Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Eylül 2019 19:09

trkçrkn
Şef
Arkadaşlar bence mülakat kaldırıldı ve o yüzden ilan gecikti atamalar şubatta olacaktır kanunende artık ana atama dönemi Şubat oldu diye biliyorum o yüzden kimse felaket tellallığı yapıp yok 2017 gibi olacak demesin .
HakanMatt, 1 yıl önce - Alıntıya git
2017 gibi olması mumkün değil 2017'lilerin yaşadiklarindan oturü yetkililer kendileri bu durumu bir magduriyet olarak görüp yönetmelik değisikligine gitmedi mi peki simdi kalkıp bile isteye aynı şeyi bize nasıl yaşatsınlar
10 Eylül 2019 19:24

HakanMatt
Şef
2017 gibi olması mumkün değil 2017'lilerin yaşadiklarindan oturü yetkililer kendileri bu durumu bir magduriyet olarak görüp yönetmelik değisikligine gitmedi mi peki simdi kalkıp bile isteye aynı şeyi bize nasıl yaşatsınlar
trkçrkn, 1 yıl önce - Alıntıya git
Bende öyle düşünüyorum hocam inşaallah Şubat ataması olur ve beklemekten kurtuluruz artık
10 Eylül 2019 21:45

eyüpp1365
Kapalı
en geç 2020 Şubat'ta duyuru Ağustos ta atama olur
Okdusty, 1 yıl önce - Alıntıya git

hocam bence çift atama ihtimali çok zor. ama bakanın geçemlerde yaptığı bir açıklama vardı 4+4+4 siteminde önümüzdeki yıl liseye geçecek 1milyon 800 bin öğrenci varmış. normalde 1 milyon 200 bin geçiş oluyormuş. bu demek oluyorki 2020 eylül ders başı için planlar yapılıyor. 2020 eylül ayında öğretmen işbaşı yapacak şekilde alım olur diye tahmin ediyorum. bu alım sayısıda 20 binden fazla olur ve çoğunluk branş dersleri olur.

10 Eylül 2019 22:53

Okdusty
Memur

hocam bence çift atama ihtimali çok zor. ama bakanın geçemlerde yaptığı bir açıklama vardı 4+4+4 siteminde önümüzdeki yıl liseye geçecek 1milyon 800 bin öğrenci varmış. normalde 1 milyon 200 bin geçiş oluyormuş. bu demek oluyorki 2020 eylül ders başı için planlar yapılıyor. 2020 eylül ayında öğretmen işbaşı yapacak şekilde alım olur diye tahmin ediyorum. bu alım sayısıda 20 binden fazla olur ve çoğunluk branş dersleri olur.

eyüpp1365, 1 yıl önce - Alıntıya git
ben de onu anlatmaya çalışıyorum ama tepki alıyorum insanlar hep bir umudun peşinde ama doğruları söylemek suç malesef
Toplam 44 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?