Editörler : hopaliSafak Vaktii
07 Ağustos 2019 15:22   

Müdür yardımcılığından istifa edince göreve nerede başlarım?

Şimdi konu şu; A ilçesinde öğretmenim, ekys ile b ilçesine m.yardımcısı olarak başladım. Ama yürütemedim ve istifa ettim diyelim. Müdür yardımcısı olarak geçtiğim ilçede ve okulda mı öğretmenliğe devam ederim yoksa m.yardımcılığı sebebiyle yer değiştirdiğim için, m.yardımcılığını bırakınca eski ilçeme mi dönmem gerekir.

Lütfen sadece bilgisi olanlar yanıtlasın. Yorum istemiyorum.

07 Ağustos 2019 15:40

enensonmohikan
Aday Memur
nerde açık varsa orda başlarsınız.biren fazla yerde açık varsa size tercih hakkı verilebilir.yani il içinde boş kontenjan bulunan bir okulda.
08 Ağustos 2019 17:33

wulfgarop
Şube Müdürü
Atandığınız okulda branşınızda norm varsa, istemeniz halinde öncelikle orada başlarsınız.
08 Ağustos 2019 20:13

49 müdür
Şube Müdürü

Kesinlikle yürütemeyeceğin için bence otur oturduğun yerde

08 Ağustos 2019 23:33

trh...
Şef

Kesinlikle yürütemeyeceğin için bence otur oturduğun yerde

49 müdür, 2 hafta önce - Alıntıya git

Tağam abi.

08 Ağustos 2019 23:34

trh...
Şef
Atandığınız okulda branşınızda norm varsa, istemeniz halinde öncelikle orada başlarsınız.
wulfgarop, 2 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkkür ederim hocam

08 Ağustos 2019 23:35

trh...
Şef
nerde açık varsa orda başlarsınız.biren fazla yerde açık varsa size tercih hakkı verilebilir.yani il içinde boş kontenjan bulunan bir okulda.
enensonmohikan, 2 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam

09 Ağustos 2019 00:04

ersoygkhn
Aday Memur

Armut pis ağzıma düş

09 Ağustos 2019 08:18

kutlay7
Daire Başkanı

Genelde ilce icinde norm olan istediginiz bi okula veriyorlar, il icinde baska ilceye atanma hakkiniz da var ama uygulandigini pek gormedim, var mi oyke yapan.

09 Ağustos 2019 09:40

Fethiye88
Aday Memur
Kendi okulun hariç il içinde boş olan normlar arasından tercihe dayalı tayin hakkın olur hocam.hatta dilekçede bizzat istediğin okulların ismini belirt
Toplam 9 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?