Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Ekim 2019 18:40

chris001
Memur

onlara bakma hocam.türkiye büyük bir ülke.onlar ideolojik,siyasi belli bir kitle

09 Ekim 2019 19:04

ekonomik.çöküş
Genel Müdür
bu ve arkadaslari kac yildir bu forumdalar..bi saglam ekonomik kriz cikaramadilar..her sene citi cikacak yok patlayacak..oyle bir sey ulke yikilsin istiyorlar zaten..sonra buraya gelip zil takip oynayacaklar.. ulan ulke zaten zor durumda..akliyla mantigiyla takio eden bizler zaten biliyoruz zorluklari..biz de yorumluyoruz..ana sanki tam tersini soyluyor musuz gibi niye algi yaratma cabasindasiniz surekli ? kimsiniz? amaciniz ne sizin?
lieebee, 2 hafta önce - Alıntıya git

23 Mart 2019 tarihinde Binali Yıldırım ekonomik kriz itirafında bulundu, bilmiyorum haberin var mı arkadaş? Yani bundan yaklaşık 7 ay önce ekonomik krizden bahsetti kendisi.Aşağıya bu haberin linkini gönderiyorum,eğer link açılmazsa nette yapılacak ufak bir araştırmayla bu itirafın haberi gayet açık şekilde görülebilir.

Arama motorundan "Binali Yıldırım'dan ekonomik kriz itirafı" şeklinde arama yaparsanız bu haber çıkacaktır karşınıza.

Bir eli yağda bir eli balda yaşayan iktidar sahipleri bile ekonomik krizi kabul ediyor ama çoğu işsiz güçsüz öğretmen adayları kriz falan yok diyor.Sözün bittiği yerdeyiz!

09 Ekim 2019 19:05

ekonomik.çöküş
Genel Müdür
09 Ekim 2019 19:12

fhurghan
Şef
09 Ekim 2019 19:19

chris001
Memur

kılıçdaroğlu nun koltuğuna talip olsana.çok benziyosunuz:)

09 Ekim 2019 19:21

meczupkız
Aday Memur

Benim atama olacağına dair umud

um yok

09 Ekim 2019 19:23

utachi
Aday Memur

Benim atama olacağına dair umud

um yok

meczupkız, 2 hafta önce - Alıntıya git

al işte bi depresif daha. neye umudun var söyleesene bi

09 Ekim 2019 19:25

lieebee
Memur
09 Ekim 2019 19:49

meczupkız
Aday Memur

Nasıl Umudumuz olsun ortada birşey yok kendi kendimize konuşuyoruz

09 Ekim 2019 20:34

chris001
Memur

karamsar olmayın.umutlu olun.mücadele edin.destek olun arkadaşlara.kısmet bu işler.biz baskı yapmaya ve sesimizi duyurmaya çalışalım.mücadeleye devam

Toplam 30 mesaj

ANKET
Türkiye ile Rusya arasında varılan anlaşmayı nasıl buldunuz?