Editörler :
«456789101112131415»
11 Eylül 2019 12:43

XmaiL06
Aday Memur

Eyvallah kardeşim inşallah senin için de şans devam ediyordur umudunu kaybetmemen dileği ile

11 Eylül 2019 12:46

gazatacı
Aday Memur
arkadaslar mulakatta butun asamalari gecince ise alinmismi oluyoruz yoksa yine butun hepsini geçmene ragmen elemeler oluyomu
11 Eylül 2019 12:51

XmaiL06
Aday Memur

Oluyormuş yorumlardan okuduğum kadarı ile eğitim aşamasında da elemeler oluyormuş

11 Eylül 2019 13:12

adaysonsuz
arkadaslar mulakatta butun asamalari gecince ise alinmismi oluyoruz yoksa yine butun hepsini geçmene ragmen elemeler oluyomu
gazatacı, 1 ay önce - Alıntıya git

siz önce Türkçe'yi öğrenin arkasından sınavları geçersiniz. mümessil diye kimleri almışlar ya ahahha

11 Eylül 2019 13:37

arslanalicann
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba.Ben yarın Ankara Point otelde 16:40 da mülakata çağırıldım.Bugün için Ankara da mülakata girenler mülakat hakkında genel bilgi paylaşırmısınız.( Kılık kıyafet, saç sakal, mülakat aşamaları ve sorular gibi..) Şimdiden herkese başarılar dilerim.
11 Eylül 2019 13:40

jadle26
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba.Ben yarın Ankara Point otelde 16:40 da mülakata çağırıldım.Bugün için Ankara da mülakata girenler mülakat hakkında genel bilgi paylaşırmısınız.( Kılık kıyafet, saç sakal, mülakat aşamaları ve sorular gibi..) Şimdiden herkese başarılar dilerim.
arslanalicann, 1 ay önce - Alıntıya git
Hayırlı olsun öncelikle. Ne zaman davet ettiler acaba ?
11 Eylül 2019 13:52

gazatacı
Aday Memur

siz önce Türkçe'yi öğrenin arkasından sınavları geçersiniz. mümessil diye kimleri almışlar ya ahahha

adaysonsuz, 1 ay önce - Alıntıya git
ne kadar ukala bir tavrınız var sizi mi mumessil yapacaklarını sanıyorsunuz ? kucağımda çocukla 1 elimle yazmaya çalışmışım bakamadan gondermisim siz bu kafayla ve onyargiyla kusura bakmayinda hic bir kuruma giremezsin böyle küt kafa kalırsıniz. Not: ben kamu kurumda elektrik muhendisiyim begenmediginiz turkcem ile kpss den 90 puan aldim.Dolayisiyla mualaktlara giren eşim
11 Eylül 2019 13:54

gazatacı
Aday Memur

Oluyormuş yorumlardan okuduğum kadarı ile eğitim aşamasında da elemeler oluyormuş

XmaiL06, 1 ay önce - Alıntıya git
anladım hocam tesekkurler
11 Eylül 2019 14:30

adaysonsuz
ne kadar ukala bir tavrınız var sizi mi mumessil yapacaklarını sanıyorsunuz ? kucağımda çocukla 1 elimle yazmaya çalışmışım bakamadan gondermisim siz bu kafayla ve onyargiyla kusura bakmayinda hic bir kuruma giremezsin böyle küt kafa kalırsıniz. Not: ben kamu kurumda elektrik muhendisiyim begenmediginiz turkcem ile kpss den 90 puan aldim.Dolayisiyla mualaktlara giren eşim
gazatacı, 1 ay önce - Alıntıya git

Tebrik ederim atomu parçaladınız.

11 Eylül 2019 14:33

arslanalicann
Aday Memur
Hayırlı olsun öncelikle. Ne zaman davet ettiler acaba ?
jadle26, 1 ay önce - Alıntıya git
bana 08.09 da mesaj geldi.Burda ki forumu yeni farkettim.Sizde mi ankara için başvurmuştunuz
11 Eylül 2019 14:44

jadle26
Aday Memur
bana 08.09 da mesaj geldi.Burda ki forumu yeni farkettim.Sizde mi ankara için başvurmuştunuz
Hayır ben Eskişehir için başvuru yapmıştım ama mülakat mesajı maalesef almadım
11 Eylül 2019 15:36

arslanalicann
Aday Memur
Hayır ben Eskişehir için başvuru yapmıştım ama mülakat mesajı maalesef almadım
jadle26, 1 ay önce - Alıntıya git
hayırlısı olsun hakkınızda.Umarım dönüş sağlanır
11 Eylül 2019 18:14

arslanalicann
Aday Memur
arkadaşlar ankara mülakatından çıkan olmadı mı ?
11 Eylül 2019 23:47

Mmehmett35
Aday Memur

Mülakata katılan arkadaşlara eğitim tarihi söylendi mi acaba?

etuuck, 1 ay önce - Alıntıya git
Kasım'da başlayacak Aralık'ta bitecek dendi. Bizim ön görüşmeye Engin Dirik girmişti o söyledi. Maddi nedenlerden dolayı araç peugeot 301 manuel. İstanbul ve Ankara hariç diğer şehirler de maaş brüt 3150 yemek kartı yine Ankara ve istanbul harici 29 ilk 6 ay prim yok 2 yıl dolmadan çıkmak istersen 14 bin tl tazminat ödüyorsun. İlk yıl 2 kere kıyafet çeki veriyorlar diğer yıllar tek sefere düşüyor. Araç için haftasonu alma yasak sınırsız benzin. 8-18 çalışma saati.
12 Eylül 2019 01:37

arslanalicann
Aday Memur
Kasım'da başlayacak Aralık'ta bitecek dendi. Bizim ön görüşmeye Engin Dirik girmişti o söyledi. Maddi nedenlerden dolayı araç peugeot 301 manuel. İstanbul ve Ankara hariç diğer şehirler de maaş brüt 3150 yemek kartı yine Ankara ve istanbul harici 29 ilk 6 ay prim yok 2 yıl dolmadan çıkmak istersen 14 bin tl tazminat ödüyorsun. İlk yıl 2 kere kıyafet çeki veriyorlar diğer yıllar tek sefere düşüyor. Araç için haftasonu alma yasak sınırsız benzin. 8-18 çalışma saati.
Mmehmett35, 1 ay önce - Alıntıya git
hiçbir şirket haftasonu araç alımını sınırlamıyor normalde.Abdi ibrahim de de böyle bi sınır yoktu bildiğim kadarıyla.Yeni gelen kurallar sanırım bunlar.Birde özel sağlık sigortası da var diye biliyordum
12 Eylül 2019 10:24

Mmehmett35
Aday Memur
hiçbir şirket haftasonu araç alımını sınırlamıyor normalde.Abdi ibrahim de de böyle bi sınır yoktu bildiğim kadarıyla.Yeni gelen kurallar sanırım bunlar.Birde özel sağlık sigortası da var diye biliyordum
Yeni kural mı onu bilemiyorum Engin Dirik anlattı Cuma akşamları petrol ofisinde kuyruk oluşuyor hafta sonları benzin alamadığınız için dedi. Doğrudur özel sağlık sigortası var.
12 Eylül 2019 12:12

arslanalicann
Aday Memur
Yeni kural mı onu bilemiyorum Engin Dirik anlattı Cuma akşamları petrol ofisinde kuyruk oluşuyor hafta sonları benzin alamadığınız için dedi. Doğrudur özel sağlık sigortası var.
Mmehmett35, 1 ay önce - Alıntıya git
Teşekkürederim bilgilendirdiğiniz için.Bugün 16:40 da mülakatım var.Herkesin hakkında hayırlısını diliyorum.Çıktıktan sonra deneyimlerimi paylaşacağım sizlerle.
12 Eylül 2019 12:21

Krylkadir
Aday Memur

Erzurum bölgesi için başvuru yapan varmı? Ya da bölge bölgemi envanter gönderiyorlar banagelmedi

12 Eylül 2019 17:21

mm.zeynep
Mülakata katılan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi?
12 Eylül 2019 18:42

ibrahim8905

istanbul, izmir ve ankara dışında mülakata katılan yok mu veya davet alan

Toplam 389 mesaj
«456789101112131415»

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?