Editörler :
10 Ağustos 2019 15:47   

Bakırköy Adliyesi Zabıt Katipliği Yardımlaşma

Merhaba arkadaşlar,

1.Sınava giriş belgesi başvurduğumuz da verilen başvuru belgesi mi ? Yoksa sınav giriş belgesini tekrardan adliyeye mi gidip almamız gerekiyor?

2. Sınavın yapılış şekliyle alakalı geçmiş yıllarda nasıl bir yol izlendi (imlalı,imlasız,kağıttan,ekrandan)bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

3. Sıralamaya girmemiz garanti olması için en az kaç kelime yazmamız lazım ?

Şimdiden teşekkürler.

10 Ağustos 2019 16:10

Wolkeyno1903
Aday Memur

800 küsür başvuru oldu zabıt katipliğine ama burada diğer adliyeler gibi aktif değil bizim adaylar :). diğer adliyelerde WP grupları vs hepsi var birbirlerine yardımcı oluyorlar bizde yok o maalesef.

11 Ağustos 2019 00:02

Thu54
Aday Memur

Bilgisi olan varsa yazsın arkadaşlar bende merak ediyorum

11 Ağustos 2019 02:54

Tolgaurl
Aday Memur
1. Sınav giriş belgesi sınav günü kimlikle gittiğimiz zaman veriliyor. 2.Önce ki dönemler imlasız yapıldı sınav bu dönem nasıl bilmiyorum ama ben imlasız hazırlandım. 3. 95-100 doğru arası tahmin ediyorum daha düşük kapatır diyen arkadaşlarda var
12 Ağustos 2019 10:59

Denizzdeniz
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba..

Girdiğim dört zabıt katipliği sınavı da imlasız yapıldı ama son iki sınavı Anadolu Adliyesi yapmıştı, imla durumu komisyonun inisiyatifindedir. Sınav sırasında metinler hem yazılı olarak verilir hem de ekrana yansıtılır dilediğiniz şekilde yazabilirsiniz.

Son olarak genelde 90 ile kapatır ancak bunun garantisini vermek mümkün değil o nedenle yapabileceğiniz en iyi skoru yapmaya çalışın, başarılar.

14 Ağustos 2019 12:05

Katippp34

Arkadaşlar uygulama sınavı yarın mı?(Bakırköy de)

14 Ağustos 2019 14:19

Thu54
Aday Memur

20 ağustos 'ta okumadınmı ilanı

Toplam 6 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?