Editörler : gubaz
06 Ağustos 2019 14:53   

399 dan 399 a geçiş
Merhabalar, dhmi de arff memuru olarak çalışan birisi mekatronik bölümünü bitirip tekrar kpss ye girerek dhmi ye tekniker olarak atanabilir mi? Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim, teşekkürler.
06 Ağustos 2019 17:05

wolkow33
Şef

Evet atanabilirsin..

20 Ekim 2019 01:17

Semeal
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar,

Eüaş Ankara'da makine mühendisi olarak çalışıyorum. 399 a tabiyim.

Aile durumumdan dolayı Mersin'e kurum değiştirerek nakil olmam gerekiyor. Bizim kurumun yani Eüaş'ın işletmesi vs mersinde yok (Mut hariç, orası çok uzak kalıyor). Araştırma aşamasındayım.

657 ye geçmem mümkün mü? Mersin'e hangi kurumlara geçebilirim? Mersin Devlet Malzeme Ofisi(DMO) ve Toprak Mahsülleri Ofisi(TMO) da makine mühendisi çalıştığını biliyorum. Makine mühendisinin çalışabileceği mersinde bilmediğim başka kit kurumu var mı acaba?

Teşekkürler

20 Ekim 2019 22:41

mrtcknn
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar,

Aile durumumdan dolayı Mersin'e kurum değiştirerek nakil olmam gerekiyor. Bizim kurumun yani Eüaş'ın işletmesi vs mersinde yok (Mut hariç, orası çok uzak kalıyor). Araştırma aşamasındayım.

657 ye geçmem mümkün mü? Mersin'e hangi kurumlara geçebilirim? Mersin Devlet Malzeme Ofisi(DMO) ve Toprak Mahsülleri Ofisi(TMO) da makine mühendisi çalıştığını biliyorum. Makine mühendisinin çalışabileceği mersinde bilmediğim başka kit kurumu var mı acaba?

Teşekkürler

Semeal, 4 hafta önce - Alıntıya git
657 ye gecemezsiniz.
10 Kasım 2019 14:25

Serkan2004
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler

Semeal, 4 hafta önce - Alıntıya git
bir yol var.Isterseniz özelden ulaşın.
11 Kasım 2019 10:50

bumerang2
Aday Memur
bir yol var.Isterseniz özelden ulaşın.
Serkan2004, 6 gün önce - Alıntıya git

özele bakabilir misin

11 Kasım 2019 13:15

Konyalıusta
Aday Memur

kardeşim bölümü bitirip ünvan değişikliği sınavına gir

Toplam 6 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?