Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Ağustos 2019 13:10   

Van'a Atananlar

Merhabalar hayırlı olsun Van ve ilçeler hakkında bilgi almak isteyen hocalarım inş yardimci olmaya çalışıcagim . . .

09 Ağustos 2019 17:13

Zeynepsennnn

Van Başkale'ye atandım hocam. Bilgilendirebilir misiniz?

09 Ağustos 2019 18:22

ilkerblade
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam Van merkeze 100 km uzaklıkta bı ilçe merkezi baskalede ikamet etmeniz lazım

09 Ağustos 2019 19:18

Ceren3140
Aday Memur
Van Çaldıran'a atandım hocam. Evler ve lojmanlar hakkında bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Hangisinde kalmak daha iyi olur? :)
09 Ağustos 2019 19:24

ilkerblade
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam çaldıran küçük bı ilçe lojman daha mantıklı olur gidiş geliş problemi yaşamazsin

09 Ağustos 2019 20:09

panzerkampfwagen61
Van özalpe atandım hocam. Okulum van merkeze 90 km uzak. İkamet tercihimi nasıl yapmalıyım?
09 Ağustos 2019 20:13

ilkerblade
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam Van merkeze Özalp 50 km en mantıklısi Özalp ta ikamet etmeniz

09 Ağustos 2019 21:14

atandimyeni3535

vanda milli eğitim personeliyim sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

10 Ağustos 2019 14:10

Mrtdem
Aday Memur

Çaldırana atananlara Allah yardım etsin :)

10 Ağustos 2019 21:10

kkbasakk
Aday Memur

Merhaba, ben Saray ilçesine atandım. Konaklama imkanı ne durumda? Özalp'te kalsam ulaşım sıkıntısı yaşar mıyım? Geçmişteki yorumlar biraz korkuttu açıkçası.

10 Ağustos 2019 22:45

Sbkts
Aday Memur

Merhaba. Tuşba alabayır ilkokuluna atandım merkeze 10 km yazıyor merkezde kalabileceğim eşyalı apart tarzı bir yer bulabilir miyim

10 Ağustos 2019 23:49

buraközeleğitim
Müsteşar Yardımcısı

Vana atanan arkadaşlarım hepinize hayırlı olsun. Çok çok güzel bir yere atandınız. 4 yıl görev yaptım vanda hala unutamadığım bir sürü anım vardır... Öğretmenliğin lezzetini fazlasıyla alacağınız birçok harika insan ile tanışacağınız ülkemizin incisi bir şehre düştünüz... Deniz kenarından gelen arkadaşlarım bile hiç sıkıntı yaşamayacaklar çünkü Van denizi hevesinizi almanızı sağlar.. Hemen hemen her imkanın olduğu bir yerdir rahat olun... Benim yerime de otlu peynir yemeniz temennisi ile... Rabbım yolunuzu açık etsin kaleminiz keskin olsun...

11 Ağustos 2019 14:32

ilkerblade
Aday Memur

Merhaba, ben Saray ilçesine atandım. Konaklama imkanı ne durumda? Özalp'te kalsam ulaşım sıkıntısı yaşar mıyım? Geçmişteki yorumlar biraz korkuttu açıkçası.

kkbasakk, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun hocam en mantıklısi özalpa günlük gidis geliş yapmanız öğretmenevi ve günlük öğretmen servisleri mevcut

12 Ağustos 2019 00:21

kkbasakk
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam en mantıklısi özalpa günlük gidis geliş yapmanız öğretmenevi ve günlük öğretmen servisleri mevcut

ilkerblade, 1 hafta önce - Alıntıya git

Merkezden de gidip gelenler varmış, daha mı avantajlı olur sizce?

12 Ağustos 2019 01:19

ilkerblade
Aday Memur

gidip gelmek daha rahat olcak hocam ev sıkıntısı yaşamazsınız

12 Ağustos 2019 16:07

kkbasakk
Aday Memur

gidip gelmek daha rahat olcak hocam ev sıkıntısı yaşamazsınız

ilkerblade, 1 hafta önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim, aradığım cevap buydu :)

12 Ağustos 2019 16:38

İbni bibi
Aday Memur

Ercişe atananlar wp grubu linki var mı genel olarak vanın da olur

13 Ağustos 2019 03:50

İbni bibi
Aday Memur
13 Ağustos 2019 14:33

yazdostum07
Aday Memur

Merhaba. Tuşba alabayır ilkokuluna atandım merkeze 10 km yazıyor merkezde kalabileceğim eşyalı apart tarzı bir yer bulabilir miyim

Sbkts, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam git Kiracılar Tokide ev tut 400 TL kirası var. Daha sonra ufak ufak eşyalarını düzersin. Bekara kolay kolay ev vermiyorlar. Nişanlıyım evleneceğim falan dersin.

13 Ağustos 2019 14:34

yazdostum07
Aday Memur

Kalecik Toki* Yanlış yazdım aman ha Kiracılar Tokide tutma :)

13 Ağustos 2019 17:48

egitimfakültesiii
Aday Memur

Merhabalar Van Gevaş ile ilgili bilgisi olan var mı?Ev bulmak biraz zormuş sanırım.Öğretmenevi,apart,pansiyon vs. seçenekleri var mı,tercih edilebilir mi?Gevaş ile ilgili her bilgiye açığım.Şimdiden teşekkür ediyorum.

Toplam 30 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;