Editörler : crops35
26 Temmuz 2019 09:58

İnfaz koruma renk körlüğü
Saglik taramasinda renk korlugune bakiliyor mu bilgisi olan var mi???

myuce01
Aday Memur
26 Temmuz 2019 10:08

bizde renk körü olan arkadaş var. sağlık raporu alırken de renk körlüğü testi yapmıyorlar

torpilavci
Kapalı
26 Temmuz 2019 10:09

farketmez kardeşim ikm olunca anlarsın kimler kimler yapıyor bu işi

Kallihasan
Aday Memur
26 Temmuz 2019 12:20

Renk korlugunden elenen varmi baska arkadaslar

Tnzr
Kapalı
26 Temmuz 2019 12:27

Kardeşim bak sorunun cevabını sana vermişler. Daha ne diye soru soruyorsun? Engel değilse, bu sebepten kimse elenmemiştir öyle değil mi? Raporda verilsin forumda onu mu istiyorsunuz?

Tnzr
Kapalı
26 Temmuz 2019 12:29

Bakarsan burada gayet net.

myuce01, 5 yıl önce

bizde renk körü olan arkadaş var. sağlık raporu alırken de renk körlüğü testi yapmıyorlar

Kallihasan
Aday Memur
26 Temmuz 2019 14:02

Haklisin kardesim.Hayirli cumalar.

Kallihasan
Aday Memur
26 Temmuz 2019 14:04

Peki boy kilo olcumunde uzerindeki kiyafeti cikarttiriyorlar mi yoksa kiyafetlemi olculuyoruz.

Tnzr
Kapalı
26 Temmuz 2019 14:16

Ayakkabı ile tartıya çıkartmayabilirler, onun dışında kıyafetlerin üzerinde olur. Kilon az ise içlik giyebilirsin, su içebilirsin. Yemek kilo yapmaz, anlık kilo su içerek ve wc ye gitmeyerek 1-1.5 falan arttırılabilir.

Kallihasan, 5 yıl önce
Peki boy kilo olcumunde uzerindeki kiyafeti cikarttiriyorlar mi yoksa kiyafetlemi olculuyoruz.

Kallihasan
Aday Memur
26 Temmuz 2019 14:24

Boyum 172 cm kilom 82 sinirda gibi yim eksik olculursem boyda biraz riskli olabilir.Kiyafetleri cikartmam lazim izin verirler umarim.Sansa birakmayalim.
Tnzr, 5 yıl önce

Ayakkabı ile tartıya çıkartmayabilirler, onun dışında kıyafetlerin üzerinde olur. Kilon az ise içlik giyebilirsin, su içebilirsin. Yemek kilo yapmaz, anlık kilo su içerek ve wc ye gitmeyerek 1-1.5 falan arttırılabilir.

Serhatttt55
Aday Memur
27 Temmuz 2019 18:28

hayır bakmıyorlar renk körlüğüne kesin bilgidir bu

Serhatttt55
Aday Memur
27 Temmuz 2019 18:29

hayır bakmıyorlar renk körlüğüne kesin bilgidir bu
Kallihasan, 5 yıl önce
Renk korlugunden elenen varmi baska arkadaslar

jonasi
Aday Memur
31 Ocak 2020 15:25

Ben sağlık kurulu raporu aldım. Diğer bölümlerde sağlam yazmasına rağmen gözde renk körlüğü var ibaresi var. Karar kısmında ikm yapamaz diye yazıyor. Bilgisi olan varsa bilgilendirenbilir mi? Renk körlüğü olup aldık diyen çok kişi var bende niye olmadi.lutfen çok acil ne yapmalıyım.

mussy59
Aday Memur
31 Ocak 2020 20:24

bazı doktorlar hiç bakmıyor muayenede, itirazla uğraşma çok yaş iş o, başka hastanede dene alınıyor rapor

jonasi, 4 yıl önce

Ben sağlık kurulu raporu aldım. Diğer bölümlerde sağlam yazmasına rağmen gözde renk körlüğü var ibaresi var. Karar kısmında ikm yapamaz diye yazıyor. Bilgisi olan varsa bilgilendirenbilir mi? Renk körlüğü olup aldık diyen çok kişi var bende niye olmadi.lutfen çok acil ne yapmalıyım.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi