Editörler : F16 Gökçen
«789101112131415161718»

halil7007
Aday Memur
16 Eylül 2019 16:49

Arif bey grup mülakatı hakkında detay verebilir misiniz? Konu neydi? Ortam nasıldı?
Arif1234., 5 yıl önce

İstanbula başvurdum rodisson otelde gerçekleşdi

Semih.1995
Aday Memur
16 Eylül 2019 17:39

arkadaşlar İstanbul için mülakat devam ediyor mu kimsenin bilgisi yok mu bu konuda kaçtır yazıyorum kimse cevap vermiyor. Mülakata çağırmaya devam ediyorlar mı dün bugün mesaj alan oldu mu ?

Semih.1995
Aday Memur
16 Eylül 2019 17:42

Arkadaşlar istanbul için mülakat süreci devam ediyor mu bir bilgisi olan var mı kaçtır yazıyorum

kimse bir dönüş yapmadı. Dün bugün veya 2 gün önce mesaj alan mülakata davet edilen oldu

mu?

Bilgisi olan bir cevap verirse çok iyi olur.

İbrahim Burakkk
Aday Memur
16 Eylül 2019 19:48

3 Eylülde ilana başvurdum. 5 Eylül de telden dönüş yapıldı ve bilgi teyiti yapıldı. Ardından maile k

İbrahim Burakkk
Aday Memur
16 Eylül 2019 19:49

3 Eylülde ilana başvurdum. 5 Eylül de telden dönüş yapıldı ve bilgi teyiti yapıldı. Ardından maile kişilik testi ve mantık testi gönderildi. Mantık testini yaparken 10 dk süreniz var. Hiç umudum yoktu fakat Konya da 20 Eylül için mülakat daveti geldi. Afyon bölgesi için başvurdum .

İbrahim Burakkk, 5 yıl önce

3 Eylülde ilana başvurdum. 5 Eylül de telden dönüş yapıldı ve bilgi teyiti yapıldı. Ardından maile k

Koz1908
Aday Memur
16 Eylül 2019 20:38

20 Eylül'de mülakatlar başlayacak diye duymuştum.Ayrıca telefonda görüştüğüm hanımefendi olumlu ya da olumsuz mutlaka dönüş olacaktır demişti.Açıkçası mülakata çağırılırım diye umuyordum ama ses yok hala.

Ozan Angı
Aday Memur
16 Eylül 2019 20:58

Merhaba arkadaşlar Van veya çevresinden başvuru yapıpta dönüş alan oldu mu ?

Arif1234.
Aday Memur
16 Eylül 2019 21:20

Mulakata saatinde gittim 8 eylülde once kagıtları doldurup biligilendirmeyi dinlesik ilk yıla özel 2 giyim çeki normalde tılda bir 2500 tllik. Peugeot 301 manuel araç haftasonu araö sizde, haftasonu hariç sınırsız benzin alma izni 3250 tl yanlış hatırlamıyorsam brüt maaş. Eğitim süresince maaş vefilmiyor dipnot. Daha sonra grup mulakatına çıktık üskata bir odaya 1e kişi civarıydı konu turkiye pazarına yeni girecek olan gsm şirketinin elit ve ekonomik paket tarifelerinden hangisiyle pazara girelimdi. Ben dahil çogunluk ekonomik paketi tercih ettik sebepleriyle açıkladık herkes konuştu 1 kişi hariç grup beni sözcü seçti ve sebepleriyle seçtiğimiz tarifeyi savunduk. Bu mulkat sonrası isimler okundu biz 3 kişi kaldık diğerleri elendi gözlemim hiö konuşmayan veya boş konuşanlar , kendini ifade edip elenenlerde var eleniytabi dış görünüşde önemli sanırsam. Daha sonra bireysel mulakata gittik ve türkiyede kaç kutu ilaç satılıyor yılda ve neden. İkna ettiğin ötnek olay. İş hayatında yaşadıgın olumsuzluk ve nası ustesinden geldin tarzı sorular neden ilaç mumessilliği gibi klasik sorular. Ve sonrasında isimler okundu tekrar araç sürmeye gittik trafik levha işaretleri agurlıklı bir test çözdüm ve manuel araç sürüp teslim ettim eğitici iyi sürdün dedi bakalım dönüş bekliyoruz.

Meneka
Aday Memur
16 Eylül 2019 23:40

Arkadaşlar merhaba, Abdi ibrahim bünyesinden kişilik anventerini tamamladıktan sonra bugün kayseri radisson otelde mülakata çağırıldım. Gruplar halinde mülakatlara girdik. Diğer arkadaşlarında dediği gibi bi konu üzerinde tartıştık. Gayet girişken ve kendimden emin davrandım, arkadaşlarda beni grup sözcüsü seçtiler. Mülakattan çıktıktan sonra bir çok isim saydılar ve bende aralarındaydım. Sizce elendim mi yoksa geri dönüş sağlayacaklar mı ? Bilgisi olan var mı acaba?

İbrahim Burakkk
Aday Memur
17 Eylül 2019 00:20

Elenmişsiniz. Toplu mülakat sonucunda başarılı seçilenler BİREYSEL mülakata ve daha sonrasında trafik testine gidiyorlar.

halil7007
Aday Memur
17 Eylül 2019 09:17

Çok teşekkür ederim Arif bey. Yardımı dokunacaktır mülakata girecek arkadaşlara.
Arif1234., 5 yıl önce

Mulakata saatinde gittim 8 eylülde once kagıtları doldurup biligilendirmeyi dinlesik ilk yıla özel 2 giyim çeki normalde tılda bir 2500 tllik. Peugeot 301 manuel araç haftasonu araö sizde, haftasonu hariç sınırsız benzin alma izni 3250 tl yanlış hatırlamıyorsam brüt maaş. Eğitim süresince maaş vefilmiyor dipnot. Daha sonra grup mulakatına çıktık üskata bir odaya 1e kişi civarıydı konu turkiye pazarına yeni girecek olan gsm şirketinin elit ve ekonomik paket tarifelerinden hangisiyle pazara girelimdi. Ben dahil çogunluk ekonomik paketi tercih ettik sebepleriyle açıkladık herkes konuştu 1 kişi hariç grup beni sözcü seçti ve sebepleriyle seçtiğimiz tarifeyi savunduk. Bu mulkat sonrası isimler okundu biz 3 kişi kaldık diğerleri elendi gözlemim hiö konuşmayan veya boş konuşanlar , kendini ifade edip elenenlerde var eleniytabi dış görünüşde önemli sanırsam. Daha sonra bireysel mulakata gittik ve türkiyede kaç kutu ilaç satılıyor yılda ve neden. İkna ettiğin ötnek olay. İş hayatında yaşadıgın olumsuzluk ve nası ustesinden geldin tarzı sorular neden ilaç mumessilliği gibi klasik sorular. Ve sonrasında isimler okundu tekrar araç sürmeye gittik trafik levha işaretleri agurlıklı bir test çözdüm ve manuel araç sürüp teslim ettim eğitici iyi sürdün dedi bakalım dönüş bekliyoruz.

creativecoss
Aday Memur
17 Eylül 2019 11:18

Arkadaşlar Merhaba,

Öncelikle istanbul, ankara, izmir mülakatları bitti sadece son anadolud'an birkaç şehir kaldı diye biliyorum.

12 Eylül de mülakata çağrıldım. Mülakat 3 aşamadan oluşuyor;

1) Grup mülakatı:

Mülakatta ilk 5 dk kendinizi sırasıyla tanitiyorsunuz,

Sonraki 30 dk size 2 farklı seçeneği olan bir vaka veriliyor bir karar vererek herkes hesaplamasını vs yapıyor ve savunduğu ürünü tartışıyor. Sonunda bir sözcü sunum yapıyor. Burda mühim olan nezaket kuralları, yaklaşım ve yaratıcı fikirler sunabilmek diye düşünüyorum.

2) Birebir mülakat:

Grup mulakatindan sonra burada size kişisel sorular soruyorlar. Kendinizi tanitiyorsunuz bi nevi sizi tanıyorlar.

3) Sürüş testi:

Manüel araç kullanıyorsunuz ve hocalar gayet ılımlı rahat olun derim.

Daha sonra hepsi olumlu ise otel ayrılıyor ve size eğitim tarihi ile ilgili dönüş yapmalarını bekliyorsunuz.

Süreçte herkese başarılar dilerim, herkesin hakkında hayırlısı olmasını dilerim. Olumsuz olacak kardeşlerim yılmasın ve üzuzulmesinler derim. Iyi günler herkese.

altnylz
Aday Memur
17 Eylül 2019 11:44

Herkese merhaba. Sürüş testinden sonra adaylar bir sıralamaya sokuluyor mu tüm mülakat aşamalarının toplam puanı olacak şekilde yoksa sürüşümüze de bakıp olumlu ya da olumsuz mu dönüş yapıyorlar?

halil7007
Aday Memur
17 Eylül 2019 15:37

Aşamaları önceki yıl katılanlardan öğrendik zaten. Yine de açıklaman için teşekkürler. Yalnızca grup mülakatı konusunu açıklamamış kimse. Size verilen konu hakkında bahseder misiniz biraz?
creativecoss, 5 yıl önce

Arkadaşlar Merhaba,

Öncelikle istanbul, ankara, izmir mülakatları bitti sadece son anadolud'an birkaç şehir kaldı diye biliyorum.

12 Eylül de mülakata çağrıldım. Mülakat 3 aşamadan oluşuyor;

1) Grup mülakatı:

Mülakatta ilk 5 dk kendinizi sırasıyla tanitiyorsunuz,

Sonraki 30 dk size 2 farklı seçeneği olan bir vaka veriliyor bir karar vererek herkes hesaplamasını vs yapıyor ve savunduğu ürünü tartışıyor. Sonunda bir sözcü sunum yapıyor. Burda mühim olan nezaket kuralları, yaklaşım ve yaratıcı fikirler sunabilmek diye düşünüyorum.

2) Birebir mülakat:

Grup mulakatindan sonra burada size kişisel sorular soruyorlar. Kendinizi tanitiyorsunuz bi nevi sizi tanıyorlar.

3) Sürüş testi:

Manüel araç kullanıyorsunuz ve hocalar gayet ılımlı rahat olun derim.

Daha sonra hepsi olumlu ise otel ayrılıyor ve size eğitim tarihi ile ilgili dönüş yapmalarını bekliyorsunuz.

Süreçte herkese başarılar dilerim, herkesin hakkında hayırlısı olmasını dilerim. Olumsuz olacak kardeşlerim yılmasın ve üzuzulmesinler derim. Iyi günler herkese.

Sputnik1907
Aday Memur
17 Eylül 2019 21:44

Merhaba herkese. Diyarbakır'dan başvurdum. 2 Eylül'de "Yetenek Testi ve Kişilik Envanteri"ni tamamlayarak gönderdim. 17 Eylül tarihinde (bugün), 24 Eylül sabah 8:30 için mülakat daveti geldi. Diyarbakır ve çevre iller için bekleyenlere duyurulur.

Arif1234.
Aday Memur
18 Eylül 2019 01:29

Arkadaşlar istanbul için eğitim daveti ekim balı gibi olacak sanırım davet alan olursa bilgilendirirse sevinirim birde abdi ibrahimde çalışan daha önce varsa bilgilendirme yaparsa müthiş olur.

Ozan Angı
Aday Memur
18 Eylül 2019 07:35

Merhaba arkadaşlar bu yetenek ve envanter testi hangi isim altında geliyor bana geldi ben mi fark etmedim anladığım kadarıyla herkese gönderiyorlar cevap verirseniz demirim. İyi günler

phamen
Aday Memur
18 Eylül 2019 09:33

Yetenek testi gönderimi bitti. Yetenek testinin sana iletilmesi için firma tarafından aranıp bilgi teyidi yapılması gerekiyordu. Geçmiş olsun.
Ozan Angı, 5 yıl önce

Merhaba arkadaşlar bu yetenek ve envanter testi hangi isim altında geliyor bana geldi ben mi fark etmedim anladığım kadarıyla herkese gönderiyorlar cevap verirseniz demirim. İyi günler

Ozan Angı
Aday Memur
18 Eylül 2019 09:53

aranıp bilgi teyiti yapıldı.ancak maile kişilik testi ve mantık testi gelmedi henüz. telefonu kapatırken sizinle mail ve sms yoluyla iletişim kurucaz demişlerdi.

phamen, 5 yıl önce
Yetenek testi gönderimi bitti. Yetenek testinin sana iletilmesi için firma tarafından aranıp bilgi teyidi yapılması gerekiyordu. Geçmiş olsun.

altnylz
Aday Memur
18 Eylül 2019 12:00

Mülakatlar tamamen ne zaman sona eriyor bilgisi olan var mı?
Toplam 392 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi