Editörler :
16 Eylül 2019 15:55

EloHabCedriC
Aday Memur

Arkadaşlar. Öncelikle herkese hayırlı olsun.

Kocaeli Elektronik mühendisliğini kazanan var mı ?

Ayrıca Kocaeli-1 ve Kocaeli-2 şeklinde ayrılmıştı Başvuru kılavuzunda. Bununla ilgili fikri olan var mı? Hangi ilçeler 1 veya 2'den sayılır ?

17 Eylül 2019 11:23

kfynr
Aday Memur

Arkadaşlar. Öncelikle herkese hayırlı olsun.

Kocaeli Elektronik mühendisliğini kazanan var mı ?

Ayrıca Kocaeli-1 ve Kocaeli-2 şeklinde ayrılmıştı Başvuru kılavuzunda. Bununla ilgili fikri olan var mı? Hangi ilçeler 1 veya 2'den sayılır ?

EloHabCedriC, 5 gün önce - Alıntıya git

Merhaba. Ben de Kocaeli-1 Makina Müh. kazandım. Bölgelerde 1-2 ayrımı lokasyon olarak değil de başvuru şartlarına göre değişiyor. A sınıfı iş güvenliği şartını 2 olarak ayırmışlar.

17 Eylül 2019 12:01

EloHabCedriC
Aday Memur

Merhaba. Ben de Kocaeli-1 Makina Müh. kazandım. Bölgelerde 1-2 ayrımı lokasyon olarak değil de başvuru şartlarına göre değişiyor. A sınıfı iş güvenliği şartını 2 olarak ayırmışlar.

kfynr, 4 gün önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

17 Eylül 2019 13:05

Dertbabasi33
Aday Memur

MERHABA SAYIN ARKADAŞLAR BUGUN KU TAZE BİLGİLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIM ARKADASLAR 165 KİŞİLİK ALIMDA MSB, KARA KUVVETLERİ, DENİZ KUVVETLERİ, HAVA KUVVETLERİ VE HARİTA GENEL MÜD, BİRDE MSÜ VARDI BUNLARDAN GÜV. SORUŞTURMALARI BİTEN ARKADASLAR İSTERLERSE KURUMLARI ILE BAGLANTIYA GECIP PAZARTESİNDEN İTİBAREN İŞ BASI YAPABİLİYORLAR YADA TEBLİGATLARI BEKLEMEYI TERCIH EDERLERSE O DA KENDI BILECEKLERI İŞ :)) HERKESE TEKRARDAN HAYIRLI UGURLU OLSUN SON OLARAK WHATSAPP GRUBUNA KATILMAK VE SICAK BILGILERDEN HABERDAR OLMAK ICIN OZELDEN MSG ATIN EKLIYELIM ORDAKI HABERLER GUNCEL...

17 Eylül 2019 13:07

Dertbabasi33
Aday Memur

523 KİŞİLİK ALIMDAN BİLGİM YOK :(

17 Eylül 2019 13:33

sksmgtn
Aday Memur

523 KİŞİLİK ALIMDAN BİLGİM YOK :(

Dertbabasi33, 4 gün önce - Alıntıya git

onla da ilgili dün biz haber aldık hocam hala güvenlik soruşturmaları bitmemiş kasımı bulacağını tahmin ediyoruz dedi telefondaki bayan

17 Eylül 2019 19:07

sencerivito
Aday Memur

MERHABA SAYIN ARKADAŞLAR BUGUN KU TAZE BİLGİLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIM ARKADASLAR 165 KİŞİLİK ALIMDA MSB, KARA KUVVETLERİ, DENİZ KUVVETLERİ, HAVA KUVVETLERİ VE HARİTA GENEL MÜD, BİRDE MSÜ VARDI BUNLARDAN GÜV. SORUŞTURMALARI BİTEN ARKADASLAR İSTERLERSE KURUMLARI ILE BAGLANTIYA GECIP PAZARTESİNDEN İTİBAREN İŞ BASI YAPABİLİYORLAR YADA TEBLİGATLARI BEKLEMEYI TERCIH EDERLERSE O DA KENDI BILECEKLERI İŞ :)) HERKESE TEKRARDAN HAYIRLI UGURLU OLSUN SON OLARAK WHATSAPP GRUBUNA KATILMAK VE SICAK BILGILERDEN HABERDAR OLMAK ICIN OZELDEN MSG ATIN EKLIYELIM ORDAKI HABERLER GUNCEL...

Hocam whatsapp linki paylaşır mısınız rica etsem.

17 Eylül 2019 19:55

sksmgtn
Aday Memur

Hangi konu için whatsup grubu var hocam yani 550 mi yoosa 165 için mi
17 Eylül 2019 21:32

Murat cilek
Aday Memur

Birşey sormak istiyorum, soruşturması bitenler derken devam edenler var hala doğru mu anladım? Bitenler arayarak mı öğreniyor, yoksa onlar mı arıyormuş? Şimdiden teşekkür ederiz bilgilendirme için..
18 Eylül 2019 17:21

Dertbabasi33
Aday Memur
Birşey sormak istiyorum, soruşturması bitenler derken devam edenler var hala doğru mu anladım? Bitenler arayarak mı öğreniyor, yoksa onlar mı arıyormuş? Şimdiden teşekkür ederiz bilgilendirme için..
Murat cilek, 4 gün önce - Alıntıya git

evet arkadaslar gs sorusturması dewam eden bı grup hale var 165 kişilik alım içinn whatsapp grubu için msg atın size dönüş yaparım

20 Eylül 2019 09:06

oozkann
Aday Memur
Merhaba. Mühendisler icin kılık kıyafet hakkında bilgisi olan var mı? Takım elbise ile mi çalısıyorlar, sıradan mı giyiniyorlar yoksa sivil personel için standart bir kiyafeti var mi msb nin?
20 Eylül 2019 17:12

Dertbabasi33
Aday Memur
Murat cilek, 4 gün önce - Alıntıya git

kardeşim teblıgatlar güv. sorş. bitenlere tebligatlar gelmeye başladı.

20 Eylül 2019 17:16

Dertbabasi33
Aday Memur

cuma akşamından herkese merhabalar bugun edındıgım bılgılerı paylasayım halen grubumuzda olmayan arkadaslar varsa bilgisi olsun... 165 kişilik memur alımında ilk tur tebligatlar ulaşmaya başladı ve arkadaslar iş bası yapmaya başladılar diğer arkadasların gs süreci devam ediyor. 523 kişilik hakkında bir bilgi paylasımım yok olursa haber ederim

20 Eylül 2019 17:19

Dertbabasi33
Aday Memur
Merhaba. Mühendisler icin kılık kıyafet hakkında bilgisi olan var mı? Takım elbise ile mi çalısıyorlar, sıradan mı giyiniyorlar yoksa sivil personel için standart bir kiyafeti var mi msb nin?
oozkann, Dün - Alıntıya git

arkadaslar çalışan arkadaslar ekim 15 e kadar pantolon gömlek 15 ten sonra kış yonetmelıgi

takım elbıse :) ayrıntılı bılgı ıcın 657 kıyafet yonetmelıgı yazın google amca ya cıkar :)

20 Eylül 2019 19:45

abdullahdonmez
Aday Memur

Hocam beni de whatsapp grubuna alır mısınız?

20 Eylül 2019 20:12

abdullahdonmez
Aday Memur

Harita Genel müdürlüğü/ sivil memur kazanan var mı peki? (Adalet mezunu )

beyzavcci, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ben Adalet mezunuyum ancak düz memurluğa değil VHKİ'ye başvurmuştum ve onu kazandım. Tebligatımda bugün elime ulaştı haftaya işe başlamayı düşünüyorum.

20 Eylül 2019 22:47

edicoole

Ben Adalet mezunuyum ancak düz memurluğa değil VHKİ'ye başvurmuştum ve onu kazandım. Tebligatımda bugün elime ulaştı haftaya işe başlamayı düşünüyorum.

abdullahdonmez, Dün - Alıntıya git
Merhaba hocam Tebligat gönderildiğinde SMS yada bir şey geliyor mu
Toplam 137 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?