Editörler :
11 Ağustos 2019 05:49   

Askerlik çürük raporu
Herkese hayırlı bayramlar. Küçük bir sorum olacak ben 2016 yılından bu yana ve hala devam eden alopecia areata ile başlayıp alopecia universalis ve alopecia totalis e ilerleyen saçım, kaşım, kirpiğim ve vücuttaki diğer tüm kıllar döküldü. Askeri yönetmelik Deri Hastalıkları 30.maddea bendinde areata b bendinde ise universalis ve totalis hastalıkların tanısına giriyorum. Bu durumda çürük raporu veriliyor. İşlemleri hızlı yapmak için bu süreçlerden geçmiş arkadaşlarım yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
11 Ağustos 2019 21:58

fzt.eren
Aday Memur
ben geçtim kardeş öncelikle gidip tecilini bozacaksin askeriyeye probleminden bahsedeceksin sonra askeriye seni ikametinin bulunduğu aile sağlık merkezine gönderecek orayı aştığı için durumun aile sağlık merkezi seni tam teşekküllü bi hastaneye çürük raporu alman için sevk edecek.hastaneye gidince askeri işler bürosuna git durumu anlat seni gorunmen gereken doktora yonlendirecekler ha öncesinde problemin cildiye ile ilgili olduğu için randevu al en sıkıntılı durum randevu randevuyu alırsan 1 haftaya halledersin
11 Ağustos 2019 22:13

bagudag
Aday Memur
ben geçtim kardeş öncelikle gidip tecilini bozacaksin askeriyeye probleminden bahsedeceksin sonra askeriye seni ikametinin bulunduğu aile sağlık merkezine gönderecek orayı aştığı için durumun aile sağlık merkezi seni tam teşekküllü bi hastaneye çürük raporu alman için sevk edecek.hastaneye gidince askeri işler bürosuna git durumu anlat seni gorunmen gereken doktora yonlendirecekler ha öncesinde problemin cildiye ile ilgili olduğu için randevu al en sıkıntılı durum randevu randevuyu alırsan 1 haftaya halledersin
fzt.eren, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam sizde mi aynı hastalıktan rapor aldınız? Askeriye de tecilimi bozdurduktan sonra durumumu anlatıp onlar beni aile hekimimizle yönle didiyorlar aile hekimi de tam teşekküllü hastaneye yönlendiriyor. Tam teşekküllü hastaneye gitmeden mi randevu alayım. Cevapların için şimdiden teşekkür ederim..
12 Ağustos 2019 23:27

bagudag
Aday Memur
Kardeşim cevabını bekliyorum.
Toplam 3 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?