Editörler : Mehmet Balci
16 Ağustos 2019 15:33

günahımne
Aday Memur

Iibfliler hadi abi yormayin ya.. hala ibf den alim bekliyosunuz duz memurluga. alim olursa o da olursa diyorum bak lisanstan 4001 den olur hayal kurmayin bosuna

castillo, 4 gün önce - Alıntıya git

Tabiki iibfden alınmasını beklicem siz idari kadroda alım bekliyosunuz bu normal (kim bilir hangi bölümü okudun) ama ben iktisadî ve idari bilimler fakültesi mezunu olarak idari kadro istiyorum bu mu anormal

16 Ağustos 2019 16:18

Çekolarca
Aday Memur
İlan ne zamana çıkar ? Birileri yazmıştı ilan hazırlanıyormuş bayram sonrasi çıkacak diye. Ilanlarin çıkmasını beklemekten çürüdük
16 Ağustos 2019 18:35

İnşaatmühendisi67
Memur

Valla hic ilan yok dogru duzgun saglik adalet disindaki bakanliklar uyuyor

16 Ağustos 2019 19:14

sonersonersoner
Aday Memur
iibf haki yeniyor 4001 diye bi saçmalık çıkardılar önünegelen idari memur oluyor ayiptir ayip
19 Ağustos 2019 23:28

betulss

iibf nin amacı memur yetiştirmek değil tamam okey ama o zaman o kadar mezun vermeselerdi. Orana göre ilan açılmaması çok saçma.

20 Ağustos 2019 00:10

buffalosoldier
Aday Memur

iibf nin amacı memur yetiştirmek değil tamam okey ama o zaman o kadar mezun vermeselerdi. Orana göre ilan açılmaması çok saçma.

betulss, 9 saat önce - Alıntıya git

tıp dışında bütün bölümlerin bu kadar mezun vermesi saçma zaten hocam. iibf mezunu işsizse mühendisler de işsiz diyetisyenler de. gönül ister ki istihdam potansiyeli kadar mezun olsun da bizim ülke de bu şekilde yapacak bir şey yok. senede 12 bin inşaat mühendisi var %10u iş bulamıyor.

Toplam 46 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;