Editörler : gubaz
«891011121314151617181920
13 Ekim 2019 02:33

Arif1234.
Aday Memur

Abdullah kardeşim 15 ekimden itibaren eğitim başlıyor abdi ibrahimi arayıp sor bence

13 Ekim 2019 21:57

isasbesiktas
Aday Memur

Arkadaşlar bana ne olumlu ne de olumsuz bir mail gelmedi sürüş testine girdim gayet güzel de sürüşü tamamladım ancak hiçbir cevap yok istenmeyen kutuma da sürekli bakıyorum olumsuz olduğunu bildiriyorlar diye biliyorum benim gibi muammada kalan kimse var mı acaba ?

Abdullah253, 4 ay önce - Alıntıya git
ayni durumdayiz seninle kardesim:)
14 Ekim 2019 01:35

Abdullah253
Aday Memur

Valla hocam burada verilen bir numara vardı orayı geçen hafta aradım Cuma?ya kadar haber gelir dendi cuma bitti diğer hafta başladı tekrar aradım yine aynı şeyi söyledi Cuma?ya kadar haber gelir insan kaynakları bize bilgi verdiği ölçüde bizde size bilgi veriyoruz ama Cuma?ya kadar kesin dedi şimdi yine cuma bitti ve aynı numarayı hafta içi tekrar arayacağım dün de mail yoluyla Abdiibrahim e durumumu açıkladım bakalım artık ama çok garip bir durum.

14 Ekim 2019 17:54

isasbesiktas
Aday Memur

Valla hocam burada verilen bir numara vardı orayı geçen hafta aradım Cuma?ya kadar haber gelir dendi cuma bitti diğer hafta başladı tekrar aradım yine aynı şeyi söyledi Cuma?ya kadar haber gelir insan kaynakları bize bilgi verdiği ölçüde bizde size bilgi veriyoruz ama Cuma?ya kadar kesin dedi şimdi yine cuma bitti ve aynı numarayı hafta içi tekrar arayacağım dün de mail yoluyla Abdiibrahim e durumumu açıkladım bakalım artık ama çok garip bir durum.

Abdullah253, 4 ay önce - Alıntıya git
anladim kardesim gecen hafta bende aramistim. bu hafta ici ararsan haberdar edermisin ne dediklerini
14 Ekim 2019 22:24

eryigitozcn
anladim kardesim gecen hafta bende aramistim. bu hafta ici ararsan haberdar edermisin ne dediklerini
isasbesiktas, 4 ay önce - Alıntıya git

Merhaba İsa bana haber geldi bu akşam olumsuz olarak. Umarım siz daha şanslıdırsınız.

14 Ekim 2019 22:52

isasbesiktas
Aday Memur

Merhaba İsa bana haber geldi bu akşam olumsuz olarak. Umarım siz daha şanslıdırsınız.

eryigitozcn, 4 ay önce - Alıntıya git
kardesim maalesef banada olumsuz yanit geldi sadece güldüm bizler gibi butun asamalari gecen arkadaslarin eksigi ne idi hakikaten cok merak ediyorum.. hayir yani olumsuz yanit vereceklerdi neden sürüşe kadar test etme geregi hissettiler? ve neden bu tarihe kadar elimizi kolumuzu baglayip beklettiler ki basli basina soru isaretleri hepsi neyse hayirlisi olsun bakalim
15 Ekim 2019 11:58

gkhnshn61
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba. Bursa'dan başvurup eğitim daveti alan var mı öncelikle bunu sorayım?

15 Ekim 2019 12:02

gkhnshn61
Aday Memur

Eğitim daveti alan arkadaşlara bugün içerisinde ders tanımlamaları yapılacak, mail kutularımızı kontrol edelim.

Olumsuz yanıt alan arkadaşlara da çok geçmiş olsun. Umarım Allah güzel kapılar açar sizlere de. Hayırlısı olsun herkes için..

16 Ekim 2019 10:44

arslanalicann
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba.Dün akşam üzeri online eğitimler tanımlandı.Nasıl gidiyor uzaktan eğitim çalışmaları ?
30 Ekim 2019 23:20

İbrahim açıkgöz
Aday Memur

Arkadaşlar eğitimleri tamamladım ancak gerekli evrakların olduğu mail silindi. Rica etsem biri mailime gönderebilir mi? Şimdiden teşekkğr ederim.

ibrahimbuyukacikgoz@hotmail.com

31 Ekim 2019 12:01

arslanalicann
Aday Memur

Arkadaşlar eğitimleri tamamladım ancak gerekli evrakların olduğu mail silindi. Rica etsem biri mailime gönderebilir mi? Şimdiden teşekkğr ederim.

ibrahimbuyukacikgoz@hotmail.com

İbrahim açıkgöz, 4 ay önce - Alıntıya git
ben aynı maili tekrar ilettim sana kardeşim
Toplam 391 mesaj
«891011121314151617181920

ANKET
İş Bankası'ndaki CHP hisseleri, Hazine'ye devredilmeli mi?