Editörler : Mehmet Balci
07 Ağustos 2019 11:48   

Kayseri'de Kpss dersane önerileri

önlisans mezunuyum bu yıl kpss ye girmek istiyorum. kayseri de, dersane önerecek olan veya gittiği dersane için yorum yapacak olan varsa yardım edebilir mi? Teşekkürler

07 Ağustos 2019 15:58

enjektorsuzsaglikci5
Aday Memur
yediiklime gittim ben, birkaç hocası dışında pek beğenmedim. ayrıca ilgi yoktu sınava 1 aydan daha az bir zaman kala konuları bitirmişlerdi haliyle planladığım kadar deneme de çözemedim çok yavaşlattı beni. Dershanelerin sadece denemelerine yazılarak evde benim hocam ve pegem tv ile çalışmanız daha çok fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum başarılar dilerim.
07 Ağustos 2019 16:44

insaa
Aday Memur
yediiklime gittim ben, birkaç hocası dışında pek beğenmedim. ayrıca ilgi yoktu sınava 1 aydan daha az bir zaman kala konuları bitirmişlerdi haliyle planladığım kadar deneme de çözemedim çok yavaşlattı beni. Dershanelerin sadece denemelerine yazılarak evde benim hocam ve pegem tv ile çalışmanız daha çok fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum başarılar dilerim.
enjektorsuzsaglikci5, 2 hafta önce - Alıntıya git

teşekkür ederim

07 Ağustos 2019 18:02

Kristal97
Aday Memur
2018de yediiklime gittim. Atandım.
08 Ağustos 2019 12:03

enjektorsuzsaglikci5
Aday Memur
2018de yediiklime gittim. Atandım.
Kristal97, 2 hafta önce - Alıntıya git
Ben de 2018'de gittim belki sınıf arkadaşıyızdır bilmiyorum. atanmaya yetecek puanım da var ancak bu dershanenin değil benim evde uygulamış olduğum çalışma programım sayesinde oldu. Ramazan, Ertan ve Filiz hocalarımız hariç kadro berbat.
08 Ağustos 2019 14:12

Kristal97
Aday Memur
Ben de 2018'de gittim belki sınıf arkadaşıyızdır bilmiyorum. atanmaya yetecek puanım da var ancak bu dershanenin değil benim evde uygulamış olduğum çalışma programım sayesinde oldu. Ramazan, Ertan ve Filiz hocalarımız hariç kadro berbat.
Şeyma hoca sayesinde 20 net çıkardım matematikte. berbattı matematiğim. Hangi gruptu sizin ocak grubu mu özelden isminizi yazabilirsiniz
09 Ağustos 2019 10:59

atacanburcu
Aday Memur

merhaba arkadaşlar ; ben 2018 yılında uzman kariyere gittim. matematikte bekir hoca vardı muhteşem sabırlı bir hocaydı. ne yaptıysam onun sayesinde yaptım. Gecen hafta ziyarete gittiğimde uzmanın tercih dersanesi olduğunu öğrendim. kadrolarında bir değişiklik olmadığını kpss nin yanında yan binada üniversite hazırlık işine girdikleri de öğrendim. veli hoca yıllardır orada görüşmekte fayda var

Toplam 6 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?