Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Ağustos 2019 22:48   

Müdür Yetkili

Sınıf Öğretmeniyim. Bugün Pertek Ayazpınar ilkokuluna atandım . Okul birleştirilmiş sınıf ve Müdür Yetkili Öğretmen olarak görev yapacakmisim. Görevleri neler , ne yapmam gerekiyor bilen biri yardımcı olabilir mi ek dersleri nasıl duzenleyecegim müdür olarak ne yapacağım çok saskinim

11 Ağustos 2019 01:44

asdas0101

Hocam konudan bağımsız soru soracamda puan ve netleriniz kaçtı acaba

12 Ağustos 2019 02:32

Emir Aras
Aday Memur

Hocam netlerimi tam hatırlamıyorum üzerinden bir yıl geçti sınavın ama alan netim ortalamanin üstünd

12 Ağustos 2019 02:33

Emir Aras
Aday Memur

Hocam netlerimi tam hatırlamıyorum üzerinden bir yıl geçti sınavın ama alan netim ortalamanin üstünd

Emir Aras, 1 ay önce - Alıntıya git

32 net yapmıştım alandan. Puan 73.73 sıralama 841 son güncellenen siralamayla

13 Ağustos 2019 22:09

Ccbbnn
Şef

32 net yapmıştım alandan. Puan 73.73 sıralama 841 son güncellenen siralamayla

Emir Aras, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam hayırlı olsun ama şuan şoklardayım. Sıralamanız kötü değil neden tek öğretmenli okula atandınız? 41 ile mi atandınız acaba?
15 Ağustos 2019 10:46

hcoban60
Daire Başkanı
yıllarca müdür yetkili olarak çalıştım. sıkıntı yaşarsınız özelden yazabilirsiniz
16 Ağustos 2019 03:36

Emir Aras
Aday Memur
Hocam hayırlı olsun ama şuan şoklardayım. Sıralamanız kötü değil neden tek öğretmenli okula atandınız? 41 ile mi atandınız acaba?
Ccbbnn, 1 ay önce - Alıntıya git

Evet hocam sıralamak kötü degildi ama ben Elazığ da yaşıyorum ve Pertek belki az çok biliyorsunuz kötü bı yer değil ve elaziga çok yakın uzak bı yere gitmek istemedigim için 5. Tercihime yazmıştım orayı yazmasam il merkezleri geliyordu ama küçük çocuğum da var benim için yakın yerler oncelikliydi .. tek öğretmenli ama yer olarak kötü bı yer kaloriferli lojmanı var kalmak istersen çok ağır şartlarda bı ilçe değil .. Nasibimiz orasiymis size de inşallah daha güzel yerlerde görev yapmak nasip olur

16 Ağustos 2019 03:38

Emir Aras
Aday Memur
yıllarca müdür yetkili olarak çalıştım. sıkıntı yaşarsınız özelden yazabilirsiniz
hcoban60, 1 ay önce - Alıntıya git

Gerçekten birilerine danışmaya çok ihtiyacım var hocam gozumde biraz büyüyor açıkçası işin iç yüzünü bilmediğim için biraz daha iş yükü olacak gibi inşallah altından kalkabilirim

Toplam 7 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?