Editörler :
06 Ağustos 2019 21:49   

İcra katibi Zabıt katibi mülakatları

Arkadaşlar iyi çalışmalar. Herkese iyi akşamlar.

Her iki unvandan klavye sınavına girip de her iki unvanın mülakatını kazanma diye bir husus söz konusu mudur ? Yani böyle bir durum söz konusu ise her iki sınavı kazanan arkadaş bir unvana yerleşeceği için diğer unvanın kontenjanı boş kalmaz mı ? Veya her iki mülakatta başarılı olunabilir mi ?

07 Ağustos 2019 08:51

Nisan1991
Aday Memur
ben de böyle bir soru sormuştum. forumdaki arkadaşlar iki sınava da girebilirsin fakat mülakatta birinden birini seçmen gerek dediler. yani icra ve zabıtın klavye sınavına girdin ikisinden de geçtin ve iki mülakata da çağrıldın sadece 1 mülakata girebilirsin artık hangisini tercih edersen
07 Ağustos 2019 09:00

Akin5234
Aday Memur
ben de böyle bir soru sormuştum. forumdaki arkadaşlar iki sınava da girebilirsin fakat mülakatta birinden birini seçmen gerek dediler. yani icra ve zabıtın klavye sınavına girdin ikisinden de geçtin ve iki mülakata da çağrıldın sadece 1 mülakata girebilirsin artık hangisini tercih edersen
Nisan1991, 2 ay önce - Alıntıya git
Teşekkürler cevap için. Her iki mülakata girme ihtimali 0 anladığım kadarıyla.
07 Ağustos 2019 10:49

Nisan1991
Aday Memur
Teşekkürler cevap için. Her iki mülakata girme ihtimali 0 anladığım kadarıyla.
Akin5234, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet ikisine birden giremiyoruz.girip kazansak dahi iptal ediliyormuş
07 Ağustos 2019 12:29

cevherozan
Aday Memur

öyle bişey yok klavye sınavına girebiliyosun sözlüye giremiyosun öyle bişey olsa klavyeye niye alsınlar , arkadaş icra katibi mi mesela 1 yere başvurabiliyorsun aynı aynda 3 tane 2 tane icra yerine başvuru yapamazsın kural budur, klavyeyi geçtikten sonra mülakatlarda birine giriyorsun diye bişey yok hani nerde kanıt ispat kulaktan duymayla olmaz, ben de inşallah icra zabıt cte katipliğine gircem başarılar resmi kurumun yazılarını lütfen okuyalım

07 Ağustos 2019 15:33

random1
Şef

Arkadaşlar işimizi zorlaştırmayınız :) ikisine de girebilirsiniz hatta cte, icra ve zabıt üçünden de mülakattasınız katılabilirsiniz.

Kazandınız? Hayırlı olsun, tercih yaparsınız. Kazanıp gitmezseniz yedek listeye geçiş yapar.

07 Ağustos 2019 22:19

Madsizzle
Şef
uygulamada da mulhakatta da ikisine birden girebilirsiniz pgm de onayliyor bu durumu.
08 Ağustos 2019 20:13

Akin5234
Aday Memur

Arkadaşlar işimizi zorlaştırmayınız :) ikisine de girebilirsiniz hatta cte, icra ve zabıt üçünden de mülakattasınız katılabilirsiniz.

Kazandınız? Hayırlı olsun, tercih yaparsınız. Kazanıp gitmezseniz yedek listeye geçiş yapar.

random1, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler cevap için. Hakkımızda hayırlısı. :)

08 Ağustos 2019 20:41

Soez
Aday Memur
Arkadaşlar zabıt katipliği sınavında kendi klavyemizi götürebilir miyiz yoksa herkes aynı klavye de mi giricek sınava bilen biri cevaplara sevinirim.
14 Ağustos 2019 12:06

Akin5234
Aday Memur
Arkadaşlar zabıt katipliği sınavında kendi klavyemizi götürebilir miyiz yoksa herkes aynı klavye de mi giricek sınava bilen biri cevaplara sevinirim.
Soez, 2 ay önce - Alıntıya git

Anadolu adliyesi için A4TECH KM 720 klavyesi belirlendi. Kendi sınavına gireceğin adliyenin İnternet sitesinden duyurulara bak. Aynı klavye ile hazırlanırsın sorun olmaz.

Toplam 9 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?