Editörler : Pangaea
«616263646566676869707172»

araskar
Kapalı
22 Nisan 2020 01:46

+

Mühendisbey03
Aday Memur
22 Nisan 2020 23:08

+

buketmimar
Aday Memur
22 Nisan 2020 23:56

+

Eksisoz
Memur
23 Nisan 2020 06:31

şuan insanların markete gitmesi bile yasakken siz ilan gelsin diyorsunuz bunun sözlü mülakatını şehir değişikliğiyle yolculuğunu düşünmüyor musunuz? Nasıl bi gelişme olsun ?

Şuan sadece bu illetin geçmesi için dua edin bir günde 100 ün üstünde insan vefat ediyor, biraz saygı duyun.

Yelidbey
Şef
23 Nisan 2020 08:31

Eksisoz gerçekten eksi söz muşsun, sağlık bakanlığı alım yaparken mülakat dediler mi? Ben duymadım yada öğretmenlere.. Adamlar okul kapalıyken atama aldılar. Bu yüzden böyle yorumlar yapıpta insanların moralini bozmayın.. Burda birçok insan emek verdi belki 2 senesini verdi, insanlar evlenemiyor sırf bu yüzden yada bebek sahibi olmak istemiyor, Bi kere insan rahat olamıyor. Kusura bakma da hakkı atanmak.. Hakkını da isteyecek
Eksisoz, 4 yıl önce

şuan insanların markete gitmesi bile yasakken siz ilan gelsin diyorsunuz bunun sözlü mülakatını şehir değişikliğiyle yolculuğunu düşünmüyor musunuz? Nasıl bi gelişme olsun ?

Şuan sadece bu illetin geçmesi için dua edin bir günde 100 ün üstünde insan vefat ediyor, biraz saygı duyun.

present85
Memur
23 Nisan 2020 19:48

insanlar ölüyor salgın hastalık kapıda ama biz de oturup ölümü bekleyemeyiz değil mi beş parasız yaşanmıyor evde dururken de yiyecek parası masraflar var onun için de atanmamız lazım. tuzu kuru olanlar anlayamaz

Eksisoz, 4 yıl önce

Eksisoz
Memur
23 Nisan 2020 19:57

sağlık bakanlığı kura sistemi ile alıyor ve acil ihtiyacı var bunu anlayamıyor musunuz? sağlıkla diğerlerini bir tuttunuz yani ? Öğretmenlerin mülakatları bu salgın çıkmadan yapılmıştı zaten araştırın bunları.

Yelidbey, 4 yıl önce
Eksisoz gerçekten eksi söz muşsun, sağlık bakanlığı alım yaparken mülakat dediler mi? Ben duymadım yada öğretmenlere.. Adamlar okul kapalıyken atama aldılar. Bu yüzden böyle yorumlar yapıpta insanların moralini bozmayın.. Burda birçok insan emek verdi belki 2 senesini verdi, insanlar evlenemiyor sırf bu yüzden yada bebek sahibi olmak istemiyor, Bi kere insan rahat olamıyor. Kusura bakma da hakkı atanmak.. Hakkını da isteyecek

alemsefam
Şef
23 Nisan 2020 21:58

arkadaşlar şu süreçte gümrükte zaten çalışan memur sayısı yarı yarıya azladı açıkçası bakanlık ihtiyaç var diyip de alım yapmaz önceden haziranda olacak denşyordu ama bu alım virüsün son bulmasından sonra olur ancak gümrük için umudunuzu şimdilik kesin derim

Pltsd
Aday Memur
23 Nisan 2020 22:30

nisan ayının sorundayız ya sınava kaç ay var daha moral bozmayın lütfen
alemsefam, 4 yıl önce

arkadaşlar şu süreçte gümrükte zaten çalışan memur sayısı yarı yarıya azladı açıkçası bakanlık ihtiyaç var diyip de alım yapmaz önceden haziranda olacak denşyordu ama bu alım virüsün son bulmasından sonra olur ancak gümrük için umudunuzu şimdilik kesin derim

bams
Memur
23 Nisan 2020 22:32

insanlar ölüyor doğru ama burada ölmemek için çırpınan insanlar var ha işsiz aç kalmışım ha ölmüşüm. okullar tatilken öğretmen alınıyor orası ayrı bir muamma ki sıra bize gelince sesimizi kesmemiz isteniyor madem ölüm var atama yok diyorsak kimseye atanma olmasın hepimiz evimizde oturup ölelim daha doğru.
Eksisoz, 4 yıl önce

alemsefam
Şef
23 Nisan 2020 22:32

GÜMRÜK MUHAFAZA MEMURUYUM VE OLANLARI SÖYLÜYORUM İNANIP İNANMAMAK SİZE KALMIŞ

Pltsd, 4 yıl önce
nisan ayının sorundayız ya sınava kaç ay var daha moral bozmayın lütfen

Maliycii
Memur
23 Nisan 2020 22:33

Zaten bugün ilan çıksa yarın işe başlamayacağız ilan ile işe başlama süreci arasında 6 7 aylık zaman dilimi var 2 senedir alım yapılmıyor personel ihtiyacı olduğu belirtildi hatta talepler toplandı biliyoruz zorlu bir süreçteyiz lütfen sizlerde olumsuz yorumlar yaparak zorlaştırmayın
alemsefam, 4 yıl önce

Pltsd
Aday Memur
23 Nisan 2020 22:35

her bakanlık alım yapıyor kardeşim burda duyar kasmayın. biz hakkımız olan kadroyu ve ilanı bekliyoruz. Bu da bizim hakkımız zaten her üniversite mezunu yüksek puan alan insan gibi
Eksisoz, 4 yıl önce

sağlık bakanlığı kura sistemi ile alıyor ve acil ihtiyacı var bunu anlayamıyor musunuz? sağlıkla diğerlerini bir tuttunuz yani ? Öğretmenlerin mülakatları bu salgın çıkmadan yapılmıştı zaten araştırın bunları.

Maliycii
Memur
23 Nisan 2020 22:36

Atama istemek nasıl bir saygısızlıktır ben onu çözemedim
Eksisoz, 4 yıl önce

Pltsd
Aday Memur
23 Nisan 2020 22:36

Sağol inanmadık.
alemsefam, 4 yıl önce

GÜMRÜK MUHAFAZA MEMURUYUM VE OLANLARI SÖYLÜYORUM İNANIP İNANMAMAK SİZE KALMIŞ

alemsefam
Şef
23 Nisan 2020 22:37

SİZ BİLİRSİNİZ NEYE İNANMAK İSTERSENİZ ONA İNANIN BEN KURUMDAN BİRİ OLARAK BUNLARI SÖYLÜYORUM GERİSİ SİZE KALMIŞ

Maliycii, 4 yıl önce
Zaten bugün ilan çıksa yarın işe başlamayacağız ilan ile işe başlama süreci arasında 6 7 aylık zaman dilimi var 2 senedir alım yapılmıyor personel ihtiyacı olduğu belirtildi hatta talepler toplandı biliyoruz zorlu bir süreçteyiz lütfen sizlerde olumsuz yorumlar yaparak zorlaştırmayın

Pltsd
Aday Memur
23 Nisan 2020 22:41

zaten bunu düşünseler burda yorum yapmazlar. sınav kaçıncı ayda biz şuan kaçıncı aydayız ihtiyaç var ama alım olmıycak diyolar. bizde yarın işe başlamıycağımızı biliyoruz
Maliycii, 4 yıl önce

alemsefam
Şef
23 Nisan 2020 22:45

BEN SİZE SINAVDAN BAHSETMEDİM Kİ SINAV NE ALAKA ALIM OLMAYACAK DEDİM NORMAL ŞARTLARDA İHTİYAÇ VAR EVET AMA ŞUAN MEMURLAR BİLE BİR HAFTA ÇALIŞIP BİR HAFTA EVDEYKEN MEMUR ALMAZLAR DİYORUM BU SÜREÇ BİTİNCE ALIMI YAPARLAR ANCAK

Pltsd, 4 yıl önce
zaten bunu düşünseler burda yorum yapmazlar. sınav kaçıncı ayda biz şuan kaçıncı aydayız ihtiyaç var ama alım olmıycak diyolar. bizde yarın işe başlamıycağımızı biliyoruz

Maliycii
Memur
23 Nisan 2020 22:46

Personel ihtiyacı yok personel yarı yarıya düştü demişsiniz ya vardiyalı sisteme geçildiyse daha fazla personel olsa alım yapılsa daha az saat çalışmazlar mı? Sizin söylediğiniz üzerine bunu sormak istedim.Şu an mülakat falan olması mümkün değil zaten.
alemsefam, 4 yıl önce

SİZ BİLİRSİNİZ NEYE İNANMAK İSTERSENİZ ONA İNANIN BEN KURUMDAN BİRİ OLARAK BUNLARI SÖYLÜYORUM GERİSİ SİZE KALMIŞ

Pltsd
Aday Memur
23 Nisan 2020 22:48

Bu corona döneminde bizde beklemiyoruz zaten. hani 2018 puanıyla alınıyo ya bizimde puanlarımız yanmadan alım olmasını bekliyoruz ya belki burdan sınavla ne alakası olduğunu anlarsınız
alemsefam, 4 yıl önce

BEN SİZE SINAVDAN BAHSETMEDİM Kİ SINAV NE ALAKA ALIM OLMAYACAK DEDİM NORMAL ŞARTLARDA İHTİYAÇ VAR EVET AMA ŞUAN MEMURLAR BİLE BİR HAFTA ÇALIŞIP BİR HAFTA EVDEYKEN MEMUR ALMAZLAR DİYORUM BU SÜREÇ BİTİNCE ALIMI YAPARLAR ANCAK

Toplam 2052 mesaj
«616263646566676869707172»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi