Editörler : muhtesem32ulsgkc
30 Temmuz 2019 03:58   

Gebze

Zorunlu hizmetimi yapmak için ildışından Dilovası?na tayinim çıktı, tercihlerim doğrultusunda tabii.. Gebze?nin şu sayılı güzel mahallelerinde gönlüme göre bir ev bulamadım. Mutlukent ten git gel yapacağım orada ev seçeneği çok daha fazlaydı. Evler çok yeni içleri temiz güzel. Halk otobüsü kullanmak istiyorum. Aracım var ama her gün araç git gel yapmak çok yorucu ve masraflı olur. Dilovası?nda yeni atananlar.. otobüs bilgisi olanlar..Mutlukent ikamet edenler. ...

beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

30 Temmuz 2019 11:41

cassssu
Aday Memur

Başlığı yanlışlıkla eksik yazmışım Gebze Mutlukent te yaşayıp Dilovası?nda çalışmak yazacaktım. Arkadaşlar bölgeyi bilen yaşan duyan Kişiler başlığa cevap atabilir mi ??? Bilgi bekliyorum acil

15 Eylül 2019 01:57

Espanat
Aday Memur

Mutlukent yaşam için uygun bi yer. Bölgede yaşam iyi ama merkeze toplu ulaşım biraz eksik

15 Eylül 2019 02:04

Espanat
Aday Memur

Önce çarşıya gidip oradan dilovası otobüslerine binmeniz gerek. Çarşı yakın olmasına rağmen otobüsler dolandığı için yaklaşık 30 dk da ulaşırsınız. Dilovası için de yaklaşık süre öyle. Yani 1saatten fazla sürebilir yol.Mutlukentte yerleşim diğer mahallere göre yeni olduğu için güzel bi yer fakat bence mesafe olarak biraz uzak.

Toplam 3 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?