Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Ağustos 2019 01:55   

Konya Ilgin hakkinda bilgi
Arastirdigim kadariyla kucuk tatli kaplicalariyla unlu bir yer. Ilgin'da 1+1 yeni, esyali apartlar var midir? Internetten baktigim kadariyla yok. Ya da kaplicalar oldugu icin 'apart' yazinca otel tarzinda gunluk kiralik apartlar cikiyor. Yillik kiralik apart ev var midir?
10 Ağustos 2019 07:14

ant_kaş_07
Aday Memur
Çok pahalı olmayan bir şehir.Rahat edeceğinizi düşünüyorum
10 Ağustos 2019 13:05

Deniz Kum Güneş
Şef

ılgın güzel, tatlı, sakin bir yer. akşehir ve konya arasında. ev vardır illa ki.

10 Ağustos 2019 14:39

AttParamedik112
Aday Memur

ılgın güzel, tatlı, sakin bir yer. akşehir ve konya arasında. ev vardır illa ki.

Deniz Kum Güneş, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bozkir celtik derebucak doganhisar hadim taskent yunak kulu bu ilceler hakkinda bilginiz var mi?
12 Ağustos 2019 00:53

Deniz Kum Güneş
Şef
Bozkir celtik derebucak doganhisar hadim taskent yunak kulu bu ilceler hakkinda bilginiz var mi?
AttParamedik112, 2 hafta önce - Alıntıya git

kulu, yunak ve çeltik hakkında bilgim var hocam. pm atın isterseniz detaylı konuşalım.

12 Ağustos 2019 11:04

AttParamedik112
Aday Memur

kulu, yunak ve çeltik hakkında bilgim var hocam. pm atın isterseniz detaylı konuşalım.

Mesaj bolumunu kapatmisim simdi de açamıyorum burda kullandigim gmail hesabimi unuttum.buradan yazsaniz guvenligi gelismisligi acisindan bilgi verseniz yeterli benim icin
12 Ağustos 2019 23:30

Deniz Kum Güneş
Şef
Mesaj bolumunu kapatmisim simdi de açamıyorum burda kullandigim gmail hesabimi unuttum.buradan yazsaniz guvenligi gelismisligi acisindan bilgi verseniz yeterli benim icin
AttParamedik112, 2 hafta önce - Alıntıya git

üçü de güvenli illçeler. en küçük çeltiktir. onun bir üstü yunak. kulu biraz daha büyüktür ama üçünden de çok bir sosyal hayat bekleme. ama kulu içlerinde yine en iyisidir. ankaraya yakın. kafeler falan da var. üçü içersinde en iyisi kulu. sonra yunak en son çeltik. üçünün de insanları iyidir hoştur.

12 Ağustos 2019 23:45

AttParamedik112
Aday Memur

üçü de güvenli illçeler. en küçük çeltiktir. onun bir üstü yunak. kulu biraz daha büyüktür ama üçünden de çok bir sosyal hayat bekleme. ama kulu içlerinde yine en iyisidir. ankaraya yakın. kafeler falan da var. üçü içersinde en iyisi kulu. sonra yunak en son çeltik. üçünün de insanları iyidir hoştur.

Cok teşekkürler
Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?