Editörler : F16 Gökçen
«891011121314151617181920

4nantu
Aday Memur
04 Ekim 2019 08:48

Mrcn12
Aday Memur
04 Ekim 2019 11:46

Merhaba bu numarayı arayınca değerlendirme sürecinin henüz bitmediğini ve önümüzdeki haftanın başına kadar beklememiz gerektiği söyleniyor. Benim günümde mülakata girenlere dönülmüş ben bir dönüş almadım diyorsanız karışık değerlendiriliyormuş yani günle, bölgeyle alakası yokmuş. Sürüşe girmedim elendim diye düşünen varsa iki farklı değerlendirme oluyor elendiğinizi düşünmeyin deniliyor. Zaten olumsuz olsa olumsuz diye de geri dönüş bırakılıyor diye söylendi.
F3434, 5 yıl önce

Arkadaşlar mülakatı yapan şirketin numarası 05423010403 sormak isteyen sorabilir.

F3434
Aday Memur
04 Ekim 2019 12:58

Bana da bu hafta ve önümüzdeki hafta dönüşler olacak denilmişti hayırlısı bakalım artık.

Mrcn12, 5 yıl önce
Merhaba bu numarayı arayınca değerlendirme sürecinin henüz bitmediğini ve önümüzdeki haftanın başına kadar beklememiz gerektiği söyleniyor. Benim günümde mülakata girenlere dönülmüş ben bir dönüş almadım diyorsanız karışık değerlendiriliyormuş yani günle, bölgeyle alakası yokmuş. Sürüşe girmedim elendim diye düşünen varsa iki farklı değerlendirme oluyor elendiğinizi düşünmeyin deniliyor. Zaten olumsuz olsa olumsuz diye de geri dönüş bırakılıyor diye söylendi.

Omrtnhn
Aday Memur
04 Ekim 2019 13:50

Aynen bende konuştum sürüşe girmeyenler elendi diye birşey söz konusu değil ik değerlendiriyor bu hafta başına kadar daha sonuçlar gelmeye devam edecek olumsuz dahi olsa dönüş yapılacak denildi.
F3434, 5 yıl önce

Bana da bu hafta ve önümüzdeki hafta dönüşler olacak denilmişti hayırlısı bakalım artık.

berkanbkr
Aday Memur
04 Ekim 2019 14:44

Bugün saat 1 gibi bana da eğitim daveti geldi hem mail hem mesaj ile bursadan başvurmuştum herkese başarılar

Mrcn12
Aday Memur
04 Ekim 2019 14:53

Sürüş mülakatına katılmış mıydınız acaba? Benim abim de tıbbi tanıtım temsilcisi ve sürüşe katılmayanları da almışlardı demişti. Bu arada hayılı olsun.
berkanbkr, 5 yıl önce
Bugün saat 1 gibi bana da eğitim daveti geldi hem mail hem mesaj ile bursadan başvurmuştum herkese başarılar

berkanbkr
Aday Memur
04 Ekim 2019 15:07

Ben bütün aşamaları geçtim 14 eylülde istanbul da girmiştim mülakata sürüş aşamasınada girmiştim
Mrcn12, 5 yıl önce
Sürüş mülakatına katılmış mıydınız acaba? Benim abim de tıbbi tanıtım temsilcisi ve sürüşe katılmayanları da almışlardı demişti. Bu arada hayılı olsun.
04 Ekim 2019 17:00

Merhaba Berkan bu haber umudumuzu korumak için harika oldu. İnşallah bende davet alabilirim yazdığın için teşekkürler.

berkanbkr, 5 yıl önce

Metin93
Aday Memur
04 Ekim 2019 18:54

Arkadaşlar bana bugün böyle bir mail geldi Öncelikle ilanımıza başvurmuş olduğun tarihten bu yana bizden yanıt beklediğin ve değerli vaktini ayırdığın için teşekkür ederiz. Yapmış olduğumuz değerlendirmeler sonucunda Tıbbi Tanıtım Temsilcisi (TTT) pozisyonu ile ilgili şu aşamada sana olumlu yanıt veremiyoruz. Sağlık olsun :)

berkanbkr
Aday Memur
04 Ekim 2019 19:12

mülakatlata nerde girmiştiniz Sürüş testine kadar gelebilmiş miydin mülakatlarda bir de mail saat kaçta geldi
Metin93, 5 yıl önce
Arkadaşlar bana bugün böyle bir mail geldi Öncelikle ilanımıza başvurmuş olduğun tarihten bu yana bizden yanıt beklediğin ve değerli vaktini ayırdığın için teşekkür ederiz. Yapmış olduğumuz değerlendirmeler sonucunda Tıbbi Tanıtım Temsilcisi (TTT) pozisyonu ile ilgili şu aşamada sana olumlu yanıt veremiyoruz. Sağlık olsun :)

4nantu
Aday Memur
04 Ekim 2019 19:12

Daha güzel kapılar da açılır inşallah karşınıza.

Metin93, 5 yıl önce

Emr2305
Aday Memur
04 Ekim 2019 20:37

İnsanları bu kadar umutla bekletmelerini çok yanlış buluyorum. Olumlu- olumsuz haber bekleyoruz. Bu kadar zor olmamalı. Haber olan olursayine buraya yazarsa sevinirim.

Metin93
Aday Memur
05 Ekim 2019 03:01

Amin inşallah diyelim
4nantu, 5 yıl önce

Daha güzel kapılar da açılır inşallah karşınıza.

Mrcn12
Aday Memur
05 Ekim 2019 12:53

Ben de olumsuz maili aldım dün arkadaşlar. Herkese başarılar diliyorum her şey gönlünüzce olsun.

creativecoss
Aday Memur
05 Ekim 2019 14:15

Bende 3 gün önce mülakat için davet aldim ve daha sonra bunu arayarak pekistirdiler.

Değinmek istediğim konu şu;

Mülakat olumlu olana kadar burdan faydalanıyoruz ve olduktan sonra facebooktan grup kuruluyor bence buna gerek yok. Buradan yine konuşulmaya devam edilmeli hem bundan sonraki bu sürece dahil olacak arkadaşlarımız yine bizler gibi buradan faydalanmalılar diye düşünüyorum. Bu yüzden;

Yeni bir bilgi durumunda burdan paylaşıma devam edeceğini bildiririm.

Not: Davet almayan arkadaşlarım içinde haklarında hayırlısı olmasını diliyorum , olumlu davet alan arkadaşlarıma da başarılar dilerim.

creativecoss
Aday Memur
05 Ekim 2019 14:17

Edit : Mülakat için davet değil Eğitim için davet aldım. Sorry.

gkhnshn61
Aday Memur
05 Ekim 2019 21:15

Kardeşim hayırlı olsun öncelikle. Lakin Facebook'ta kurulan grubu neden kötü karşıladığını anlamadım. Eğitim daveti alan kişilerin bu süreçle ilgili iletişim halinde olabileceği bir grup kurmak istemesi kadar doğal ne olabilir ki? Ama şahsım adına ben buraya bakmaya da devam ediyorum, daha önce de söylediğim gibi şimdilik olumsuz haber alan arkadaşlarımız da allah gönlüne göre versin, güzel kapılar açsın inşallah..
creativecoss, 5 yıl önce

Bende 3 gün önce mülakat için davet aldim ve daha sonra bunu arayarak pekistirdiler.

Değinmek istediğim konu şu;

Mülakat olumlu olana kadar burdan faydalanıyoruz ve olduktan sonra facebooktan grup kuruluyor bence buna gerek yok. Buradan yine konuşulmaya devam edilmeli hem bundan sonraki bu sürece dahil olacak arkadaşlarımız yine bizler gibi buradan faydalanmalılar diye düşünüyorum. Bu yüzden;

Yeni bir bilgi durumunda burdan paylaşıma devam edeceğini bildiririm.

Not: Davet almayan arkadaşlarım içinde haklarında hayırlısı olmasını diliyorum , olumlu davet alan arkadaşlarıma da başarılar dilerim.

Emr2305
Aday Memur
05 Ekim 2019 21:28

Olumlu olumsuz dönüş almayan kaldı mı?

Mesut.55
Aday Memur
05 Ekim 2019 22:26

Merhaba arkadaşlar, eğitim daveti alıpta bugün 0216 numaradan aranan oldumu. Beni aradılar telesekreter çıkıyor; Abdi ibrahim diye. Ama birtürlü bağlanmadı.Birkaç kez aradım. Cevap yok.

gkhnshn61
Aday Memur
05 Ekim 2019 23:55

Dostum teyit için arıyorlar aday iletişim ofisinden. Ben de aramaya yetişemedim sonrasında bağlanamadım. Ama görüşen arkadaşlarımızdan birisi sormuş bizim gibiler için, tekrar arayacaklarmış.
Mesut.55, 5 yıl önce

Merhaba arkadaşlar, eğitim daveti alıpta bugün 0216 numaradan aranan oldumu. Beni aradılar telesekreter çıkıyor; Abdi ibrahim diye. Ama birtürlü bağlanmadı.Birkaç kez aradım. Cevap yok.

Toplam 392 mesaj
«891011121314151617181920

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi