Editörler : Mehmet Balci
06 Ekim 2019 09:21

Büşraa06
Aday Memur

Vatandaşlık haricinde yeni kitap almana gerek yok konu anlatım olarak.

Bir o değişti 2018 de O da yeni basımdan değilse değiştir.

Üstünde Yeni anayasa değişikliğini içerir yazmıyorsa vatandaşlığın konu anlatımını al gerisini yenileme boşa para israfı.

faruk345, 12 ay önce - Alıntıya git

Siz bu yıl sınava hazırlanıyor musunuz ? 2020 matematik soru bankası aldıysanız içeriğindeki sorular eski tarz mı yoksa yeni nesil sorular mı ? matematik sistemi kpss için de değişti mi onu merak ediyorum aslında

14 Ekim 2019 22:56

tek umudum
Aday Memur
Arkadaslar matematikten hangi yayinlari almaliyim soru bankasi olarak yardimci olursaniz sevinicem......
15 Ekim 2019 23:18

tek umudum
Aday Memur
cok teşekkürederim tavsiyen icin hic duymamistim daha once
17 Ekim 2019 14:00

faruk345
Aday Memur

Siz bu yıl sınava hazırlanıyor musunuz ? 2020 matematik soru bankası aldıysanız içeriğindeki sorular eski tarz mı yoksa yeni nesil sorular mı ? matematik sistemi kpss için de değişti mi onu merak ediyorum aslında

Büşraa06, 12 ay önce - Alıntıya git

Matematikde değişiklik oldu mu bilmiyorum.Tyt ye de girmiştim ben geçen sene full problem ağırlıklı yapmışlardı.Kpss de çok bi değişiklik olacağını sanmıyorum.

2020 kpssye gireceğim bende 2018 pegemin soru bankasını bitirdim ben sadece bana yeter , en fazla 1 soru bankası daha bitiririm belki matematikten.

22 Ekim 2019 23:45

Esracevikk
Aday Memur
Ben geçen yıl hazırlandım ve şükür atandım matematik için ilk etapta çap yayınlarının 1-2-3 ünü çözdüm faydası oldu tavsiye ederim. Kpss yayını değil yalnız bilginiz olsun.
Toplam 45 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?