Editörler : hopaliSafak Vaktii
«456789101112131415»
30 Temmuz 2019 10:40

Esrycl
Aday Memur

Hadi o tamam da bu muaviyeyi napacaz net hatırlayan birisi yanıt yazsa keşke

sefa-24, 2 ay önce - Alıntıya git

muaviye dönemi gelişmeleridir diye soruyordu net hatırlıyorum

30 Temmuz 2019 10:40

Sosyalciii123
Aday Memur

Hocam ben onu iyi ki de boş bırakmışım bilmiyorum. Ama soruda Muaviye dönemi gelismeleridir diyordu sanki, değildir demiyordu değil mi diyordu yanlış hatirliyo olabilirmsiniz

Hocam o soruda hangisi Muaviye dönemi gelişmesidir yazıyordu. Ben yanlış yaptım ordan biliyorum. Kerbela olayının Yezid dönemi olduğunu unutup Muaviye diye aldım. Bı de İstanbul kuşatmasını aldım. Kuzey Afrika fetihlerini almadım çünkü sanki Tunus'un fethiyle beraber Hz. Osman döneminde kuzey Afrika fetihleri tamamlanmisti. Muaviye ise Avrupa da fetihler yaptı diye aklımda kalmış. Yanlış biliyor olabilirim hocam ama böyle düşündüm. Zaten Kerbela olayını kabul ederek yanlış yaptım ben o soruyu.

Bir de dün sosyal medyadan sorularin hepsini derleyen bir resim buldum ben. Görsel paylaşım yapabiliyor muyuz burda sizinle paylaşmak isterim

30 Temmuz 2019 10:43

Esrycl
Aday Memur

Hocam o soruda hangisi Muaviye dönemi gelişmesidir yazıyordu. Ben yanlış yaptım ordan biliyorum. Kerbela olayının Yezid dönemi olduğunu unutup Muaviye diye aldım. Bı de İstanbul kuşatmasını aldım. Kuzey Afrika fetihlerini almadım çünkü sanki Tunus'un fethiyle beraber Hz. Osman döneminde kuzey Afrika fetihleri tamamlanmisti. Muaviye ise Avrupa da fetihler yaptı diye aklımda kalmış. Yanlış biliyor olabilirim hocam ama böyle düşündüm. Zaten Kerbela olayını kabul ederek yanlış yaptım ben o soruyu.

Bir de dün sosyal medyadan sorularin hepsini derleyen bir resim buldum ben. Görsel paylaşım yapabiliyor muyuz burda sizinle paylaşmak isterim

Sosyalciii123, 2 ay önce - Alıntıya git

aslında instagramdan birortak sayfa acılsa oradan hem soruları paylaşırız hemde daha kolay olur buradan bnm içinbiraz zor telefondan mesaj yazamıyorum bu siteye

30 Temmuz 2019 10:44

Sosyalciii123
Aday Memur

[url=https://hizliresim.com/M1035k][img]https://i.hizliresim.com/M1035k.png[/img][/url]

30 Temmuz 2019 10:48

sefa-24
Şef

muaviye dönemi gelişmeleridir diye soruyordu net hatırlıyorum

Esrycl, 2 ay önce - Alıntıya git

Oh Allah razı olsun hocam yaa

30 Temmuz 2019 10:50

Sosyalciii123
Aday Memur

https://i.hizliresim.com/JVay7E.png

Bu linki yeni sekme yapıp açın arkadaslar, ne kadar doğru bilemem ama 75 soru da derlenmiş

30 Temmuz 2019 10:50

sefa-24
Şef

Telefondan cevap yazmak için chrome sağ üstte seçeneklerden masaüstü sitesine tik koyun o zaman telefondan cevap yazabilirsiniz. Ben telefondan yazıyorum

30 Temmuz 2019 10:52

Sosyalciii123
Aday Memur

Telefondan cevap yazmak için chrome sağ üstte seçeneklerden masaüstü sitesine tik koyun o zaman telefondan cevap yazabilirsiniz. Ben telefondan yazıyorum

Hocam soruları paylaştım link olarak

30 Temmuz 2019 10:53

Sosyalciii123
Aday Memur

aslında instagramdan birortak sayfa acılsa oradan hem soruları paylaşırız hemde daha kolay olur buradan bnm içinbiraz zor telefondan mesaj yazamıyorum bu siteye

Esrycl, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam link olarak paylaştım biraz önce soruları

30 Temmuz 2019 10:54

Simsiyahh
Şef
Arkadaşlar bm çevre ile ilgili bir soru vardı,ben onu çevre ile başlayan bir şık vardı onu işaretledim.tam hatırlayan var mı şıkları ve onun doğru cevabı neydi acaba?
30 Temmuz 2019 10:56

Esrycl
Aday Memur

Hocam link olarak paylaştım biraz önce soruları

Sosyalciii123, 2 ay önce - Alıntıya git

çok teşekkürleraldım

30 Temmuz 2019 11:02

philosophia35.
Aday Memur

merhaba sosyal bilgiler öğretmenliği yazdım büyük ihtimal tutacak ama atamaları nasıldır ?

bide kamuda çalışıyorum sadece sınavlarına gitsem izin vermezler değil mi ?

30 Temmuz 2019 11:03

Simsiyahh
Şef
Hepsini yakala sorusunn cevabı ne olacaktı arkadaşlar hatırlayan var mı?
30 Temmuz 2019 11:08

sefa-24
Şef
Hepsini yakala sorusunn cevabı ne olacaktı arkadaşlar hatırlayan var mı?
Simsiyahh, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam onun da cevabı belli bi sınıfın çizgisinde ilerler olacaktı. Yani belli bir sınıfın çizgisinde ilerleyemez. Araştırdım ben o partileri

30 Temmuz 2019 11:26

Simsiyahh
Şef

Hocam onun da cevabı belli bi sınıfın çizgisinde ilerler olacaktı. Yani belli bir sınıfın çizgisinde ilerleyemez. Araştırdım ben o partileri

Hocam ben iki şık arasında kalmştım,biri bu dediğinizdi diğerini hatırlayamadım.
30 Temmuz 2019 11:32

sefa-24
Şef
Hocam ben iki şık arasında kalmştım,biri bu dediğinizdi diğerini hatırlayamadım.

Pragmatik falan biseyler diyordu onla arasında kalmışsınızdır

30 Temmuz 2019 11:35

Simsiyahh
Şef

Pragmatik falan biseyler diyordu onla arasında kalmışsınızdır

Evet evet hocam ne güzel hatırladınz:)çok iyi oldu,çok saolun.ben sizin ilk dediğinizi işaretlemişimdir.
30 Temmuz 2019 11:36

Sosyalciii123
Aday Memur
Arkadaşlar bm çevre ile ilgili bir soru vardı,ben onu çevre ile başlayan bir şık vardı onu işaretledim.tam hatırlayan var mı şıkları ve onun doğru cevabı neydi acaba?

Hocam bende soruyu tam olarak hatırlamıyorum ama çevre ile başlayan şıkkı isaretledim. Bence doğru yaptık onu.

30 Temmuz 2019 11:41

Nur2120
Aday Memur

65 gkgy , 58 eğitim, 55 özet sizce umut var mı puan kaç gelir?

30 Temmuz 2019 11:55

Rmznts
Aday Memur

65 gkgy , 58 eğitim, 55 özet sizce umut var mı puan kaç gelir?

Nur2120, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam tam sınırdasınız. 80,5 81,5 civarı puan geleceğini tahmin ediyorum. Sınav ortalamaları çok önemli.

Toplam 471 mesaj
«456789101112131415»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?