Editörler : Pangaea
02 Ağustos 2019 00:26

Okul öncesi özel eğitim anaokulu

tercih yapacak okul öncesi öğretmenleri özel eğitim anaokullarını tercihlerinize yazmayı düşünüyor musunuz?

Bsrekr
Aday Memur
02 Ağustos 2019 00:31

Hayır okul öncesi öğretmeni mezunu olarak faydalı olabileceğimi düşünmüyorum ve gerçekten zor bir iş arkadaşım atandı ve çok pişman zorlanıyor malesef

okuloncesi24
Aday Memur
02 Ağustos 2019 01:03

ben de hep özel eğitimi tercih ettim hocam gelme ihtimali yüksek olur diye. neden zorlanmış arkadaşınız şu an korktum biraz

Bsrekr, 5 yıl önce
Hayır okul öncesi öğretmeni mezunu olarak faydalı olabileceğimi düşünmüyorum ve gerçekten zor bir iş arkadaşım atandı ve çok pişman zorlanıyor malesef

nisanedebiyat
Genel Müdür
02 Ağustos 2019 01:15

Merhaba arkadaşlar ben edebiyat mezunuyum. Bu sene okul öncesi öğretmenliği okuyacağım okul öncesi özel eğitim anaokullarını ilk defa duydum bu kurumlara hem okul öncesi öğretmenleri hem de özel eğitim öğretmenleri mi atanıyor acaba?

Bsrekr
Aday Memur
02 Ağustos 2019 01:31

Hocam biraz ağır öğrenciler denk gelmiş ve bizim bu zamana kadar karşılaştığımız çocuklardan biraz daha özeller ve düşünüldüğü kadar az sınıf mevcuduyla çalışmıyorlar sınıf hakimiyeti vs vs daha bir çok sebep saydı ama ben fikirlerinizi etkilemek istemem sizin şahsi kararınız hayırlısı olsun
okuloncesi24, 5 yıl önce

ben de hep özel eğitimi tercih ettim hocam gelme ihtimali yüksek olur diye. neden zorlanmış arkadaşınız şu an korktum biraz

okuloncesi24
Aday Memur
02 Ağustos 2019 01:36

evet hocam

nisanedebiyat, 5 yıl önce

Merhaba arkadaşlar ben edebiyat mezunuyum. Bu sene okul öncesi öğretmenliği okuyacağım okul öncesi özel eğitim anaokullarını ilk defa duydum bu kurumlara hem okul öncesi öğretmenleri hem de özel eğitim öğretmenleri mi atanıyor acaba?

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi