Editörler : Mehmet Balci
06 Ekim 2019 09:21

Büşraa06
Aday Memur

Vatandaşlık haricinde yeni kitap almana gerek yok konu anlatım olarak.

Bir o değişti 2018 de O da yeni basımdan değilse değiştir.

Üstünde Yeni anayasa değişikliğini içerir yazmıyorsa vatandaşlığın konu anlatımını al gerisini yenileme boşa para israfı.

faruk345, 3 hafta önce - Alıntıya git

Siz bu yıl sınava hazırlanıyor musunuz ? 2020 matematik soru bankası aldıysanız içeriğindeki sorular eski tarz mı yoksa yeni nesil sorular mı ? matematik sistemi kpss için de değişti mi onu merak ediyorum aslında

09 Ekim 2019 23:09

damlaberen57
Şef

Benim arkadaşım 2020 KPSS önlisans için arkadaşlarıyla Kuzey Akademiye yazılmış.Dershane seçiminde ders saati,yayın,çalışma salonu,Hocalarla samiyet vb..önemli bence parayı 2 plana atmak en önemlisi.Ucuz olacağına 4 5 kişi ders görmek verimsiz bence.

nilceylin34, 1 ay önce - Alıntıya git

Padişah Soru Bankasını Kesinlikle çözmenizi öneririm.Yayınlarının soru banklarını 2 kez çözmüştüm.

14 Ekim 2019 22:56

tek umudum
Aday Memur
Arkadaslar matematikten hangi yayinlari almaliyim soru bankasi olarak yardimci olursaniz sevinicem......
15 Ekim 2019 22:12

karacauzmez
Şef

Padişah Soru Bankasını Kesinlikle çözmenizi öneririm.Yayınlarının soru banklarını 2 kez çözmüştüm.

damlaberen57, 2 hafta önce - Alıntıya git

Soru kalitesi çok başarılı bir yayın tavsiye ederim.Sınavda birebir soru tutturduklarını biliyorum.

15 Ekim 2019 22:14

karacauzmez
Şef
Arkadaslar matematikten hangi yayinlari almaliyim soru bankasi olarak yardimci olursaniz sevinicem......
tek umudum, 1 hafta önce - Alıntıya git

Kuzey Akademinin Yayınlarını çözmeni tavsiye ederim.Ben soru kalitesini çok seviyorum.

15 Ekim 2019 23:18

tek umudum
Aday Memur

Kuzey Akademinin Yayınlarını çözmeni tavsiye ederim.Ben soru kalitesini çok seviyorum.

karacauzmez, 1 hafta önce - Alıntıya git
cok teşekkürederim tavsiyen icin hic duymamistim daha once
17 Ekim 2019 14:00

faruk345
Aday Memur

Siz bu yıl sınava hazırlanıyor musunuz ? 2020 matematik soru bankası aldıysanız içeriğindeki sorular eski tarz mı yoksa yeni nesil sorular mı ? matematik sistemi kpss için de değişti mi onu merak ediyorum aslında

Büşraa06, 2 hafta önce - Alıntıya git

Matematikde değişiklik oldu mu bilmiyorum.Tyt ye de girmiştim ben geçen sene full problem ağırlıklı yapmışlardı.Kpss de çok bi değişiklik olacağını sanmıyorum.

2020 kpssye gireceğim bende 2018 pegemin soru bankasını bitirdim ben sadece bana yeter , en fazla 1 soru bankası daha bitiririm belki matematikten.

19 Ekim 2019 22:53

hasyaren.6
Memur

damlaberen57, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kuzey Akademinin Genel Yetenek-Genel Kültür yayınlarını çok başarılı buluyorum:)

20 Ekim 2019 21:25

damlaberen57
Şef

Kuzey Akademinin Genel Yetenek-Genel Kültür yayınlarını çok başarılı buluyorum:)

hasyaren.6, 4 gün önce - Alıntıya git

KPSS yayınları kadar ,DGS yayınlarınıdan soru bankalarını alıp soru çeşidi çözme anlamında faydalanabilirsiniz.

22 Ekim 2019 21:04

poyrazadaliii
Yasaklı

hasyaren.6, 4 gün önce - Alıntıya git

Ankara'da KPSS kursuna gitme düşüncesi olan varsa dershanesini şiddetle tavsiye ederim.

22 Ekim 2019 23:45

Esracevikk
Aday Memur
Ben geçen yıl hazırlandım ve şükür atandım matematik için ilk etapta çap yayınlarının 1-2-3 ünü çözdüm faydası oldu tavsiye ederim. Kpss yayını değil yalnız bilginiz olsun.
Toplam 51 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?