Editörler : Pangaea
«22232425262728293031323334

Krmnysn
Memur
27 Kasım 2019 02:48

iskur 2016 puaniyla yuksek kapatmis ama insallah dedikleriniz dua niyetine grcer de kabul olur...eyvallah en azindan umut verdiniz
alwystr, 4 yıl önce

Hocam çok fazla bir alim var bir önceki atamalara göre ve sgk diger kurumlara gore dusuk kapatır tabi ben kendi bolumum isletmenin alımlarına baktım 4431 koduyla eger dogu fark etmez diyorsaniz sgk ve iskurun dogudaki illerini de yazin derim ins gelir hakkınizdaki hayırlisi

Mevsim-mevsim
Aday Memur
27 Kasım 2019 04:35

87,205 -- işletme. Ünv veya il özel idare gelir mi bu puana :( ısparta il özel idare ve çukurova Ünv yazmayı düşünüyorum. Gerisini artık işkur, sgk doldurucam doldurucam Allah ne verdiyse. Sgk hakkında da bir tane iyi bir şey duymadım, bir de rotasyon varmış galiba, eşim de rotasyonlu memur, nasıl olacak eş durumu falan hiç anlamadım ? Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

emreren16
Genel Müdür
27 Kasım 2019 08:30

Asaleti aldıktan sonra isteyebilirsiniz ama eş durumu dışında baya baya zor. Çünkü nakil dönemi diye birşey yok kurumda. 4 yıl önce 2 sene durup nakil olurum diye geldim ama daha ne kadar duracaz Allah bilir. Gönderdiğiniz nakil dilekçeleri ivedilikle reddediliyor.

Sadya1000, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar. TCDD de tayin durumu nasıl? Ne kadar süre sonra tayin istenebiliyor? Bilgisi olan var mı?

Lf.a.job
Kapalı
27 Kasım 2019 10:11

Biraz araştırdım ve SGK'da sadece bu kadrolar rotasyona tabi galiba. Tabi yine de siz daha detaylı araştırın.

MADDE 1 - 27/6/2012 tarihli ve 28336 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sosyal Güvenlik Kurumu Personeli Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 6 ncı maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

"MADDE 6 - (1) Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü ve Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcısı kadrolarında görev yapan personel zorunlu yer değiştirme suretiyle atamaya tabidir."

Mevsim-mevsim, 4 yıl önce
87,205 -- işletme. Ünv veya il özel idare gelir mi bu puana :( ısparta il özel idare ve çukurova Ünv yazmayı düşünüyorum. Gerisini artık işkur, sgk doldurucam doldurucam Allah ne verdiyse. Sgk hakkında da bir tane iyi bir şey duymadım, bir de rotasyon varmış galiba, eşim de rotasyonlu memur, nasıl olacak eş durumu falan hiç anlamadım ? Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

Sadya1000
Aday Memur
27 Kasım 2019 10:17

Emreren16 teşekkür ederim cevapladiginiz için. Ben eş durumu için isterim öyle bir durum olursa. Asalet 1 yılda mi alınıyor? Eş durumu istediğimizde hemen oluyor mu peki tayin?

Mevsim-mevsim
Aday Memur
27 Kasım 2019 10:57

Teşekkür ederim hocam, ben yine bakarım. peki gelir mi benim puanıma sizce?
Lf.a.job, 4 yıl önce

Biraz araştırdım ve SGK'da sadece bu kadrolar rotasyona tabi galiba. Tabi yine de siz daha detaylı araştırın.

MADDE 1 - 27/6/2012 tarihli ve 28336 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sosyal Güvenlik Kurumu Personeli Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 6 ncı maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

"MADDE 6 - (1) Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü ve Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcısı kadrolarında görev yapan personel zorunlu yer değiştirme suretiyle atamaya tabidir."

Lf.a.job
Kapalı
27 Kasım 2019 11:04

yani bir şey diyemem şimdi puanınıza gelir mi gelmez mi puandan çok sıralama bazlı, biraz da şans. Tercih ettiğiniz yerdeki yığılmaya bağlı. Umarım herkes için en güzeli olur.

5745
Aday Memur
27 Kasım 2019 11:18

hocam bu alımda ki bütün sgk pozisyonları mı. rotasyonlu yoksa işletme bölümüne denk gelenler mi anlamadım ben

Mevsim-mevsim
Aday Memur
27 Kasım 2019 11:18

Teşekkürler hocam. Hayırlısı olsun bakalım.
Lf.a.job, 4 yıl önce
yani bir şey diyemem şimdi puanınıza gelir mi gelmez mi puandan çok sıralama bazlı, biraz da şans. Tercih ettiğiniz yerdeki yığılmaya bağlı. Umarım herkes için en güzeli olur.

Mjolnir00
Aday Memur
27 Kasım 2019 11:19

İş-Kur'da net maaş ne kadar bilen var mı arkadaşlar?

Mevsim-mevsim
Aday Memur
27 Kasım 2019 11:21

Yok hocam değilmiş, müdür veya müdür yardımcıları rotasyona tabiimiş. Yine araştırın siz de, bakıcam ben de tekrar.
5745, 4 yıl önce
hocam bu alımda ki bütün sgk pozisyonları mı. rotasyonlu yoksa işletme bölümüne denk gelenler mi anlamadım ben

5745
Aday Memur
27 Kasım 2019 11:22

Tamam çok teşekkür ederim
Yok hocam değilmiş, müdür veya müdür yardımcıları rotasyona tabiimiş. Yine araştırın siz de, bakıcam ben de tekrar.

Mevsim-mevsim
Aday Memur
27 Kasım 2019 11:24

Bildiğiniz bir iibf wtsp grubu var mı arkadaşlar, ya da oluştursak mı yoksa?

murdock reis
Genel Müdür
27 Kasım 2019 11:54

teiaş son atamada alım yapar mı acaba?

Quetzicoatl
Genel Müdür
27 Kasım 2019 12:01

Bu zamana kadar 3 atama dönemini boş geçtiği olmamış. Duyumum yok ama %90 alım yapacağını düşünüyorum. Koskoca TEİAŞ'ın 1.5 sene boyunca hiç mi personel ihtiyacı olmayacak?

murdock reis, 4 yıl önce

teiaş son atamada alım yapar mı acaba?

YouWannaRoCK
Aday Memur
27 Kasım 2019 12:12

Arkadaşlar iibf için vatsap grupu kurulmuş başvurular için oraya girip puanlarınızı paylaşabilirsiniz https://chat.whatsapp.com/CpWUpJa6rUzLnhvHRDyYD6

Smh1
Şef
27 Kasım 2019 12:22

SGK yazarsanız gelme ihtimali %95 civarı diyebilirim.

Mevsim-mevsim
Aday Memur
27 Kasım 2019 12:24

Doğu olmayan bir yerden gelir mi peki hocam sgk ? Tekirdağ gibi mesela :/
Smh1, 4 yıl önce
SGK yazarsanız gelme ihtimali %95 civarı diyebilirim.

sgkicra
Şef
27 Kasım 2019 12:28

hakkariyi yazacak olan sgk adayları bana ulaşsın:)

sgkicra
Şef
27 Kasım 2019 12:32

gel hakkariye.er geç istediğin yere gidersin. eş durumu hakkın zaten var.olmadı bir kaç sene sonra gidersin..

Biseyypma, 4 yıl önce

Siz olsanız Kendi şehrinizde SGK mı Kendi Şehriniz de Üniversiteyi mi yoksa başka şehirde TÜİK'i mi seçerdiniz? veya sıralamayı nasıl yapardınız?

Toplam 665 mesaj
«22232425262728293031323334

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi