Editörler :
27 Temmuz 2019 22:25   

İçişleri 112 AÇM açıkklandı

yedeklerden secilme ihtimali varmidir sizce ?

27 Temmuz 2019 22:36

Gibson85
Aday Memur

Kpss de yüksek puan alıp puan sıralamasında en ustlerdeyim, mülakat ta sorulan her soruya kendinden emin dogru cevap vermisim neye göre nasil seçim yapılmış anlamak zor. Amacim kazananlara laf atmak falan değil aksine hakkıyla kazananları tebrik ediyorum yolları açık olsun tebrikler...

27 Temmuz 2019 22:47

İşsiz laborant
Aday Memur

Kpss de yüksek puan alıp puan sıralamasında en ustlerdeyim, mülakat ta sorulan her soruya kendinden emin dogru cevap vermisim neye göre nasil seçim yapılmış anlamak zor. Amacim kazananlara laf atmak falan değil aksine hakkıyla kazananları tebrik ediyorum yolları açık olsun tebrikler...

Gibson85, 4 ay önce - Alıntıya git
benimde oyle sorulara dogru cevap verdim hersey cok iyidi bende once aglayarak sorulari bilemedim diyen kiz secilmis ben listede asagidayim resmen
27 Temmuz 2019 22:52

emreyld
Aday Memur
Aynı soyisme sahip 2 kişinin mülakat puanı aynı olup seçilmesi?
27 Temmuz 2019 23:03

burksker
Aday Memur
kesin listede değişmez değil mi kazanan kaybedenler
27 Temmuz 2019 23:12

Baho21
Memur
emreyld, 4 ay önce - Alıntıya git
torpil torpil yaa resmen. Adam kendi memleketi diye seçilmiş
27 Temmuz 2019 23:15

casmine07
Aday Memur

kazanıp gitmeyecek veya gidemeyecek olan arkadaşlar varsa lütfen buraya yazsın yedekler için bilgi amaçlı.

https://forum.memurlar.net/konu/2385879/

28 Temmuz 2019 10:52

Bugrahan Beyim
Şef

ne bekliyordunuz arkadaşım kpssden en yüksek ben yaptım diyorsun da bu sorununun cevabını mı bilmiyorsun dalga mı geçiyorsun sen bizle

28 Temmuz 2019 10:57

Bugrahan Beyim
Şef

4 ayda mülakat sonucunun açıklanması deyim ben sana sen anla

28 Temmuz 2019 13:29

ahmet.saw
Kapalı
puanlara bak resmen essek yerine koyulduk , 60,61 ... yarisi busekil bukadar tesadüf olurmu ya cevaplayamidigim bir soru vardı bende o ezbere dayan gitsin 60 puanlıkların içindeyim Allah bunlarin belasını vermezse beni cehennemlik etsin bunlar şerefsiz bildiğin vatan haini namussuz şerefsiz.sanki iş yok bize kaldık devlete muhtaç,ulan kimsiniz lan siz, yaptığınız işe bakılacak olursa kahpesiniz valla devletten soguttunuz bizi be insana heves birakmadiniz.kufur yiyisunuz hergun küfürle aniliyorsunuz demek ki içiniz rahat.
28 Temmuz 2019 13:31

ahmet.saw
Kapalı
işte buna o...pu çocukluğu Ka...pe çocukluğu diyoruz kardeşim.
28 Temmuz 2019 14:03

Baho21
Memur

4 ayda mülakat sonucunun açıklanması deyim ben sana sen anla

Bugrahan Beyim, 4 ay önce - Alıntıya git
Memurlar.net olarak mesajda uyarıyı sen mi verdin bana?
28 Temmuz 2019 14:46

AtanamayanTeknisyen
Aday Memur

https://www.google.com.tr/amp/s/www.memurlar.net/haber/98258/mulakatta-elenen-aday-ne-yapmali.html%3famp=1

Öncelikle gerçekten hakkıyla atanan arkadaşlara hayırlı olsun. Arkadaş çoğu kişi hakkıyla atanmadı torpille atanan çok kişi var puanlar ortada. Neye göre verildi bu puanlar. Saçma sapan sorular sordular herkesin bileceği. Sonra kimine 90 kimine 60 puan veriyorlar. Ben bu işin peşini bırakmayıp mahkemeye kadar götürecem. Hakkımızı arayalım arkadaşlar. Ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi.

29 Temmuz 2019 11:42

Gibson85
Aday Memur

ne bekliyordunuz arkadaşım kpssden en yüksek ben yaptım diyorsun da bu sorununun cevabını mı bilmiyorsun dalga mı geçiyorsun sen bizle

Sen dışında kimseyle dalga geçmiyorum ama seninle dalga geçiyorum arkadaşım evet bildin zekana hayran kaldım.

29 Temmuz 2019 11:55

Gibson85
Aday Memur
benimde oyle sorulara dogru cevap verdim hersey cok iyidi bende once aglayarak sorulari bilemedim diyen kiz secilmis ben listede asagidayim resmen
İşsiz laborant, 4 ay önce - Alıntıya git

Hocam ben o filmi bir önceki içişleri bakanlığının mülakatında(nüfusa alınan büro personeli) görmüştüm. Ama beğenmemiştim demek ki devamı çekilmiş. Hiçbir soruya cevap veremedim diyerek gözleri dolu dolu odadan çıkan aday ne hikmetse en yüksek mülakat puanı ile atandı:) Üstelik kpss puan sıralamasında kontenjan dahilinde olmasını bırak son sıralardaydı. Bu saatten sonra maalesef yapacak çok bir şey yok(çünkü kayırma ile atanan aday ne bu yazdıklarımızı okuyor ne de bu yazılanları görse bile aynaya bakıp yüzü kızarıyor kısacası umrunda değil) yarına bakıp bir sonraki mülakat veya genel yerleştirmede atanmak için elimizden geleni alnımızın teriyle yapmaya çalışacağız. Nereye ne şekilde itiraz etsek de sonuç alamayacağız mülakat komisyonunun değerlendirmesi bu şekilde diye cevap alacağız(daha önce itiraz ettim biliyorum). Başka atamaya...

29 Temmuz 2019 13:46

Bugrahan Beyim
Şef

Sen dışında kimseyle dalga geçmiyorum ama seninle dalga geçiyorum arkadaşım evet bildin zekana hayran kaldım.

sen önce bir kendinle dalga geç adamlara bak la cevabını bildiğiniz şeyi burada gelip sormayın o zaman hakkın yendiyse git yiyenle hesaplaş tabi iş icraata gelince yürek selanik :D

29 Temmuz 2019 13:46

Baho21
Memur

Senden önce bununla tartistigim için Memurlar.net bana uyarı göndermiş! çok da korktum uyarı gönderdi diye! muhtemelen bu editörüdür bana mesaj gönderen. bizimle dalga geçiyorlar üstüne bi de uyarıyı biz alıyoruz yaw ! bu nasıl iş arkdas adaleti sağlayacak kimse yok mu bu ülkede. hem dalga geç hem uyarı gönder neymiş onunla ters düz konuştuğum için. böylelerine cevabım var hep ey memurlar.net haberin olsun.
29 Temmuz 2019 13:49

Baho21
Memur

Hocam ben o filmi bir önceki içişleri bakanlığının mülakatında(nüfusa alınan büro personeli) görmüştüm. Ama beğenmemiştim demek ki devamı çekilmiş. Hiçbir soruya cevap veremedim diyerek gözleri dolu dolu odadan çıkan aday ne hikmetse en yüksek mülakat puanı ile atandı:) Üstelik kpss puan sıralamasında kontenjan dahilinde olmasını bırak son sıralardaydı. Bu saatten sonra maalesef yapacak çok bir şey yok(çünkü kayırma ile atanan aday ne bu yazdıklarımızı okuyor ne de bu yazılanları görse bile aynaya bakıp yüzü kızarıyor kısacası umrunda değil) yarına bakıp bir sonraki mülakat veya genel yerleştirmede atanmak için elimizden geleni alnımızın teriyle yapmaya çalışacağız. Nereye ne şekilde itiraz etsek de sonuç alamayacağız mülakat komisyonunun değerlendirmesi bu şekilde diye cevap alacağız(daha önce itiraz ettim biliyorum). Başka atamaya...

Hocam itiraz ettiğinde ne cevap verdiler size?
29 Temmuz 2019 13:52

Baho21
Memur

sen önce bir kendinle dalga geç adamlara bak la cevabını bildiğiniz şeyi burada gelip sormayın o zaman hakkın yendiyse git yiyenle hesaplaş tabi iş icraata gelince yürek selanik :D

Bizim Allahtan başka kimimiz kimsemiz yok bunu anla! ikidir bu insanlara bela sürüyorsun yaa ayıp değil mi ya? adama adaletsizlik yapılmış sen gelip onunla alay edercesine konuşuyorsun.
29 Temmuz 2019 16:41

Teknisyen 4.0
Aday Memur

Merkezi sınavda kendisinden yüksek puan alan, ancak sözlü sınavla memur olmaya hak kazanan bir kişi, o kadro için daha fazla liyakate sahip olan diğer kişinin alacağı maaşı, ve özlük haklarını bir ömür alacaktır. İslam dininin bu konuda net bir hükmü vardır. O da Kul Hakkıdır. Kul Hakkı ise İslam dininin gözettiği en temel haklardandır. Öyle ki Allah kul hakkına karışmayacak ve buna mağdurun karar vermesini isteyecektir.Ve bende diyorum ki Allah ömürlerinin sonuna kadar aldıkları maaşları gülerek yemek nasip etmesin...

29 Temmuz 2019 23:19

Teknisyen 4.0
Aday Memur

Hakedenlere helal,haksızlık yapanlara aldıkları maaşları bir ömür haram olsun...

Toplam 24 mesaj

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;