Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Ağustos 2019 17:38

Begümmgnll
Aday Memur
yozgat
fenveteknol., 1 hafta önce - Alıntıya git
Hayirli olsun hocam
10 Ağustos 2019 17:39

Begümmgnll
Aday Memur
viranşehir hocam
Gülsamet33, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hayirli olsun insallah hocam
10 Ağustos 2019 17:49

Samsnfen
Aday Memur
Branşı fen olan hocalarim nerelere atandiniz?
Begümmgnll, 2 hafta önce - Alıntıya git
Siz nereye atandınız sıralamanız iyidi
10 Ağustos 2019 19:57

Begümmgnll
Aday Memur
Siz nereye atandınız sıralamanız iyidi
Samsnfen, 1 hafta önce - Alıntıya git
Sakarya karasu hocam ilk tercihimdi
13 Ağustos 2019 22:12

Ccbbnn
Şef
İlk tercihime atandım. Branş sınıf, atandığım yer kastamonu
15 Ağustos 2019 21:57

burcualtugyilmaz
Aday Memur

zonguldak/çaycuma. branşım ingilizce, puanım 72.

15 Ağustos 2019 22:20

free3
Şef

Hatay Reyhanlı sınıf öğretmenliği (73,822 /788.brans sıralaması ile) il milli eğitim de de ilçe milli eğitim de de henüz bir duyuru yok maalesef

15 Ağustos 2019 22:49

Ccbbnn
Şef

zonguldak/çaycuma. branşım ingilizce, puanım 72.

burcualtugyilmaz, 5 gün önce - Alıntıya git
Harika bir yere atandınız. Hayırlı uğurlu olsun hocam
15 Ağustos 2019 23:15

burcualtugyilmaz
Aday Memur
Harika bir yere atandınız. Hayırlı uğurlu olsun hocam
Ccbbnn, 5 gün önce - Alıntıya git

çok teşekkür ederim hocam. ben de çok severim çaycuma'yı. umarım hayırlısı olur.

15 Ağustos 2019 23:32

Edbyatcii
Aday Memur

İstanbul/Gaziosmanpaşa Türk Dili ve Edebiyatı 83.7

16 Ağustos 2019 14:47

enyadev
Aday Memur
Sakarya karasu hocam ilk tercihimdi
Begümmgnll, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam ilimize hoş geldiniz. İyi nesiller yetiştirmeniz dileğiyle hayırlı olsun. Umarım Sakaryayı seversiniz :)

16 Ağustos 2019 15:35

Begümmgnll
Aday Memur

Hocam ilimize hoş geldiniz. İyi nesiller yetiştirmeniz dileğiyle hayırlı olsun. Umarım Sakaryayı seversiniz :)

enyadev, 4 gün önce - Alıntıya git
Sagolun hocam hosbuldum :) hepimiz icin hakkimizda hayırlısı. Görevimi en iyi sekilde yerine getireceğim inşallah
16 Ağustos 2019 20:10

fatihsaglam61
Aday Memur
Hiçkimse ben torpille atandım vekil bakan rte nin yakınlığım partisindenim demez,çoğusu çalıntı soruyla memur olmuştur yada kontenjanla atanmıştır
16 Ağustos 2019 22:41

milerii
Aday Memur

Sakarya KocaAli özel egitm

16 Ağustos 2019 23:30

Ccbbnn
Şef
Hiçkimse ben torpille atandım vekil bakan rte nin yakınlığım partisindenim demez,çoğusu çalıntı soruyla memur olmuştur yada kontenjanla atanmıştır
fatihsaglam61, 4 gün önce - Alıntıya git
Ayıp yahu. Bir kere de tebrik edin. "Helal olsun gece gündüz çalıştınız, gky sınavına girdiniz eğitim bilimlerine girdiniz alana girdiniz sonra aylarca ilan beklediniz mülakata girdiniz" diyin bir kere de. Çok şükür atandık. Güzel yerlere atandık. Darısı sizin başınıza. Lütfen güzel olan her şeye "torpil" damgası yapıştırmayın. Ayıptır, günahtır. Çalışın size de nasip eder allah
16 Ağustos 2019 23:45

Begümmgnll
Aday Memur
Ayıp yahu. Bir kere de tebrik edin. "Helal olsun gece gündüz çalıştınız, gky sınavına girdiniz eğitim bilimlerine girdiniz alana girdiniz sonra aylarca ilan beklediniz mülakata girdiniz" diyin bir kere de. Çok şükür atandık. Güzel yerlere atandık. Darısı sizin başınıza. Lütfen güzel olan her şeye "torpil" damgası yapıştırmayın. Ayıptır, günahtır. Çalışın size de nasip eder allah
Ccbbnn, 4 gün önce - Alıntıya git
Hocam boylelerini umursamamak lazım. Yormayın kendinizi cevap yazmak için. Kedinin ulaşamadığı ciğere ne dedigini herkes bilir. Hepimiz icin hayırlısı. Hocam güzel gunleriniz olsun hayırlı olsun
18 Ağustos 2019 15:37

fatihsaglam61
Aday Memur
Hocam boylelerini umursamamak lazım. Yormayın kendinizi cevap yazmak için. Kedinin ulaşamadığı ciğere ne dedigini herkes bilir. Hepimiz icin hayırlısı. Hocam güzel gunleriniz olsun hayırlı olsun
Begümmgnll, 4 gün önce - Alıntıya git
Üstüne alınAn alınsın
18 Ağustos 2019 15:40

fatihsaglam61
Aday Memur
Ccbbnn, 4 gün önce - Alıntıya git
Üstüne alınan alınsın yarası olan gocunur,torpil hiç mi olmuyor,yapmayın,hakkı siyaset yoluyla gasp edilenin savunucusuyum
18 Ağustos 2019 16:38

Begümmgnll
Aday Memur
Üstüne alınAn alınsın
fatihsaglam61, 2 gün önce - Alıntıya git
Arkadasim uzerine alinan alinsin iyi bize ne bundan da sen komple hepimizi fişliyorsun. Uzerine alinmasi gereken kisileri doğrudan biliyorsan direkt olarak onlarla iletisime gecip icini onlara dökmen lazım!
18 Ağustos 2019 16:53

fatihsaglam61
Aday Memur
Arkadasim uzerine alinan alinsin iyi bize ne bundan da sen komple hepimizi fişliyorsun. Uzerine alinmasi gereken kisileri doğrudan biliyorsan direkt olarak onlarla iletisime gecip icini onlara dökmen lazım!
Begümmgnll, 2 gün önce - Alıntıya git
Hakkında güvenlik soruşturması denen bişey var,bakılıyorki bu adam terörist mi kılıfı adı altında istedikleri adamı sebepsiz yere eleyebiliyorlar,istedikleri adamı atıp istediklerini alabiliyorlar,güvenlik soruşturması ne yani.bu da bir insanlık ayıbı.banane siz taabi tutuluyorsunuz.ben bu sisteme karşıyım sadece.firavun düzenine.
Toplam 102 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;