Editörler : gubaz
29 Temmuz 2019 14:23   

ÖABT sınavında mukavva üzerindeki bilgileri doldurmayı unuttum, adayların sınavı etkilenir mi?

Merhabalar öncelikle herkese kolaylıklar ve iyi çalışmalar diliyorum.

28.07.19 tarihinde yapılan ÖABT sınavında salon başkanı olarak görevliydim. Ne yazık ki tatsız bir dalgınlık yaşadım sınav bittikten sonra fark ettim. Cevap anahtarlarını koyduğumuz mukavvanın üZerinde bulunan ...... aday sınava girdi ....... aday sınava girmedi toplam ..... cevap anahtarı bulunmaktadır. Kısmındaki boşlukları sınav sonunda doldururum diyerek unuttum. Sırasıyla 57 aday sınava girdi 3 tane aday girmedi toplam 60 cevap anahtarı pakete koyulmuştur demem gerekiyordu. Altına gözetmen hocalarım ve ben sınav bitmeden imza atmıştık fakat bilgiler boş kaldı. Adayların sınav geçerliliğinde herhangi bir sıkıntı olur mu ? Daha önce böyle bir problemle karşılan hocalarım acaba ceza aldılar mı? Konu hakkında bilgisi olup, cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

29 Temmuz 2019 15:43

weareeternal
Aday Memur

Yazım hatası yapmışım anlam karmaşası olmuş şu şekilde okursanız sevinirim.

28.07.19 tarihinde yapılan ÖABT sınavında salon başkanı olarak görevliydim. Ne yazık ki tatsız bir dalgınlık yaşadım sınav fakat bittikten sonra fark edebildim. Cevap anahtarlarını koyduğumuz mukavvanın üzerinde bulunan boşlukları sınav sonunda doldururum diyerek unuttum. Altına gözetmen hocalarım ve ben sınav bitmeden imza atmıştık fakat rakamsal bilgiler boş kaldı. Adayların sınav geçerliliğinde herhangi bir sıkıntı olur mu ? Gözetmen hocalarım yaptırım alır mı? Daha önce böyle bir problemle karşılan hocalarım acaba ceza aldılar mı? Konu hakkında bilgisi olup, cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

04 Eylül 2019 10:59

conqieror
Şef

sınav boyunca ne yaptınız? ihmalkarlığınızı masum bir olay gibi gösteriyorsunuz ancak ya öğrencilerin sınavları geçersiz sayılırsa? Bunun vebali çok ağır olmaz mı. Sınav boyunca etrafı mı izlediniz.Sınav bitince trafiğe kalmamak için apar topar çıkıp gittiniz mi? ösym nin verdiği talimatlarda tek tek ne yapacağınız yazıyor.

Toplam 2 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?