Editörler :
10 Ağustos 2019 11:34   

Lisans mezunu biri hangisini okumalı?
Ben lisans mezunuyum hemşire olmak istiyorum. Sadece bulunduğum ilde okula gidebilirim. Lisans hemşirelik gelmedi önlisans okuyarak dgs ile geçiş mantıklı mı? Mantıklıysa hangi bölüm en uygun olur ders benzerliği açısından(muaf olmak için) teşekkürle

Bu ankete 7 günde, 11 kişi oy kullandı ve 17/08/2019 11:34 tarihinde sona erdi.

10 Ağustos 2019 11:48

stark666
Aday Memur

Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun çok önemli

10 Ağustos 2019 12:53

stark666
Aday Memur

Önlisans okuma diyen varsa yoruma belirtsin lütfen ankete eklemeyi unutmuşum

12 Ağustos 2019 16:36

sdsss
Şef

dgs ile toplamda 4 yıldan fazla sürmüyor mu okul ?

12 Ağustos 2019 16:40

Jacoptiger
Aday Memur
Ben onlisans laboratuvar okudum.sonrasinda dgs ile hemsirelige tamamladim. ama devlet üni. haric ozellerde 4 yılda bitirmek imkansiz
12 Ağustos 2019 16:59

sdsss
Şef
Ben onlisans laboratuvar okudum.sonrasinda dgs ile hemsirelige tamamladim. ama devlet üni. haric ozellerde 4 yılda bitirmek imkansiz
Jacoptiger, 1 hafta önce - Alıntıya git

devlette oluyor mu toplam 4 yılda birde hangi okulda 4 yılda bitirdiniz ? bu konuyla ilgili pek bilgi yok sitelerde yardımcı olursanız sevinirim.

15 Ağustos 2019 08:10

Jacoptiger
Aday Memur

devlette oluyor mu toplam 4 yılda birde hangi okulda 4 yılda bitirdiniz ? bu konuyla ilgili pek bilgi yok sitelerde yardımcı olursanız sevinirim.

sdsss, 1 hafta önce - Alıntıya git
ben özel bi üni'de totalde 5 yilda bitirdim.2 yil labaratuvar, 3 yıl hemsirelik.Ama eskisehirde toplamda 4 yılda bitiren arkadaslarim var.onlisansda okudugunuz ortak dersleri muaf sayiyorlar.orda da dersin kredisi olayi var.ayni ders onlisansda 2 kredi hemsirelikte 3 kredi ise dersi yeniden aldiriyorlar.yani onlisansda aldiginiz derslerin kredisi ile hemsirelikte aldiginiz derslerin kredisinin esit olmasi onemli bu da okuldan okula degisiyor.
15 Ağustos 2019 15:11

sdsss
Şef
ben özel bi üni'de totalde 5 yilda bitirdim.2 yil labaratuvar, 3 yıl hemsirelik.Ama eskisehirde toplamda 4 yılda bitiren arkadaslarim var.onlisansda okudugunuz ortak dersleri muaf sayiyorlar.orda da dersin kredisi olayi var.ayni ders onlisansda 2 kredi hemsirelikte 3 kredi ise dersi yeniden aldiriyorlar.yani onlisansda aldiginiz derslerin kredisi ile hemsirelikte aldiginiz derslerin kredisinin esit olmasi onemli bu da okuldan okula degisiyor.
Jacoptiger, 1 hafta önce - Alıntıya git

teşekkürler. peki bölüm olarak en fazla dersi saydıra bileceğimiz hangisi bu konuda bilginiz var mı ? yani hemşirelikle dersleri en çok benzeyen 2 yıllık bölüm.

17 Ağustos 2019 16:49

stark666
Aday Memur

teşekkürler. peki bölüm olarak en fazla dersi saydıra bileceğimiz hangisi bu konuda bilginiz var mı ? yani hemşirelikle dersleri en çok benzeyen 2 yıllık bölüm.

sdsss, 1 hafta önce - Alıntıya git

benimde merak ettiğim bir konu

Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?