Editörler : Mehmet Balci
«394041424344454647484950»
01 Ekim 2019 15:37

kutlukhsn
Aday Memur
Siz aradıysanız sonucu yazın. Telefonunuz var sonuçta.
gıdacıanne, 5 ay önce - Alıntıya git
niye ters cevap veriyorsunuz ki sadece sordum.
01 Ekim 2019 16:04

gıdacıanne
Aday Memur
niye ters cevap veriyorsunuz ki sadece sordum.
kutlukhsn, 5 ay önce - Alıntıya git
Ters cevap vermiyorum. Katılımcı olalım diyorum. Bi iki mesaj önce arayalım sonucu yazalım dedik, tekrar sorunca ilerleme kaydetmiyoruz. Telefona bakan Kişiler çok ilgili ve sıcak insanlar bu arada. Kimse aramaktan çekinmemeli
01 Ekim 2019 17:26

nebilpacno
Aday Memur
Kasım gibi açıklanır deniliyor... sonra mülakat tarihleri var tabii, mülakatlar güv.Sor. Eğitimler. Hedef 2021 galiba? "İdare" edicez
codemmm, 5 ay önce - Alıntıya git

kasım gibi diyen insan kaynakları mı ?

01 Ekim 2019 17:27

nebilpacno
Aday Memur
Ters cevap vermiyorum. Katılımcı olalım diyorum. Bi iki mesaj önce arayalım sonucu yazalım dedik, tekrar sorunca ilerleme kaydetmiyoruz. Telefona bakan Kişiler çok ilgili ve sıcak insanlar bu arada. Kimse aramaktan çekinmemeli

dahili var mı ? direkt insan kaynakları için

02 Ekim 2019 11:07

Kamumezunuu
Aday Memur

Ben arayıp görüştüm aldığım cevap aynı şekilde oldu. Aynı anda farklı alımların olduğu ve hepsinin tek bir merkezde toplandığını ve bu yüzden açıklamaların gecikeceğini söylediler, yakın zamanda açıklama beklemeyin sitemizi takip edin dediler

aramak isteyen arkadaşlar için telefon numarasını yazıyorum ne kadar çok kişi ararsa o kadar etkili olur

0312 507 0400

02 Ekim 2019 11:14

rep87
Memur
Planlama olmadan mı alım yapılmış acaba bu nasıl bir iş anlamadım ki madem öyle ilana neden erken çıkıldı çok saçma geliyor. Yoğunluğun olması bizim suçumuz mu gün bitti ay bitti yıl bitti hayat bitti ne zamana kadar bekleyeceğiz zaten süreç çok çok uzun..
02 Ekim 2019 20:53

nebilpacno
Aday Memur
Planlama olmadan mı alım yapılmış acaba bu nasıl bir iş anlamadım ki madem öyle ilana neden erken çıkıldı çok saçma geliyor. Yoğunluğun olması bizim suçumuz mu gün bitti ay bitti yıl bitti hayat bitti ne zamana kadar bekleyeceğiz zaten süreç çok çok uzun..
rep87, 5 ay önce - Alıntıya git

süreçler uzun hayatlar kısa depremden ölüp gidecez daha mülakata kaldık mı kalmadık mı onu bile bilmiyoruz. her kurum ilana çıkmadan önce her sürecin tarihini belirtmesi lazım şu tarihler arası başvuru şu tarih başvuru sonuçları su tarihler mülakat şu tarih mülakat sonuç açıklması gibi.

03 Ekim 2019 19:21

codemmm
Aday Memur
Adliyedeydim bugün. Adliyedeki herkes yılmış gibiydi. Hakim-Savcı ve diğerleri var gibi. Psikolog bile şikayetçi. CTE'de de böyle midir? Stressli geldi. Biri cevaplayabilirse sevinirim
03 Ekim 2019 19:46

Umutetmekistiyorummm
Aday Memur
Adliyedeydim bugün. Adliyedeki herkes yılmış gibiydi. Hakim-Savcı ve diğerleri var gibi. Psikolog bile şikayetçi. CTE'de de böyle midir? Stressli geldi. Biri cevaplayabilirse sevinirim
allahım gireyim de her gün sitres yaşayayım razıyım
03 Ekim 2019 22:42

Arıyorumbulamıyorum
Aday Memur

sürecin hızlanması adına belirli ün ve saatte twitter etkinliği yapmayı öneriyorum,talep olacaksa

03 Ekim 2019 23:03

codemmm
Aday Memur

sürecin hızlanması adına belirli ün ve saatte twitter etkinliği yapmayı öneriyorum,talep olacaksa

Arıyorumbulamıyorum, 5 ay önce - Alıntıya git
Etkinlik işe yarayabilir. Özellikle Adalet Bk. Ve yardımcılarını etiketleme şeklinde.
04 Ekim 2019 08:29

Comtek
Aday Memur

Cezaevi dahada stresli.

Ama alışırsın.

04 Ekim 2019 08:38

Comtek
Aday Memur

Arıyorumbulamıyorum, 5 ay önce - Alıntıya git

Etkinlik vs. yapmanın pek etkisi olacağını sanmıyorum. Bekleyeceksiniz. Görevde yükselme sonuçlarını 1,5 yılda açıkladı CTE. Bu aralar görevde yükselme mülakatları var, CTE personel bürosu yoğun. Zaten bu kurumu isteyen arkadaşlar bu duruma yavaş yavaş alışsın. 82 puan üstü arkadaşlara da Mülakatta başarılar dilerim. Ben 1500 kişi arasına giremedim.

04 Ekim 2019 10:00

very homosapiens
Aday Memur

Az önce ankarayı aradım. Daha puanlar sıralanmadı bile 82 puan diye bişey yok denildi. Lütfen yanıltıcı mesajlar atıp da kimsenin hakkına girmeyin arkadaşlar...

04 Ekim 2019 10:26

gıdacıanne
Aday Memur

Az önce ankarayı aradım. Daha puanlar sıralanmadı bile 82 puan diye bişey yok denildi. Lütfen yanıltıcı mesajlar atıp da kimsenin hakkına girmeyin arkadaşlar...

very homosapiens, 5 ay önce - Alıntıya git
Bence bi sıralama yapıldı. Adliyelerden de ona göre evrak istendi. Ama ne adliyeler ne de Ankara bu konuda belli değil diye söylüyorlar. Grupta gerçekten de 80 altı kimse aranmamış herhangi bir evrakla ilgili. O kadar sorduk kimse sesini de çıkarmadı. Bazıları liste gördük filan da dediler. Ben de başvurduğum kişiyi aradığımda size bir bilgi verirsem ve bunu sosyal medyada paylaşırsanız benim memuriyetim sıkıntıya girer dedi. Daha ne desin. Ben belli olduğunu düşünüyorum ama alt sınır nedir tam belli değil.
04 Ekim 2019 10:40

qLnvlk
Aday Memur

Ben aradım, 3 haftayla 4 ay arasında sürebilir dedi mülakata kalanların açıklanması. Öğretmenlik vs önceki ilan açıklanmadan bunu açıklamayacaklarmış. Kaçla kapttıgını adliyeler bilemez sıralamayapılmadı. Yanlış bir bilgiden dolayı(eksik evrak) adliyeler adayları aradı o adaylar da mülakata kaldım sanmış , arananlar mülakata kalanlar değil. Onu kimsebilemez hepsi dedikodu dedi. Puanı 90 üstü olan bi tek emin olsun geri kalanın mülakata kalıp kalmadığı hep yalan haber , sıralama yapılmadı dedi.

04 Ekim 2019 10:45

gıdacıanne
Aday Memur

Ben aradım, 3 haftayla 4 ay arasında sürebilir dedi mülakata kalanların açıklanması. Öğretmenlik vs önceki ilan açıklanmadan bunu açıklamayacaklarmış. Kaçla kapttıgını adliyeler bilemez sıralamayapılmadı. Yanlış bir bilgiden dolayı(eksik evrak) adliyeler adayları aradı o adaylar da mülakata kaldım sanmış , arananlar mülakata kalanlar değil. Onu kimsebilemez hepsi dedikodu dedi. Puanı 90 üstü olan bi tek emin olsun geri kalanın mülakata kalıp kalmadığı hep yalan haber , sıralama yapılmadı dedi.

qLnvlk, 5 ay önce - Alıntıya git
Bu belirsizlik bizi mahvetti :(( 4 ay nedir yaa.
04 Ekim 2019 11:17

very homosapiens
Aday Memur

Benim de puanım 80 üzeri hiç bir yerden aranmadım hala

04 Ekim 2019 14:12

miralaypatton
Şef
Bence bi sıralama yapıldı. Adliyelerden de ona göre evrak istendi. Ama ne adliyeler ne de Ankara bu konuda belli değil diye söylüyorlar. Grupta gerçekten de 80 altı kimse aranmamış herhangi bir evrakla ilgili. O kadar sorduk kimse sesini de çıkarmadı. Bazıları liste gördük filan da dediler. Ben de başvurduğum kişiyi aradığımda size bir bilgi verirsem ve bunu sosyal medyada paylaşırsanız benim memuriyetim sıkıntıya girer dedi. Daha ne desin. Ben belli olduğunu düşünüyorum ama alt sınır nedir tam belli değil.

Sıralama falan yapılmadı çok bilmiş ve kesin konuşuyorsun ben 87 puanla aranmadım ozaman alt sınır 88 puan falan olması lazım.

bence ben böyle düşünüyorum gibi yorumların forumda sadece kafa karıştırıyor herkes rahat olsun en doğru bilgiyi zamanı gelince cte nin sitesinden herkes öğrenicek.

04 Ekim 2019 14:28

Arıyorumbulamıyorum
Aday Memur

en yüksek başvuru puanını bilen var mı acaba

Toplam 1032 mesaj
«394041424344454647484950»

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?