Editörler : Lanet
26 Temmuz 2019 12:47

İssizlik 2
Bazen düşünüyorum ya diyorum Allahım tamaam ben dort dortluk biri degilim iyi yanimda vardir kotu yanimda ama issiz kaldigim sure icinde zerre kadar haram lokmaya elimi surmedim bu bir , yahu ben bi tanecikte olsa bir iyilik yapmisimdir yahu onun hatırına bir iş nasip et bu iki , bazen o kadar sacma dusunuyorumki ulan sinirlenip bi sinek oldurdum onun cezasimi bu kadar bu işsizlik , bakiyorsun cevrene ne kadar parayi faize atmis adam namus dusmani ama para da pulda onda , bu nasil adalet Allahim diyorum , anladik bu ulkede adalet yokta.. cok bir beklentim yok eminim burda işsiz arkadaslarinda yoktur kendi carkını cevirsin kafi fazlasini istemiyorum ben fazlasini kim kazanirsa kazansin , bakıyorum benim gibi bir suru insan.. bu nasıl bir sosyal devlet , bazıları evli colugu cocugu ne yiyecek , gidip bide suriyeliyi aldi ulkeye adamlar dukkan aciyor araba aliyor senin vatandaşin işşiz ulan işsiz , kaç defa işkura gidiyorum , sizin bölum cok iyi gidin kpss calisin diyor , ya sen o mukemmel efsane aklini kendine sakla ya senin tuzun kuru 8 5 otur poponu buyut , ben diyorumki bana iş lazim seçici değilim demekki maddi olarak bitmişim neyle kpss calisayim sayin cahil iskur danismani kim bilir sen kimin torpiliyle girdin , insanda biraz da empati duygusu olmali , hayat niye böyle sayın üyeler , Allah bi yerden verirse bi yerden alır diyorlar , niye kardesim her seye gucu yetiyor , imtihan diyorlar 3 yil gecti bu imtihan 40 yasinda mi bitecek o zamana ne evlilik olur ne baska bisey ne zaman bitecek bu , boyle boyle dusununcede isyan etmis oluyorsun diyorlar , ne yapalım o zaman Allah canimizi alsin sorun topyekün cozulsun o da yok yasiyoruz , cok degisik durumlar sayin uyeler

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi