumuz kelimeler

İbrakadabra.7, 5 yıl önce
Nasip usta bu işler sen önündeki 70 kişiye yanıyorsun ben 4 kişi ile giremedim üzülmüyormuyum illaki ama nasipten ötesi yok belki son zamanlarda duyduğun en çok kelime budur ama

neo123558
Aday Memur
23 Temmuz 2019 02:00

Rabbim gönlüne göre versin
MUVASTADAYI, 5 yıl önce

Mevzu şu dostum yillardir asker olacam diye bi yerlerimi yirtiyorum

Ancak kontejan bi aciklaniyor şaka gibi.

Yas haddinden birdaha basvurma şansim yok.

Bide kasimda tekrar ilan cikacaklarmis bunlari hangi beyinler yonetiyor cok merak ediyorum.

erdem1212
Aday Memur
23 Temmuz 2019 20:43

yüksek lisans oku 32 yaşına kadar kovala kardeşim

Murti078
Aday Memur
23 Temmuz 2019 21:25

eğitim de insanların bırakması gayet normal bir durum belki çok isteyerek bile girmiş olsalar o stresi ve psikolojiyi kaldıramayabilirler

hsyn60-
Aday Memur
23 Temmuz 2019 21:26

Yüksek lisansta tezli tezsiz uzaktan eğitim filan farkeder mi ? Benimde yaş tutmuyo sırf bura için okuyacam
erdem1212, 5 yıl önce

yüksek lisans oku 32 yaşına kadar kovala kardeşim

erdem1212
Aday Memur
23 Temmuz 2019 22:07

tezli tezsiz diye bi ibare yok

hsyn60-, 5 yıl önce
Yüksek lisansta tezli tezsiz uzaktan eğitim filan farkeder mi ? Benimde yaş tutmuyo sırf bura için okuyacam

vaveyla35
Aday Memur
23 Temmuz 2019 23:30

akahve
Aday Memur
24 Temmuz 2019 10:45

ben de arkadaşı haklı buluyorum bu mesleğe başvururken karacı olmak ve doğuda görev almak gerçeği de var bunu kabul etmeyenlerin denizci ya da havacı olursam devam ederim diye yıllardır bekleyen insanların önüne geçmesi ve ayrılması çok da doğru bir durum değil.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi