Editörler : Pangaea
«363738394041424344454647»

beklemedekimemur
Aday Memur
21 Eylül 2019 22:18

aynen kendileri çok akıllılar. bu üstün zekalılara öncelik verilmeli:))
castillo, 5 yıl önce

Meslegi kotulemwye calisanlarin cogu cakallik pesinde mulakata me kadar cok giden olmazsa kendine avantaj saglama pesinde cok belli

beklemedekimemur
Aday Memur
21 Eylül 2019 22:20

sen gitme o zaman mülakata gözün korktuysa ve bu hikayeye inandıysan:)
codemmm, 5 yıl önce
Dünkü idare memuru arkadaşta böyle dedi. Cezaevinde izinli çıkarılan mahkum suç işlemiş şu an ona dava açılmış müdür sıyrılmış.Sosyal hayatımızın biteceği de söylendi. Haklısınız gerçekten. Dahası da var da susacağım:)

baristurhann
Aday Memur
21 Eylül 2019 23:34

olaya tek o yönden bakarsan çok sığ yaklaşmış olmaz mısın ?

arkeoloji mezunu ne anlatacak o zaman göbeklitepedeki kazıları mı ?

beklemedekimemur, 5 yıl önce
sen kendini avut. ibf mezunlarına öncelik verilseymiş. Makro ve mikro ekonomi anlatacak mahkumlara:)))

beklemedekimemur
Aday Memur
22 Eylül 2019 03:33

olaya sığ bakan ibf mezunuyum diye her idare ve büro vs. işi bizim olmalı diye ortada gezenler. senin alanında özel bir şey istense idi açık açık belirtildi. tıpkı öğretmenlik, avukatlık, hemşirelik bitirenlerin özellikle belirtildiği alım ilanları gibi. her lisans mezununun başvurabileceği yere karşı çıkıp' benim hakkım bize öncelik verilsin' diyenler sığ ve bencildir.
baristurhann, 5 yıl önce

olaya tek o yönden bakarsan çok sığ yaklaşmış olmaz mısın ?

arkeoloji mezunu ne anlatacak o zaman göbeklitepedeki kazıları mı ?

Shu33
Aday Memur
22 Eylül 2019 10:49

Farklı illerde farklı taban puanlar söyleniyor. Umarım mülakat öncesinde referansa göre torpil yapılmıyordur

Erol1903
Aday Memur
22 Eylül 2019 11:01

Onu yapamazlar kardeş sıralamayı açıklarlar.
Shu33, 5 yıl önce
Farklı illerde farklı taban puanlar söyleniyor. Umarım mülakat öncesinde referansa göre torpil yapılmıyordur

Memurati
Aday Memur
22 Eylül 2019 11:58

ben paranoyak olabilirim ama yazından mülakata torpil ayarlamışsın gibi geldi

Shu33, 5 yıl önce

kralkel44
Aday Memur
22 Eylül 2019 16:35

Son torpil bükücü :)) yahu mülakattan önce nasıl torpil yapılsın

Memurati, 5 yıl önce

ben paranoyak olabilirim ama yazından mülakata torpil ayarlamışsın gibi geldi

22 Eylül 2019 23:54

İşte bizim gibi işten anlamayanlar nasıl kendini belli ediyor:)) Daha önce mülakatına girdiğim kurum sonuçları açıklamayı geciktirince bir şekilde kurumdan birisine sorabildim. Niye açıklanmıyor hâlâ diye. Sen boşuna bekleme mülakat öncesi liste hazırdır zaten dedi. Ben tabii atanamadım. Hâlâ ilan kovalıyorum. Helal para kazanmak için. Şu aranma mevzusu bu işten de neredeyse ümidimi kesti. Belki buraya arandık diye yazanlarla alakası yok ama bir düzenleme yapıyorlardı kendilerini açık ettiler. Saklamaya bile gerek duymuyorlar artık. Nasıl olsa kılıf uydurulur, hiçbir şey olmaz diye.

kralkel44, 5 yıl önce

Son torpil bükücü :)) yahu mülakattan önce nasıl torpil yapılsın

23 Eylül 2019 09:54

Açıklandı mı?

23 Eylül 2019 15:51

şimdi aradım cte ni bana ne zaman açıklanacağının belli olmadığını çalışmaların sürdüğünü söyledile

Erol1903
Aday Memur
23 Eylül 2019 17:25

Mülakat tarihlerini 3 haftada açıklamadılar. Mülakat sonuçlarını nasıl 10 gün içerisinde açıklayacaklar.
Umutetmekistiyorummm, 5 yıl önce

şimdi aradım cte ni bana ne zaman açıklanacağının belli olmadığını çalışmaların sürdüğünü söyledile

gıdacıanne
Kapalı
23 Eylül 2019 17:27

Evet ben de onu düşünüyorum.
Erol1903, 5 yıl önce
Mülakat tarihlerini 3 haftada açıklamadılar. Mülakat sonuçlarını nasıl 10 gün içerisinde açıklayacaklar.

kralkel44
Aday Memur
23 Eylül 2019 17:29

Bak birader sorun şurda işte mülakata kimlerin gireceğini açıklayan listeye torpil yapamazlar ama mülakat sonucuna tabiki istedikleri gibi torpil yapabilirler

adalı trifon, 5 yıl önce

İşte bizim gibi işten anlamayanlar nasıl kendini belli ediyor:)) Daha önce mülakatına girdiğim kurum sonuçları açıklamayı geciktirince bir şekilde kurumdan birisine sorabildim. Niye açıklanmıyor hâlâ diye. Sen boşuna bekleme mülakat öncesi liste hazırdır zaten dedi. Ben tabii atanamadım. Hâlâ ilan kovalıyorum. Helal para kazanmak için. Şu aranma mevzusu bu işten de neredeyse ümidimi kesti. Belki buraya arandık diye yazanlarla alakası yok ama bir düzenleme yapıyorlardı kendilerini açık ettiler. Saklamaya bile gerek duymuyorlar artık. Nasıl olsa kılıf uydurulur, hiçbir şey olmaz diye.

Teabhr
Memur
23 Eylül 2019 17:39

Sıralamayı yayınlamak zorundalar kaçla kapatıyor herkes görüyor o yüzden mülakat olmadan öle bişey olacağını sanmıyorum

Nykssss
Aday Memur
23 Eylül 2019 17:58

ya ne boş muhabbet yapıyorsunuz ya aciklandi saniyoruz biz de giriyoruz bisey varmis gibi sizin bos muhabbetlerini okuyoruz ! bi susun da bekleyin ya baslicam sizin komplo teorilerinize

tanerkagdaric
Aday Memur
23 Eylül 2019 18:35

Hocam bir du müdürünüz ve müdür yardımcısı ilişkileri nasıldır? Yani ast üst olduğu için bir baskı var mı? Merakimizi giderdiginiz için teşekkür ederim
yigidoiü, 5 yıl önce

lojman her kurumda var kurum müdürlerinden sonra öncelik sizdedir. ilk sene boş lojman olmasa bile ikinci sene lojmana yerleşirsiniz. ama ben pek lojman seven biri değilim. işten çıkınca iş çalıştığın yerde kalmalı diye düşünüyorum. tabi büyük şehirlerde lojman maddi yönden büyük avantajdır. döner sermaye de kurumun yıl boyuncaişyurtlarırdan yaptığı kara göre değişir. kimi idare memuru 1000 lira alır kimi 8000 bin. yükselme sınavı zor değil mevzuat ve genel kültür genel yetenekten oluşuyor. sonrasında mülakat var. eğer boğazınızdan haram lokma geçmez ve kasıtlı olarak büyük bir hata yapmazsanız hiçbir davada adınız geçmez geçse bile sorun yaşamazsınız. korkulacak yerler değil aslında en güvenilir yerlerdir cezaevleri neticede suç işleme potansiyeli olan insan kapı arkasında ve ne yapıp yapmayacağını biliyorsunuz. aynen dediğiniz gibi 2 zam görürsünüz 4500 gibi bir rakama ulaşır maaşlar

Comtek
Aday Memur
24 Eylül 2019 12:20

Ceza İnfaz Kurumlarında Müdür yardımcısı kadrosu yoktur. Kurum Müdürü (1. Müdür), 2. Müdür ve İdare Memuru yönetim kadrosudur. İlişkiler iyidir. Kişisel zıtlaşma olmadığı sürece Kurum Müdürü; 2. müdür ve İdare memuruna baskı vs. yapmaz. Bu arada 1. müdürken CTE Genel Müdürlüğünden gelen bir yazı -Hizmet Gereği- ile başka bir cezaevine 2. müdür olarak gönderebilirler.

tanerkagdaric, 5 yıl önce
Hocam bir du müdürünüz ve müdür yardımcısı ilişkileri nasıldır? Yani ast üst olduğu için bir baskı var mı? Merakimizi giderdiginiz için teşekkür ederim

atestahsin500
Aday Memur
25 Eylül 2019 13:12

Aramızda mülakata hazırlanmaya başlayan var mı arkadaşlar?

Teabhr
Memur
25 Eylül 2019 13:32

Ne kadar hazırlanıyorum bilmiyorum ama cte mevzuatını okumaya başladım kim ne gibi görevler yapar cezaevi çeşitleri hakkında bilgiler var yardımcı olur sizede
atestahsin500, 5 yıl önce

Aramızda mülakata hazırlanmaya başlayan var mı arkadaşlar?

Toplam 1761 mesaj
«363738394041424344454647»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi