Editörler : hopaliSafak Vaktii
«16171819202122232425262728
29 Ağustos 2019 23:41

anbes
Aday Memur

Benim merak ettiğim bir konu var ilişiği 2 sinden itibaren kesilir diye yazılmış, istediğimiz zaman ilişik kesebilir miyiz yani ben 2 sinde değilde 10 unda ya da 15 inde kesmek istesem sıkıntı olur mu sonuçta okullar açılıyor kesmeniz gerek derler mi ve buna kim karar veriyor eski yerim mi yeni yerim mi? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim

29 Ağustos 2019 23:56

_bozoklu_
Aday Memur
Özrünüzün bulunduğu ilçeye vermemişler mi
Fethiye88, 2 ay önce - Alıntıya git

vermişlerde bu şekilde istemiyordum seçtiğim tercihler dişi gelmesin dediğim halde ve kılavuzda "Bu kapsamda 40'tan az tercih yapanlar ile tercih dışı atanmak istemeyen öğretmenlerin sadece

tercihleri dikkate alınacaktır."

yazdığı halde ilçe emri verilmiş bu nasıl iş anlamadım

29 Ağustos 2019 23:59

Uzaymekigi44
Aday Memur

bence sistem tüm il dışı isteyenlere ilçe emri vermiş bu iptal edilebilir pazartesi il ilçe milli eğitimle görüşeceğim sizlerde görüşün

mertca_7, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben de bu şekilde yaptım hocam ilçe emri verilmiş çalıştığımız ilçe ile mi goruselim

30 Ağustos 2019 00:01

sena13
Şef

merhabalar hocalarım, beni de ilçe emrine vermişler..Van' da görev yapıyorum..ayın ikisinde kararnamem gelse ilişik kessem ne zaman ilçe emrinde göreve başlamam lazım?..meyil müddetini kullanacağım ..iki çocuğum var ,onların ve evin düzenini oturtmak için ..bir de aynı ilçe emrine üç edebiyatçı atandık..görevlendirmeyi neye göre yapacaklar ,bileniniz var mı?

30 Ağustos 2019 00:06

notrino190519
Aday Memur

Arkadaşlar bi konuda yardımcı olursanız sevinirim. Muhtemel boşalacak olarak yaptığım tercihlerin hi

30 Ağustos 2019 00:08

Uzaymekigi44
Aday Memur

vermişlerde bu şekilde istemiyordum seçtiğim tercihler dişi gelmesin dediğim halde ve kılavuzda "Bu kapsamda 40'tan az tercih yapanlar ile tercih dışı atanmak istemeyen öğretmenlerin sadece

tercihleri dikkate alınacaktır."

yazdığı halde ilçe emri verilmiş bu nasıl iş anlamadım

_bozoklu_, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben de bunu anlamadim

30 Ağustos 2019 00:12

_bozoklu_
Aday Memur

Ben de bunu anlamadim

Uzaymekigi44, 2 ay önce - Alıntıya git

bunun bir açıklaması olmalı kılavuzda olmayan bir işlem nasıl yapılıyor sözde iyilikmi etmiş oluyorlar

30 Ağustos 2019 00:15

Uzaymekigi44
Aday Memur

bunun bir açıklaması olmalı kılavuzda olmayan bir işlem nasıl yapılıyor sözde iyilikmi etmiş oluyorlar

_bozoklu_, 2 ay önce - Alıntıya git

Eğer ben ilçe emri isteseydim zaten 41i açardım ki il geneli dediğine özrüm bulunduğu ilçe de giriyor burda bir saçmalık var

30 Ağustos 2019 00:19

mertca_7
Aday Memur

Ben de bu şekilde yaptım hocam ilçe emri verilmiş çalıştığımız ilçe ile mi goruselim

evet çalıştığınız ilçe ile görüşün ben de öyle yapacağım önce okula gidip idareye durumu anlatacağım belki okuldan direk çözülür

bu idareciler de bu konularda öğretmenlere önceden yeterli bilgi vermiyorlar bilsem kendim 2.aşamaya başvurmadım sonuçlardan önce de 1.aşama iptali için dilekçe de verirdim ama bilgimiz yok ki

30 Ağustos 2019 00:23

Uzaymekigi44
Aday Memur

evet çalıştığınız ilçe ile görüşün ben de öyle yapacağım önce okula gidip idareye durumu anlatacağım belki okuldan direk çözülür

bu idareciler de bu konularda öğretmenlere önceden yeterli bilgi vermiyorlar bilsem kendim 2.aşamaya başvurmadım sonuçlardan önce de 1.aşama iptali için dilekçe de verirdim ama bilgimiz yok ki

mertca_7, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam 2 senedir ilçe emri vermemişler şimdide ekmek dağıtır gibi herkesi ilçe emrine vermisler

30 Ağustos 2019 00:29

notrino190519
Aday Memur

Arkadaşlar muhtemel boşalacak tercihlerinin atama puanlarını göremiyorum, bu tercihlere atama oldu mu? Olduysa kaç puanla atama yapıldığını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

30 Ağustos 2019 00:30

iyontar
Aday Memur

Eğer ben ilçe emri isteseydim zaten 41i açardım ki il geneli dediğine özrüm bulunduğu ilçe de giriyor burda bir saçmalık var

41 tercih hakkı il genelinde açık bir kuruma yerleştirilmeyle ilgili, sizi ilçe mem'e atamış. Sorun yokki bunda...
30 Ağustos 2019 00:31

mertca_7
Aday Memur

Hocam 2 senedir ilçe emri vermemişler şimdide ekmek dağıtır gibi herkesi ilçe emrine vermisler

yazdığım gibi sistemsel olarak tüm il dışı özür grubundan isteyenlere il ilçe emri verilmiş bu iptal edilebilir anlamına da gelir

30 Ağustos 2019 00:32

iyontar
Aday Memur

Arkadaşlar muhtemel boşalacak tercihlerinin atama puanlarını göremiyorum, bu tercihlere atama oldu mu? Olduysa kaç puanla atama yapıldığını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

notrino190519, 2 ay önce - Alıntıya git
Puan yoksa yıldız işaretlidir ve aşağıda yıldız ne demek yazıyor hocam. Muhtemwl yer değiştirme gerçekleşmemiş.
30 Ağustos 2019 00:35

zinems
Aday Memur

Benim merak ettiğim bir konu var ilişiği 2 sinden itibaren kesilir diye yazılmış, istediğimiz zaman ilişik kesebilir miyiz yani ben 2 sinde değilde 10 unda ya da 15 inde kesmek istesem sıkıntı olur mu sonuçta okullar açılıyor kesmeniz gerek derler mi ve buna kim karar veriyor eski yerim mi yeni yerim mi? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim

anbes, 2 ay önce - Alıntıya git
hocam normalde atamanız olduktan sonra 15 gun içinde göreve başlamanız gerekiyor ancak normalde o ay almas alabilmeniz için yeni görev yerinize en geç ayın 8 inde başlayız yapmanız gerekir bu dönemde ise haftaya 6 eylüle kadar başlayız yapmanız gerekir yoksa bu ay maaş alamazsınız sıkıntı bu yoksa isterseniz 15 günü kullabilirsiniz tabi
30 Ağustos 2019 00:36

Uzaymekigi44
Aday Memur
41 tercih hakkı il genelinde açık bir kuruma yerleştirilmeyle ilgili, sizi ilçe mem'e atamış. Sorun yokki bunda...
iyontar, 2 ay önce - Alıntıya git

Ozrun bulunduğu ilçe il geneline tabi olmuyor mu hocam

30 Ağustos 2019 00:54

hopali
Editor
hocam normalde atamanız olduktan sonra 15 gun içinde göreve başlamanız gerekiyor ancak normalde o ay almas alabilmeniz için yeni görev yerinize en geç ayın 8 inde başlayız yapmanız gerekir bu dönemde ise haftaya 6 eylüle kadar başlayız yapmanız gerekir yoksa bu ay maaş alamazsınız sıkıntı bu yoksa isterseniz 15 günü kullabilirsiniz tabi
zinems, 2 ay önce - Alıntıya git

İlişiği Ayın 10 ında Keserseniz 25 ine Kadar Başlama Hakkınız Var. Bu Bir Örnekti. İlişik Kestikten Sonra 15 Gün

30 Ağustos 2019 00:55

cubecan
Aday Memur
Sonuç ekranında 4 puanla ve 172 hizmet günü ile yerleşen biri var. Bu nasıl mümkün olabilir arkadaşlar?
30 Ağustos 2019 01:02

zinems
Aday Memur

İlişiği Ayın 10 ında Keserseniz 25 ine Kadar Başlama Hakkınız Var. Bu Bir Örnekti. İlişik Kestikten Sonra 15 Gün

hopali, 2 ay önce - Alıntıya git
aynen hocam ilişik kestikten sonra atama diye yanlış bilgi vermeyeyim saolun hocam yoldaydım dikkat etmemisim
30 Ağustos 2019 01:56

deniz161616
Aday Memur

335 puanla yine il içi hüsran.... Sıra tayinle gelemiyoruz, özür grubu ile gelemiyoruz... 3-5 yıllık adamlar norm fazlalığı ayağına merkezlerde çalışıyor. bi de müdür yardımcısı yapılıp 5-10 gün sonra istifa edenler var bu da cabası.... Eğitimin içine ettikleri gibi atamalarında içine ettiler. gecenin 10 unda tayin açıklıyorlar. Millet isyan etmesin diye heralde. Eskiden sıra tayin sistemi vardı kim nereyi istemiş görüyorduk.Sıralar ocak ayına kadar geçerliydi. Şimdi mayısta tayin iste çıkaçak diye bekle. Ölme eşeğim ölme...........

Toplam 556 mesaj
«16171819202122232425262728

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?