Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Ağustos 2019 15:38   

Konya Cihanbeyli'ye atananlar

Merhaba arkadaşlar,

Cihanbeyli 'de kiralık ev bulmak kolay mıdır? kiralar ne kadardır? apart var mıdır? bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

09 Ağustos 2019 16:15

22grace
Aday Memur

Hocam orada yaşamıyorum ama gitmisligim var. Ev kiralarinin 1000i gecmeyecegini dusunuyorum bir de otogarin cevresindeki evler ortam olarak da daha duzenli sakin işlek bir yer . o civarlardaki evlere bakabilirsiniz. Konya merkeze 1.5 saat arabayla

09 Ağustos 2019 18:43

asi_ve_mavi42
Aday Memur

Merhaba hocam ;

09 Ağustos 2019 18:46

asi_ve_mavi42
Aday Memur

Öncelikle hayırlı olsun. Ben Cihanbeyli'de yaşıyorum ve burada görev yapıyorum. Atamanız nereye oldu? Ev kiraları 600-800 arası evine ve konumuna göre değişiyor. Çarşıda bulunan evler biraz daha pahalı oluyor. Ev bulma konusunda sorun olmaz. Rahat edebileceğiniz bir yer.

09 Ağustos 2019 19:22

umutsuzgenç
Şube Müdürü

22grace ve asi_ve_mavi42 teşekkürler. Benim okul Cihanbeyli merkezde hocam. Cihanbeyli ye çok kişi atandığı için kiralık ev bulma konusunda kaygılıydım, sayenizde biraz rahatladım.

11 Ağustos 2019 01:20

multezem
Aday Memur

Öncelikle hayırlı olsun. Ben Cihanbeyli'de yaşıyorum ve burada görev yapıyorum. Atamanız nereye oldu? Ev kiraları 600-800 arası evine ve konumuna göre değişiyor. Çarşıda bulunan evler biraz daha pahalı oluyor. Ev bulma konusunda sorun olmaz. Rahat edebileceğiniz bir yer.

asi_ve_mavi42, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam merhabalar. Ben de Cihanbeyli İnsuyu köyüne atandım. Sitedeki bazı yorumları okudum ilçeyle alakalı ve açıkçası moralim bozuldu. Doğu görevi olarak geçmesi nedeniyle yazmıştım ve atandım. Etnik yapının kürt ve Hdp ye oy verenlerin çok olması nedeniyle insanların sıkıntılı olduğunu söyleyenler var. Sizin orada görev yapan bir hoca olarak izlenimleriniz neler? İnsanlarla etkileşim nasıl sıkıntı yaşıyor musunuz ? Ayrıca ben ilk defa öğretmenlik yapacağım. Toplayacağım evraklar var ve araya Kurban bayramı girdi. Evrakları bayramdan sonraki hafta teslim etsek sorun olur mu acaba 2 Eylül görev başı görünüyor çünkü...

15 Ağustos 2019 21:57

22grace
Aday Memur

Etnik yapi dogrudur ancak memur kesimde var. Cihanbeyli olup yillardir görüştüğümüz insanlar da var merak etmeyn. Cok zorlancaginiz bir ilçe asla degil

16 Ağustos 2019 07:16

Muallim1642
Aday Memur

Cihanbeyli ye atanan arkadaşlar üç yıl orda çalıştım hiçbir sıkıntı yaşamazsınız gönlümüz rahat olsun birçok yeni inşaat yapıldı ev bulmada sorun yaşamazsınız öğretmen olduğunuzu duyunca size yardımcı olacaklardir.cok rahat edeceğiniz bir ilçe tüm işlerinizi hiç sıra beklemeden kolayca halledersin iz.bana göre tek sıkıntısı konya ya olan uzaklığı başka hiçbir sıkıntısı yok atanan arkadaşlara hayırlı olsun

16 Ağustos 2019 11:35

umutsuzgenç
Şube Müdürü

22grace ve Muallim1642 yorumlarınız için teşekkürler.

16 Ağustos 2019 15:40

asi_ve_mavi42
Aday Memur

Hocam merhabalar. Ben de Cihanbeyli İnsuyu köyüne atandım. Sitedeki bazı yorumları okudum ilçeyle alakalı ve açıkçası moralim bozuldu. Doğu görevi olarak geçmesi nedeniyle yazmıştım ve atandım. Etnik yapının kürt ve Hdp ye oy verenlerin çok olması nedeniyle insanların sıkıntılı olduğunu söyleyenler var. Sizin orada görev yapan bir hoca olarak izlenimleriniz neler? İnsanlarla etkileşim nasıl sıkıntı yaşıyor musunuz ? Ayrıca ben ilk defa öğretmenlik yapacağım. Toplayacağım evraklar var ve araya Kurban bayramı girdi. Evrakları bayramdan sonraki hafta teslim etsek sorun olur mu acaba 2 Eylül görev başı görünüyor çünkü...

multezem, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam merhabalar. Öncelikle hayırlı olsun. Siz sitede okuduğunuz yorumlara aldanmayın sayın hocam. Cihanbeyli'de evet farklı kültürlerden insanların toplandığı kozmopolit bir yapı var fakat bu durum Cihanbeyli'de yaşayan kişiler için hiçbir sorun oluşturmadı bu zamana kadar. Aksine güzel bir renk kattı. Ayrıca ben burada 9 sene kürt halkının yaşadığı yerde görev yaptım ve ben öğretmenlik yıllarımın en güzel zamanını bu kürt halkının yaşadığı yerde yaşadım. Önemli olan sizin bakış açınız. Bakış açınız olumsuz olursa elbette sorun yaşarsınız her yerde. Ama Cihanbeyli sizin yorumlarda okuduğunuz gibi sorunlu bir bölge asla değil. İçiniz rahat olsun. Gelince burada yaşamaya başlayınca siz de bana hak vereceksiniz. Hatta burada yine yorumlardan bahsedelim :) Evraklar konusunu ilçe milli eğitime sorun hocam isterseniz. Yardımcı olmam gereken bir konu olursa elimden geleni yaparım inşallah hocam.

19 Ağustos 2019 00:09

multezem
Aday Memur

Hocam merhabalar. Öncelikle hayırlı olsun. Siz sitede okuduğunuz yorumlara aldanmayın sayın hocam. Cihanbeyli'de evet farklı kültürlerden insanların toplandığı kozmopolit bir yapı var fakat bu durum Cihanbeyli'de yaşayan kişiler için hiçbir sorun oluşturmadı bu zamana kadar. Aksine güzel bir renk kattı. Ayrıca ben burada 9 sene kürt halkının yaşadığı yerde görev yaptım ve ben öğretmenlik yıllarımın en güzel zamanını bu kürt halkının yaşadığı yerde yaşadım. Önemli olan sizin bakış açınız. Bakış açınız olumsuz olursa elbette sorun yaşarsınız her yerde. Ama Cihanbeyli sizin yorumlarda okuduğunuz gibi sorunlu bir bölge asla değil. İçiniz rahat olsun. Gelince burada yaşamaya başlayınca siz de bana hak vereceksiniz. Hatta burada yine yorumlardan bahsedelim :) Evraklar konusunu ilçe milli eğitime sorun hocam isterseniz. Yardımcı olmam gereken bir konu olursa elimden geleni yaparım inşallah hocam.

asi_ve_mavi42, 1 ay önce - Alıntıya git

Sevgili hocam yanlış anlamayın benim kürtlerle bir sorunum yok. CAn dostu olduğum kürt arkadaşlarım var. Ancak bazı yorumcular pkk sempatizanlığının olduğunu eylemler falan olduğunu yazmış ona istinaden kaygılarımı belirttim. Rahatlatıcı bilgileriniz içinde ayrıca teşekkür ederim :)

Toplam 10 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?