Editörler : Mehmet Balci
11 Ağustos 2019 20:50   

Kapalı
112 Açm iş başı
arkadaşlar ne zaman iş başı yaptırılır sizce
11 Ağustos 2019 21:29

Rengarenk91
Şube Müdürü

Suan ulasamazsin ama kesin sonuclar aciklandiktan sonra neden valiligi arayip bilgi almadin ve surekli burda sorup duruyosun?

11 Ağustos 2019 21:36

Rengarenk91
Şube Müdürü

Burda kimseden medet umma.hatta hic kimseden medet umma.asil olup gelmeyecek olan var mi diye soranlar da oluyo.varsa gorse bile yazma zahmetinde bulunmayanlar da oluyo.ben birkac yedege sosyal medyadan ulastim.1 kisi cevap yazdi.cok sagolsun baska kuruma atanmis.benim icin dua etti.baska bi bayana da ayni sekilde sordum ve beni engellemisti.muhattap olmak istemiyorum dese zorla yazacam ssnki.insanlar cok degisik.konusmaya aciz,kibirli tiplerin mulakatta benden yuksek puan almasina uzuluyorum.

13 Ağustos 2019 13:47

Turkuaz22
Aday Memur

Burda kimseden medet umma.hatta hic kimseden medet umma.asil olup gelmeyecek olan var mi diye soranlar da oluyo.varsa gorse bile yazma zahmetinde bulunmayanlar da oluyo.ben birkac yedege sosyal medyadan ulastim.1 kisi cevap yazdi.cok sagolsun baska kuruma atanmis.benim icin dua etti.baska bi bayana da ayni sekilde sordum ve beni engellemisti.muhattap olmak istemiyorum dese zorla yazacam ssnki.insanlar cok degisik.konusmaya aciz,kibirli tiplerin mulakatta benden yuksek puan almasina uzuluyorum.

Rengarenk91, 2 hafta önce - Alıntıya git

Gerçekten anlamak çok zor nasıl bir ortamda büyümüşler , işe girince etrafındaki insanların avrupalı olacaklarını sanıyorlar bir farklı havadalar:)

15 Ağustos 2019 00:58

Rengarenk91
Şube Müdürü

Gerçekten anlamak çok zor nasıl bir ortamda büyümüşler , işe girince etrafındaki insanların avrupalı olacaklarını sanıyorlar bir farklı havadalar:)

Turkuaz22, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ikimizde yedegiz ve ikimizi birden cagircaklarsa beni cagirmasinlar.ben oyle bi insanla ayni ortamda calisamam.

15 Ağustos 2019 01:22

Rengarenk91
Şube Müdürü

Temas yok,temas yooook dese yine gucenmezdim.guler gecerdim belki :))

Toplam 5 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?